IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3321  
Стар 12th February 2012, 16:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
да,тъканите се отпускат и стават малко по-естествени.Аз съм с пип 5-та година и има разлика.Такмо почнах да си ги харесвам и ще ги сменям
Чула съм че при реоперация гърдите се възстановяват много бързо.
  #3322  
Стар 12th February 2012, 17:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

да,така ми казаха.няма нищо общо с първия път.Какъв модел са твоите?
  #3323  
Стар 12th February 2012, 17:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Макган, кръгли, нисък профил, 320к. Само не ме питай за проекции и такива неща че щъ съ изложа...
  #3324  
Стар 12th February 2012, 17:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

добре звучи... мерси
  #3325  
Стар 12th February 2012, 17:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


Адмирирам страстта на изказа ти, Лъки!

Съгласна съм, че е опасен. Особено теориите за гладолечение, прилагани при абсолютно здрави хора.
Гладолечението е вид лечение, не е метод за контролиране на тегло...


Айде няма да се обосновавам, не искам да си създавам врагове..
Далеч съм от възрастта за лесно повлияване, няма да стана сектантка. Пък и си седя на едни килограми засега, та не искам да си променям теглото.
Наистина си е вид лечение, но не е толкова опасно да се прилагат и на здрави хора (но с голямо внимание). Естествено в по-добре и лекар да те следи, но пък не е лесно осъществимо. Общо взето в живота не трябва да се прекалява с нищо.
  #3326  
Стар 12th February 2012, 17:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
?80-д не е малко мисля)
Особено при положение, че се преправят за 72 подгръдна.
  #3327  
Стар 12th February 2012, 18:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Нели, това дали са софт тъч не е от основно значение, това е моето мнение. Аз като сменя някога ще сложа МХ модел 520 и съм 100 % сигурна, че отгоре, където е моята жлеза ще имам много плавен преход и гърдите ще са меки, а отдолу пак ще напипвам импланта. Моите сигурно са подвижни и меки, защото имам жлеза, без проблеми ги събирам в сутиени и бюстиета, но това не е защото съм с най - меките имплантил
Май ние с Маркова говорим точно за тази статичност, която дразни през ранния период, не толкова за мекотата/твърдостта. Много е трудно в първите месеци да различиш от къде идва това вдървяване на гърдата, по-логично ти се струва да е от импланта, а не от тъканите около него. Но е добре, а си напомняме, че все пак мускула е доста травмиран.

Днес бах на гости при приятелка, която си ги слага преди повече от година. Стояха супер ествествено, а хем са кръгли. А тя ми напомни, че в началото съм я питала няма ли да слязат малко, че са ми изглеждали прекалено "дървени".. А аз не помня.. Щото сега са пърфект направо.
Та тя ми каза, че до 7-8 месец са се намествали..
Тъй, че Маркова, не мисли, че ти ще си изключение от правилото. Колкото повече време минава, толкова повече ще ги харесваш и по-натурални ще стоят. Просто промяната ще настъпва толкова бавно и плавно, че ти няма да я забелязваш. За това е хубаво да се правят снимки..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3328  
Стар 12th February 2012, 18:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Май ние с Маркова говорим точно за тази статичност, която дразни през ранния период, не толкова за мекотата/твърдостта. Много е трудно в първите месеци да различиш от къде идва това вдървяване на гърдата, по-логично ти се струва да е от импланта, а не от тъканите около него. Но е добре, а си напомняме, че все пак мускула е доста травмиран.

Днес бах на гости при приятелка, която си ги слага преди повече от година. Стояха супер ествествено, а хем са кръгли. А тя ми напомни, че в началото съм я питала няма ли да слязат малко, че са ми изглеждали прекалено "дървени".. А аз не помня.. Щото сега са пърфект направо.
Та тя ми каза, че до 7-8 месец са се намествали..
Тъй, че Маркова, не мисли, че ти ще си изключение от правилото. Колкото повече време минава, толкова повече ще ги харесваш и по-натурални ще стоят. Просто промяната ще настъпва толкова бавно и плавно, че ти няма да я забелязваш. За това е хубаво да се правят снимки..
ми аз не се замислям много, докато не прочета поста на някое момиче което след месец от операцията казва, че вече са й мекички и подвижни и са абсолютно като нейни си. И тогава започва да ме гложде червейчето на съмнението...
  #3329  
Стар 12th February 2012, 18:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
ми аз не се замислям много, докато не прочета поста на някое момиче което след месец от операцията казва, че вече са й мекички и подвижни и са абсолютно като нейни си. И тогава започва да ме гложде червейчето на съмнението...
аз не мисля, че това е възможно. Освен ако не са надмускулно...
Най-вероятно има голяма разлика с първата седмица, но някой да ми каже, че на 1 месец са имали крайния резултат, до сега не ми се е случвало...
Говори само с жени, които ги имат от година/и, само те могат да ти дадат компетентно мнение относно промените, които са претърпели.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3330  
Стар 12th February 2012, 23:31
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Оф..незнам,,ама аз съм на месец и половина...и в сръвнение с първите седмици...направо са ми мекички..Например ,ако първите седмици горния полюс беше твърд и изпъкнал...сега е мекичко ,даже и на пипане....
Аз да попитам друго:
Имам едни бодежки..като игли ме боде.Да не ми да ми излизат конци и за това да ме боде? Наи вече отдолу и отстрани...

Исках да кажа нещо на Миската..ама забраих кво щях да и казвам ...пуф

много сложни тея жита не съм за тях......

Нелке една аз пък,една седмица преди да направя месец се обръщах и спак на страни..А сега си намествам рамото под възглавницата и се обръщам на страни..Ама ако мина ъгала ,и повече се брътна,ме заболява....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:11.