IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2006, 21:47
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране Цистит

От април миналата година съм с този проблем...пих 4 вида антибиотици,билки...някакви други хапчета...,но за съжаление до ден днешен се проявява! Явно не е излекуван напълно и е станал хроничен...толкова е неприятно,направо е УЖАСНО!!!
Някой знае ли някакво лекарство...,което да помага за излекуването..или поне облекчаването на цистита?!?!?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2006, 09:41
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Пробвай NEORENAL, това е билков продукт, който действа локално на пикочопровода. Аз имам проблеми с бъбреците отвреме на време, което разбира се е в следствие на цистит и съм забелязала че се появява в преходните сезони. На мен лично ми предписаха NEORENAL 3 пъти х 2 на ден. Дано и на теб ти помогне, но основното е да не прекаляваш с голия кръст, знам че е много досадно, но няма как, трябва да се пазим
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2006, 11:00
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране Re: ЦИСТИТ

Цитирай:
Първоначално написано от ЧеЛсИ
От април миналата година съм с този проблем...пих 4 вида антибиотици,билки...някакви други хапчета...,но за съжаление до ден днешен се проявява! Явно не е излекуван напълно и е станал хроничен...толкова е неприятно,направо е УЖАСНО!!!
Някой знае ли някакво лекарство...,което да помага за излекуването..или поне облекчаването на цистита?!?!?
Предполагам са ти правили изследвания, незнам какво точно си пила но когато аз имах такъв проблим ми бяха предписали билка Мечо Грозде и едни капки но немога да се сетя как се казват много са гадни на вкус и се разтварят в лъжичка захар. Успех мила наистина е много неприятно!!!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2006, 18:21
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Трябва да го пробвам този NEORENAL...ще се посъветвам с някой лекар да видим какво ще стане!
Цитирай:
но основното е да не прекаляваш с голия кръст
Ооо,бодито е неразделна част от моя живот!!!



Цитирай:
незнам какво точно си пила но когато аз имах такъв проблим ми бяха предписали билка Мечо Грозде
Ами пила съм BISEPTOL,UROSTIM, още два вида антибиотици (не им помня имената) последно пих ЦИСТОН
Трябва да пробвам и с Мечо Грозде...надявам се да помогне!
Благодаря и на двете!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2006, 12:48
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

уростима е много важен той е като ваксина против много вида бактерии и се пие 2 месеца всеки ден, и аз съм пила такива лекарства като теб и пак същото не ми минава но много важно е да си направиш изледване защо става така за да знаеш точно какво да пиеш,защото си има точна причина не може да ти просто хронично (моята е че имам 3 бъбрека,което не се среща толко рядко), но не позволявай на лекарите да дигат ръце и само да преписват антибиотици без да разберат причината
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th March 2006, 18:34
6eherezada 6eherezada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: teteven
Мнения: 27
По подразбиране

това което си пила не помага хич.аз самата така почнах(цистит) и вече 7 години съм със бъбречни заболявания.има едни капки които на вкус са отвратителни,но са единственото нещо което ми помогна.пила си ко ли не и не ти помага ,ако и те не ти помогнат то няма да ти навредят.казват се:ФАРМАЛИТ НЕО.много са добри!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th March 2006, 18:50
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

На мен лично ми помогна Nelidix.Отдавна нямам проблеми с циститът,но за всеки случай съм си взела 4-5 опаковки.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th March 2006, 19:25
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Скъпи момичета, и аз редовно пиех антибиотици и то години наред, докато не попаднах на една свястна лекарка, която ми каза да пия само минерална вода и да изкарам един курс с чая на професор Гизов, пие се по три пъти на ден в продължение на месец-месец и половина - докато свърши 1 опаковка. Съдържа мечо грозде и други билки.

И така вече повече от пет години след този чай нямам никакви оплаквания. Истински хепи енд

Но пия само минерална вода, пък и като си нося 10 кг туби си правя натоварване!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th March 2006, 19:52
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

трябва да ги пробвам тези чайове на професор Гизов...,толкова време се мъча и нищо не помага и вече на нищо не вярвам...,НО все пак ще си взема....в събота съм на лекар и ще видя и той какво ще каже...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th March 2006, 19:54
6eherezada 6eherezada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: teteven
Мнения: 27
По подразбиране

миличка пробвай ма от опит глава не боли.дано се оправиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цистит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:37.