IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 4th June 2008, 10:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Перлите за лице имат по-бляскав ефект според мен, пробвай с тях. Ако не можеш да си купиш някои перлени сенки с подходящ цвят и тях да ползваш за руж.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #302  
Стар 4th June 2008, 18:07
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

"лъскави" ружове т.е такива, които са със светлоотразяващи частици има на Bourjois и Revlon, а от по-скъпите марки на Estee Lauder.Друг начин е да нанесеш първо обикновен и после със същата четка да топнеш малко в shimmer за тяло и отново минаваш с леко движение върху скулите.

А аз да попитам, мацки, как си правите класическият френски маникюр, аз на лявата ръка горе-долу бива, но на дясната и с ленти опитвах и пак не става прецизно, все ходя по маникюристки за този френски, но някой път просто нямам време, да звъня за час и да се съобразявам с графиците им.Моля да споделите опит или "трик" как по-лесно да го правя перфектен.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 4th June 2008, 18:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз точно вчера си го направих моя френски. ползвам лентички и първото си правя лявата ръка, после като изсъхне дясната. използвам ги за по бързо, иначе не е проблем и без лентички, направо да си сложиш бял лак покрая без никакви приспособления. не е трудно, просто трябва да се свиква, но когато ноктите са по-къси е по-трудно наистина. поне в това отношение нямам проблем, моите са дългички и се справям без проблем не виждам какви трикове може да има, освен спокойствието, което е много важно, а на мен ми липсва ако ми се размаже френския маникюр не трябва да има никой до мен, защото ще го взривя
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #304  
Стар 4th June 2008, 18:21
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

ха ха, Бют, ще гледам да не съм наоколо,
ами под "трик", си мислех дали има някакъв начин, по който да се държи четката на лака, по дължина ли, под наклон ли и аз незнам, затова питам.
Отговори с цитат
  #305  
Стар 5th June 2008, 11:11
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

един бърз въпрос... каква трябва да бъде хубавата четката за коса? дървена, пластмасова, с метални бодлички или без....?????????????
Отговори с цитат
  #306  
Стар 5th June 2008, 11:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз се реша със една четка от която съм много доволна и е със глигански косъм
Отговори с цитат
  #307  
Стар 5th June 2008, 11:27
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

и аз четох за разни четки от естествен косъм, но наистина не мога да си представя как подобно нещо би ми сресало косата, но вече се навих да пробвам. А и съм чувала, че косата става по лъскава, от колкото ако се реши със стандартни четки с "бодлички"... Thomi кажи от къде си взела твоята и за колко пари горе долу...
Отговори с цитат
  #308  
Стар 5th June 2008, 12:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ако не намериш от естествен косъм, купи си от дърво.., с топченца на шипчетата, за да не наранява скалпа...
Отговори с цитат
  #309  
Стар 5th June 2008, 13:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
и аз четох за разни четки от естествен косъм, но наистина не мога да си представя как подобно нещо би ми сресало косата, но вече се навих да пробвам. А и съм чувала, че косата става по лъскава, от колкото ако се реши със стандартни четки с "бодлички"... Thomi кажи от къде си взела твоята и за колко пари горе долу...
Аз си я купих от един салон срещу Двореца на Пионерите и не помня колко струваше но нещо от рода на 30лв ..
Отговори с цитат
  #310  
Стар 5th June 2008, 15:58
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Много мерси за съветите - мисля да пробвам да намеря с естествен косъм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:39.