IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2311  
Стар 15th January 2013, 14:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Щом крайния резултат ти е чашка С значи размер Д ще взимаш сега. Аз вече съм една година след операцията и както каза доктора вече съм пълна чашка Б, но въпреки всичко продължавам да си нося и да си спя с триумфа и пак си ми става. Не ме стяга вече, а ми е точно и ми е много удобен. Така че не се притеснявай.
Отговори с цитат
  #2312  
Стар 15th January 2013, 14:29
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Момичета, а мазахте ли си с нещо гърдите преди, а и след операцията, за да се предпазите от стрии?
Отговори с цитат
  #2313  
Стар 15th January 2013, 14:44
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мацка и 420 да сложиш няма да съжаляваш! Стоянов има точна преценка . Аз съм с тези кубици и с твоето телосложение , преди операцията носих С , и размера не е огромен . Преди операцията и аз се плаших от кубиците, а сега виждам , че стоят много естествено . Спортният ти сутиен трябва да е Д , както ти е казала доктора, тои е доста стегнат . Успех и да се похвалиш със страхотен резултат !
Отговори с цитат
  #2314  
Стар 15th January 2013, 15:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

След операцията, когато вече ми казаха че може да свалям сутиена за малко, започнах да мажа гърдите с бадемово масло, защото кожата ме сърбеше от опъването.
Отговори с цитат
  #2315  
Стар 15th January 2013, 15:12
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Ванеса, ще бъде ли удобно да ми изпратиш снимка на ЛС, за да видя как стоят тези кубици на подобно тяло? Няколко дена преди операцията ме е обзела параноята. Ту си мисля, че ще са малки, ту големи....абе да идва по-скоро, че ще изперкам вече.
Отговори с цитат
  #2316  
Стар 15th January 2013, 15:45
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Ще ти изправя снимка, напиши ми мейл-а си, че на ЛС незная как става
Отговори с цитат
  #2317  
Стар 15th January 2013, 18:49
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Еееее, честито, Лиде. С много здраве да си ги носиш, много са ти хубавки. То и аз скоро ще правя 1 година от реоперацията, ама понеже леко минава и даже съм забравила.
Деска, нормално е, не се притеснявай, спокойствие и само спокойствие (и силна храна. ).
Благодаря, Ина! Дай боже всички, на които им предстоят операции и реоперации да се възстановят бързичко и безпроблемно като нас!
Деси, като другите и аз ще ти кажа - спокойно! На мен лявата гърда ми е "проблемна", ако изобщо може да се нарече проблем.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2318  
Стар 17th January 2013, 15:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
За 370 сс си стиснахме ръцете с доктора, но той искаше да ми сложи 420 сс, а аз съм 164 см и 50 кг. Сториха ми се много, дано не съжалявам след операцията, че като чета тук на всички им малеят след това
Точно написах един дълъг коментар в другата тема... Как ме сърбят ръцете да напиша да взимаш 420 и да бягаш! Стоянов наистина има мн точна преценка и няма да реши да ти сложи нещо, което няма да ти стои добре. Щом ти е казал този кубик, има резон, повярвай ми! Въпреки, че си миньонче..
Има го обаче и другия момент - каква ти е крайната цел. Ако не искаш някаква фрапантна промяна, разбирам. Ако искаш обаче пищен бюст.. размисли.

На мен Стоянов ми предложи 425сс. Аз 10 дни преди оп се обадих да го моля за 450сс. Сега ме е яд, че не го измолих за 500! Просто човек много лесно свиква с хубавото...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2319  
Стар 17th January 2013, 17:41
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Охооо
За огромни размери си говорите тук
Аз от вчера съм с кръгли 380 Ерион и ми се виждат безкрайно огромни :P

Може ли да помоля някой да съдейства с правилно поставяне на ластичната лента,че мисля че я разместих , а не знам как беше-все си боли.
Не мога да нямеря в нета нещо...
Отговори с цитат
  #2320  
Стар 17th January 2013, 20:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Оф, мило, не съм носила, но сигурно все си боли от нея в началото, поне така си мисля. А сега, Сузана, честито и със здраве да си ги носиш! А за голямото ... ще спаднат, ще видиш, та ще им свикнеш. Леко възстановяване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.