IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 7th April 2008, 03:27
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета,аз сега съм се зарибила да си сменям прическата...и постоянно мисля за това, но не мога да намеря снимка да това което искам. Значи сега косата ми е до дупето дълга, черна и права..ама тънка Така съм вече няколко години и искам да сменя малко..имам нужда от обем горе и затова мисля да я направя на пластове..като горе първия пласт ще трябва да е доста къс и така постепенно..само дето долу не искам да пипам дължината..оф незнам дали го обясних както трябва,ама ако някой се сеща и има някоя снимчица да бутне ще съм много щастлива! :P
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #262  
Стар 16th April 2008, 12:52
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Имам въпросче и то е - от къде може да се вземе нещо като "палитра" (не се сещам за друга дума) с гримове - сещате ли се - нещо сравнително голямо с много цветове и т.н. за подарък ми трябва. И още един въпрос - горе долу колко струва?
Отговори с цитат
  #263  
Стар 16th April 2008, 12:58
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Магика - те така и се казват - палитри. В по-големите магазини за козметика има, виж например в МОЛ-а или центрове от сорта. Цени - зависи от марката все пак, има от по 25-30 до ... не се знае колко пари.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #264  
Стар 16th April 2008, 13:03
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

ами нещо около 60лв е добре, сега гледам в google такива палитри на PUPA.... някой ако е виждал да се продават някъде да каже
Отговори с цитат
  #265  
Стар 16th April 2008, 13:10
Izzy Izzy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Бях чела,че дезодорантите засислвали риска за рак на гърдата.Вчера прочетох,че това не е научно доказано.Aпо,дезодорант е един на Галерия-ама не знам дали има някакво подиме.Не съм обръщала внимание.Трябва да видя..Ама толкова ми харесва как мирише.Не е против изпотяване,защото аз вече не се потя Благодарение на чудото Одорекс.Ползвам го само заради аромата.Та значи ще продължа да си го ползвам.И аз като се замисля няма логика в това,че ако не го сменяш може да ти навреди.
И аз не си сменям шампоаните и балсамите.Общо взето карам на една и съща козметика.
Какво е това нещо Одорекс?
Отговори с цитат
  #266  
Стар 16th April 2008, 13:21
Izzy Izzy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla
просто дневен крем... не съм се замисляла за лекуване!!! и не мисля, че има нужда... просто кожата ми е мазна и мисля, че е нормално като изляза на слънце да лъщи например, особено ако съм си сложила крем, затова попитах за матиращите кремове, които ти си ползвала... и разбира се, че всяка кожа реагира индивидуално... но не пречи да пробвам някой от тези, които си споменала!
10х
ако държиш на матирането, пудрата е много добро решение.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 16th April 2008, 14:22
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
ами нещо около 60лв е добре, сега гледам в google такива палитри на PUPA.... някой ако е виждал да се продават някъде да каже
Мисля, че палитри и т.н. козметика на PUPA продават в една парфюмерия/козметика в началото на Витошка (от Алабин завиваш на дясно, пада се срещу Съдебната палата)...Май BLICK се казваше, но нещо в нета не намирам много инфо за потвърждение.... (някакъв онлайн шоп ми излиза само...)
Отговори с цитат
  #268  
Стар 16th April 2008, 14:24
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Във ЦУМ на партера има много богат избор на PUPA.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 16th April 2008, 21:19
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izzy
ако държиш на матирането, пудрата е много добро решение.
Благодаря ти, Изи! Не че държа на матирането, но не е приятно 10 мин след като изляза да започна да лъщя Можеш ли да ми препоръчаш някоя пудра от която си доволна?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #270  
Стар 17th April 2008, 08:29
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Доротея и Изабо - благодаря за помоща. Намерих магазин на Blick и вече купих една палитра
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.