IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 20th April 2013, 18:05
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

picture canon 008.jpg picture canon 009.jpg picture canon 010.jpg

picture canon 007.jpg
Отговори с цитат
  #342  
Стар 20th April 2013, 18:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Rimi, страпотно е нослето! Евала на Авшар! )) не знам какво що е правил, но е станало супер. А аз бях малко скептично ностроена , защото не вярвах, че може да се плавят ревшзии по затворения митод. Но ето че може!

Честито!! И дано забравиш по-бързо за кошмора от Енчев. Наплаво ме изуми какво ни е стор на носа! И как е еспял и белег да ти направи?

Извини ме, но ги пратих на Рабиоса да ги качи тук, че и аз не зном как. Надявам се няма плоблем.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #343  
Стар 20th April 2013, 18:15
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Нослето ти е супер сладко. Браво!!! Наистина не бях с впечатление, че преди това ти е бил зле носа, но в интерес на истината си личи, че Енчев за нищо не става. Добре, че си се насочила към свестен хирург, за да се справи отлично. Поздравления!!! Отличен резултат!
ПС: Сори, че съм качила снимките толкова нескопосано, ама и на мен ми беше сефтето ...
Отговори с цитат
  #344  
Стар 20th April 2013, 18:27
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Рими супер е ревизията ! Определено разликата се забелязва между преди и след и без да си специалист..дано и Дилбер е толкова добър..
Отговори с цитат
  #345  
Стар 20th April 2013, 18:31
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Римии,поздравления! Сега наистина видях къде е бил проблема,от по-предните снимки не си личеше,защото бяха малки! И този Енчев направо си е оставил ръцете,с извинение( БЕЗ)... Сега е толкова хубав,малък и спретнат! Честито,още веднъж!

Зара, ами изкривена ми е носната преграда,направо е на зиг-заг след операцията...И не само отвътре,отвън носът ми криви надясно, на пипане от едната страна е хлътнал,а от другата изпъкнал.Вътре в едната ноздра стърчи нещо си,кост ли е,хрущял ли...но не е покрито с лигавица и е бяло. Тя Нелката ми е виждала снимките... Ако успея,ще кача тук снимка...
Отговори с цитат
  #346  
Стар 20th April 2013, 18:36
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Уау, рими, великолепен резултат! Честито!
Отговори с цитат
  #347  
Стар 20th April 2013, 19:03
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Супер,резултат!Честито Рими с гордост да си го носиш!Желая на всички момичета да се сдобият с така желаните нослета!Макар да не пиша често винаги ви чета и стискам палци на всички! Май турските хирурзи ще се окажат наистина добри, за нашите не искам да коментирам...за мен не могат да се нарекат хирурзи изобщо!
Отговори с цитат
  #348  
Стар 20th April 2013, 19:05
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Момичета, от няколко дни следя темата за турските хирурзи. Все още нямам ринопластика, но съм решена да направя. От изчетеното по другите теми се отказах да правя реконструктивна хирургия в България. Нямам средствата и това ме възпира да пиша мейли и да уговарям консултации с някой от хирурзите. А нослетата ви са чудесни.
Знае ли някой цената на първична операция при Авшар? Харесах нослетата на Дилбер, но се впечатлих от техниката на Авшар, която ми изглежда доста щадяща.
Отговори с цитат
  #349  
Стар 20th April 2013, 19:15
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

@ rimi - честито рими, найстина Авшар е оправил голямата каша на Енчев. Пожелавам ти нататък да си щастлива и да забравиш за проблемите си с носа. Едно въпросче имам към теб - всички ли ревизии Авшар ги прави по затворен метод ?
@ Мечта - В БГ няма един свестен ринопластик, ти за реконструкция говориш , което е висш пилотаж .... Това изисква много инвестиции за обучения при светила от пластичната хирургия , членуване в европейски , световни, американски асоциации където обменят опит и се дискутират сложни случаи. Колко мислиш са хирурзите в БГ , който инвестират в такава квалификация ....
Отговори с цитат
  #350  
Стар 20th April 2013, 19:41
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

keery , просто чупенето, изпиляването и преподреждането на костите на носа мисля, че е реконструктивна хирургия. Пластичната я свързвам главно с работа върху меките тъкани. Възможно е да не е така. Ревизията със сигурност обаче е реконструктивна хирургия. Четох, че д-р Дарина Кръстинова е такъв хирург, но тя от години живее и работи във Франция.
Както и да е. Въпросът ми за Авшар остава.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.