IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 9th December 2008, 13:15
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

"The pursuit of happyness" (Преследване на щастието) с Уил Смит, филм по действителен случай.Малко нетипична роля за Уил, но се справя отлично.Един от малкото филми в последно време,който ми хареса.
  #932  
Стар 9th December 2008, 14:33
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Гледах началото на филма Флиртология , в някакъв сайт дето уж гледаш филми пък то само част от филма ти дават
ужас в Торент сайтовете още не са предложили вариант със субове
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
  #933  
Стар 9th December 2008, 15:39
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

"21"
-http://www.imdb.com/title/tt0478087/
Определено много ми допадна замисълът на филма, не съжалявам ,че го свалих, гледах го с интерес през цялото време. Според мен ,дори някой да не е особено впечатлен от основната идея, поне ще го изгледа с лекота, не е от типа филми, чийто край очакваш с нетърпение.
Сега много ми се гледа някаква приятна комедийка.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #934  
Стар 9th December 2008, 19:42
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
"The pursuit of happyness" (Преследване на щастието) с Уил Смит, филм по действителен случай.Малко нетипична роля за Уил, но се справя отлично.Един от малкото филми в последно време,който ми хареса.
Много ми хареса и на мен
Мъжлето малко се дърпаше, не му се гледаше, че е на един италиански режисьор (Mучино), а сега принуди и сестра си да го гледа.
Разтърси ме тоя филм.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #935  
Стар 9th December 2008, 22:15
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от UrbanWitch

Интересен филм, който сякаш незабележимо мина и замина е Aeon Flux, с Чарлийз Терон (все искам да гледам нейното "Чудовище", някой ако го е гледал да даде отзиви)

Aeon Flux този го гледах мн скоро и я харесвам още повече от преди... невероятна жена...
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #936  
Стар 9th December 2008, 23:02
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Гледах началото на филма Флиртология , в някакъв сайт дето уж гледаш филми пък то само част от филма ти дават
ужас в Торент сайтовете още не са предложили вариант със субове
Лъжеш се. В "Препоръчани" на първата страница на маймунда е този филм с бг субтитри.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #937  
Стар 10th December 2008, 01:03
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

"Step brothers" - приятно филмче, много се смях.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #938  
Стар 10th December 2008, 10:43
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
"The pursuit of happyness" (Преследване на щастието) с Уил Смит, филм по действителен случай
..
готин факт за този филм е, че сина на Уил Смит във филма действително е синът му

Напоследък гледам филми, които съм гледал щото новите нещо не ме блазнят. Този френския, за който писах по-нагоре е някв с холандски субтитри и аз с мойте умения по френски и холандски направо им разбрах диалозите
Екзорсизма на Емили Роуз (Дявола в нея, бг превод) - тая Емили прави неповторимите физиономии Е така представям си тва да ми е детето и да се пореже нещо примерно, или пък да си прасне коляното в масата и да ИЗРЕВЕ сън няма да ме хване поне две седмици

гледах и Криминале вчера, коментар не е необходим.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #939  
Стар 10th December 2008, 10:54
UrbanWitch UrbanWitch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до UrbanWitch
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Цитирай:
Първоначално написано от UrbanWitch

Интересен филм, който сякаш незабележимо мина и замина е Aeon Flux, с Чарлийз Терон (все искам да гледам нейното "Чудовище", някой ако го е гледал да даде отзиви)

Aeon Flux този го гледах мн скоро и я харесвам още повече от преди... невероятна жена...
Наистина е страхотна и като актриса и като жена (краката й )
  #940  
Стар 10th December 2008, 11:30
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
"The pursuit of happyness" (Преследване на щастието) с Уил Смит, филм по действителен случай
..
готин факт за този филм е, че сина на Уил Смит във филма действително е синът му
Пууу,така да ме е яд значи, хем знаех за този готин факт и забравих да го упомена .Не можах да изпъкна с допълнителна информация,
прецаках се
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазафилми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.