IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2331  
Стар 18th January 2013, 11:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Б чашка ти е малко за началото определено. За спането, при всеки е различно. Аз като отидох на консултация след месец и половина док. ми каза че може да спя на една страна, ама на мен ми беше абсолютно невъзможно. Честно казано това спане настрани на мен ми отне една година , за да го постигна. Дано ти упееш по-рано.
Отговори с цитат
  #2332  
Стар 18th January 2013, 12:00
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Мерси Susana На теб бързо възстановяване! Аз също щях да се о-перирам при Динев, но в последния момент се налижи да се откажа, защото щяхме да пътуваме, та сега заложих на Стоянов. Но Динев ми беше определил 350 сс и също ми каза да си взема сутиен с чашка В, а Стоянов сега за 370 иска чашка Д. Доооооста голяма разлика! В понеделник ще разбера кой е прави и кой крив!
Отговори с цитат
  #2333  
Стар 18th January 2013, 12:03
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Леле Шоки, как година!!!! Преди това те болеше ли? Аз продължавам да се надявам да влезна бързо във форма, ама като чета май ще си трябва много време!
Отговори с цитат
  #2334  
Стар 18th January 2013, 12:09
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Леле Шоки, как година!!!! Преди това те болеше ли? Аз продължавам да се надявам да влезна бързо във форма, ама като чета май ще си трябва много време!
Не се тревожи ужаса при всеки е различен ,аз лично около 10 дена не можех нощно време да си намеря място от болка....аз съм при Заякова оперирана и тя сама определя какъв сутиен да ми сложи аз нямах грижа затова само видях,че съм 80с -380 куб.
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #2335  
Стар 18th January 2013, 12:11
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

тръгнах на работа от 2-ия ден на операцията през деня нямах особен проблем и силни болки само вечер не можех да спя легнала а седнала опряна на възглавници ,но всичко отшумя на 9-10 ден
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #2336  
Стар 18th January 2013, 12:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Леле Шоки, как година!!!! Преди това те болеше ли? Аз продължавам да се надявам да влезна бързо във форма, ама като чета май ще си трябва много време!
След операцията имах болки единствено в гърба и кръста и взимах обезболяващи. А за спането настрани просто ми убиваше, въобще не ми беше удобно. Щом се опитах да се обърна и започваше силно да ми убива и след това да ме наболва. Обяснявах си го с това, че аз бях без никакви гърди преди операцията. мисля си че тези дето са имали някакво месце им е било по-лесно. Преместих се да спя на дивана в хола и така се спасих. Леееко се извъртах настрани и облегалката на дивана ми подпираше гърба. Но аз май съм единствения случай тук с толкова дълго неудобно спане. Дано при теб е по-лесно.

Последно редактирано от Шоки : 18th January 2013 на 12:49
Отговори с цитат
  #2337  
Стар 18th January 2013, 12:49
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Жени, ами ти си железнааааа Защо не изчака малко, а тръгна толкова бързо на работа? Въпреки, че на мен сега ми е 3-ти ден и си работя, ама от вкъщи.
Вчера като се прибирахме с колата от болницата и всяка мини дупчица през която минеше колата направо ме влудяваше...прикрепях си гърдите да не ми паднат : 1246: Мисля в блиския месец да не си го причинявам отново това возене,,,,ако ще и с лимозина да ме карат

Silikonka1980 защо реши да смениш доктора? Много ми е любопитно-насрочваш си дата, д-ра си поръчва силикона, а после решаваш да го смениш? Нещо лошо си дочула за Динев ли?Сподели моля те....При Стоянов пак ли Ерион ще слагаш или МакГан?
Отговори с цитат
  #2338  
Стар 18th January 2013, 13:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Пия и АБ Зинат. Всички ли сте пили АБ след операцията.
Всички пият антибиотик след операцията.

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Казаха ми чак на 5-ти февруари да отида пак на консултация при хирурга...не е ли много-това е след 3 седмици.?
Нямаш ли конци за сваляне? Почти при всички има консултация и сваляне на конци около 5ти ден след операцията. Да не си лепена?




Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Защо не си носила лента...доколкото четох всички я носят около месец?
При капковидните импланти не се ли носи лента?
Носенето на лента е индивидуално по преценка на хирурга... няма отношение към това дали имплантите са анатомични или кръгли.

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Относно сутиена на Триумф .....
Добре е сутиенът да е стегнат, това подпомага и спадането на отоците, но ако ти е прекалено стегнат значи си взела грешния размер.
Отговори с цитат
  #2339  
Стар 18th January 2013, 14:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз антибиотик не съм пила след операцията.
Отговори с цитат
  #2340  
Стар 18th January 2013, 14:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Леле Шоки, как година!!!! Преди това те болеше ли? Аз продължавам да се надявам да влезна бързо във форма, ама като чета май ще си трябва много време!
Е,чак много време...
Аз на втория месец съм си като преди операцията,само не спя по корем и все още нормален сутиен НЕАма то толкова съм свикнала със спортния
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:40.