IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1981  
Стар 24th April 2008, 10:37
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Ох,точно така,ама съм и аз Хич ме няма с тия религиозни и всякакви такива празници.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
  #1982  
Стар 24th April 2008, 10:44
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ох,точно така,ама съм и аз Хич ме няма с тия религиозни и всякакви такива празници.
Купи си едно църковно календарче и ще се сбогуваш с невежеството си :P относно празниците
  #1983  
Стар 24th April 2008, 11:02
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Ами май се налага,че да не се излагам публично повече.То май ни е семейна черта да сме невежи за тия празници - баща ми така веднъж на Коледа разправял "Христос Возкресе"...
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
  #1984  
Стар 24th April 2008, 14:44
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Опитвам се да открия малко информация за един случай на Мъж който има две деца и се развежда с майката а след това живее в къша наследстена от майка си и се появява жена от друг град която го навива да се оженят. При един развод наследниците не губят ли всичко което тази жена евентуално може да си прибере след развода ..а тя също си е разведена и има деца които само ламтят за имоти-------
За да има нещо, което да получи след развода, трябва да са го придобили съвместно...Така че след евентуалния им развод втората съпруга не мове да получи нищо от това, което мъвът е притежавал преди, камо ли пък нейните наследници да получат нещо...
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
  #1985  
Стар 24th April 2008, 19:52
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adriano
Опитвам се да открия малко информация за един случай на Мъж който има две деца и се развежда с майката а след това живее в къша наследстена от майка си и се появява жена от друг град която го навива да се оженят. При един развод наследниците не губят ли всичко което тази жена евентуално може да си прибере след развода ..а тя също си е разведена и има деца които само ламтят за имоти-------
За да има нещо, което да получи след развода, трябва да са го придобили съвместно...Така че след евентуалния им развод втората съпруга не мове да получи нищо от това, което мъвът е притежавал преди, камо ли пък нейните наследници да получат нещо...
да, имотите придобити преди брака са лична собственост на съпруга. Същото важи и за имотите придобити по наследство. Ако имотът е станал негов преди брака и по наследство, той не е съпружеска имуществена общост и след развода следва съдът да го присъди на съпруга.
  #1986  
Стар 24th April 2008, 19:59
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Я които е от Варна и посещава някое от хепитата там да каже дали предават през уикенда мачовете от Висшата лига на Англия?
  #1987  
Стар 24th April 2008, 20:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Често ходя на Хепи,ама не съм обръщала внимание какво дават събота и неделя!
  #1988  
Стар 24th April 2008, 20:29
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Суетен
Я които е от Варна и посещава някое от хепитата там да каже дали предават през уикенда мачовете от Висшата лига на Англия?
За Хепи не знам, но в "Трите лъва" - със сигурност...намира се в близост до ЖП гарата...като студент що бира и мезета съм унищожил там
  #1989  
Стар 26th April 2008, 08:48
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Благодаря ти Суим.
Бяхме в 3-те лъва, готино заведение за гледане на мачове и пииване на с
  #1990  
Стар 2nd May 2008, 09:52
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

здравейте от снощи ме мъчи един въпрос. както си стоях на компа и си търсех какво да слушам се сетих за една българска песен, но не се сещам нито кой я пееше, нито как се казваше, нито дори малка част от текста единственото което помня е, че певицата беше с руса, къса коса, на бодлички и сякаш беше затворена в нещо стъклено ще се радвам ако ми помогнете, защото когато нещо не мога да си спомня, много ме измъчва
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.