IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th February 2007, 18:54
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

аз преди си махах всичко с кола при козметик,никога не съм имала проблеми а сега поради липса на време всичко с епилатор и пак нямам никакви проблеми ,а и почти опешивях от колата на триъгълника имам 9-10 косъма .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th February 2007, 17:04
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте с кола маска се обезкосмвам от 6-7 години ползвах единствено топла и освен, че за мен беше болезнено, кожата ми стана много суха.Преди година попаднах на нова козметичка, която сама я прави наред и с друга козметика за тяло лице и коса и съм много доволна.Болката при студена кола маска е много по-минимална освен това кожата ти се ексфолира и става копринено мека.В салона, който не е луксозен има и душ,където се къпеш ,което е задължително след процедурата.Марката е" Христина" не съм ползвала други техни продукти, но колата им маска е невероятна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2007, 17:10
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tesnoa
Преди година попаднах на нова козметичка, която сама я прави наред и с друга козметика за тяло лице и коса и съм много доволна..
само че аз доколкото знам, вече е забранено да си ги забъркват сами !!! не че има някакво значение това де, то и колата на триъгълника съм чувала че преди е била забранена...
М/у другото има един крем , забравих му името обаче Керапил или нещо подобно ( мед. козметика ) , който е за ползване след кола маска, да не врастват косъмчетата обратно.....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th February 2007, 18:12
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

в повечето случаи тези коли маски дето си ги правят сами,ги преваряват ,изцеждат космите и я лепват на друг.Тъй че аз си предпочитам да ме боли лекичко от колкото да знам ,че преди това е минала поне още 5-6 триъгълника
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th February 2007, 19:13
Аватара на Pagomeni
Pagomeni Pagomeni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 5
По подразбиране :)

Пуснато на: Вто Фев 20, 2007 6:12 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

в повечето случаи тези коли маски дето си ги правят сами,ги преваряват ,изцеждат космите и я лепват на друг.Тъй че аз си предпочитам да ме боли лекичко от колкото да знам ,че преди това е минала поне още 5-6 триъгълника
По същата причина и аз се отказах от услугите на мойта козметичка И сега си се почиствам самичка в къщи.Първо си вземам една топла баня,след това се минавам веднъж с течна кола маска"Сара",за по-добър ефект минавам и с епилатор да изскубе ако е останало някое косъмче ,и накрая слагам лосион за тяло за забавяне растежа на космите
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th February 2007, 20:28
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasy_baby
в повечето случаи тези коли маски дето си ги правят сами,ги преваряват ,изцеждат космите и я лепват на друг.Тъй че аз си предпочитам да ме боли лекичко от колкото да знам ,че преди това е минала поне още 5-6 триъгълника

тва е просто отвратително добре че не съм ходила на козметичка дето си ги прави сама
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd February 2007, 11:49
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! За да не се врастват космите ми след кола маска или епилиране се мажирам през ден два с гъба-люфа. Освен това по този начин се прави и антицелулитен масаж. С един куршум два заека.
А след епилиране се мажа с натурално бадемово масло. То освен. че успокоява кожата също я подхранва и омекотява и зачервяванията изчезват по-бързо.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd February 2007, 14:27
sara81 sara81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 63
По подразбиране

оххх,и аз преди ходех на казметичка за цял триъгълник с топла кола маска,обаче и аз вече съм сигурна,че се ползва няколко пъти.и е мнооого гадно това иначе аз навсякъде си ги махам с епилатор,но на триъгълника нещо не се получава но предния път като ходих на козметик тя ми се "оплака",че вече по новите изисквания нямат право да работят с такава обща кола,а трябва на всеки да си топят отделно калъпче и да работят с ръкавици.при което съответно и цената се промени.но така като гледам не ми се вярва на всеки да се топи нова кола...не знам
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd February 2007, 15:11
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Аз си махам космите с кола навсякъде на всеки 2-3 седмици (не мога да ги издържа повече). Мисля да си взема и епилатор, защото винаги имам някакви косъмета, които избиват след 3-4 дни и много ме дразнят. Много съм доволна от козметичката си, внимателна е и в интерес на истината не ми взема много. Къпя се най-рано 2 часа след процедурата, червените точки ми се махат много бързо. Започнах да ходя на кола преди година - преди само бръснач, в началото отидох само за триъгълник, ама в последствие реших да махам всичко. В интерес на истината много ме боли, ама си залужава.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2007, 15:14
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Излизат ми ситни пъпчици по ръцете 6 7 дена след като ги епилирам.Има ли начин да се махнат?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: неприятнипоследствияотколамаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.