IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 21st March 2013, 15:55
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Симона, как така не си ги виждала?! Аз веднага поиздърпах сутиена напред да погледа. Сърце не трае!
E, то и аз издърпах сутиена напред, ама то така нищо не се вижда. Не мога да преценя нищо
Отговори с цитат
  #112  
Стар 21st March 2013, 15:56
babyface79 babyface79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Симонка, честито! С теб ще се видим в понеделник при Стоянов, на мен тогава ще ми свалят конците. Аз да ви се оплача, че моите 295 кубика започват да ми изглеждат тооолкова малки... Все си мислех, че няма да прихвана тая болест, ама ей на, седмица след операцията вече се чудя дали не трябваше да настоявам за по-големи.
И да питам ветеранките, едната ми гърда поспадна и я чувствам кажи-речи цялата, но другата ми все още е доста подута и няма никаква, ама никаква чувствителност - нито кожата, нито зърното... На някой случвали му се е?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 21st March 2013, 16:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бейбифейс нормално е гърдите ти да се възстановяват различно. Това са си две различни опреации на две самостоятелни части от тялото ти. До месец най-големите несгоди ще преминат. След това до 6 месец ще имаш някое и друго бодване и неудобство. И след това вече ще си станат твои - както се вика.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 21st March 2013, 17:52
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

babyface79, няма да може да се видим при Стоянов, тъй като не съм от София и ще ходя само за конците при него. Превръзките ще си ги правя тук, където живея.
Не ми се пътува за една превръзка до София
Отговори с цитат
  #115  
Стар 22nd March 2013, 06:36
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
babyface79, няма да може да се видим при Стоянов, тъй като не съм от София и ще ходя само за конците при него. Превръзките ще си ги правя тук, където живея.
Не ми се пътува за една превръзка до София
Симона,кога те викат на превръзка?Аз сега съм с ужасни лепенки по целите гърди.Не мога да се къпя.Поливам се с душа от кръста надолу и си обтривам мишниците с гъбата.Толкова мръсна се чувствам с тези лепенки...ужас.Мен Асенов ме вика в сряда за конци,а до тогава не трябвало превръзка защото каза:Колкото повече се пипа толкова не е добре за раната.Вярвам му.Сега трябва да издържа още 6 дена.Иначе болките поспаднаха.Вече спя и на една страна макар,че имам чувството,че ще ми се изсипят.Вчера и ми се наложи да шофирам.Днес отивам на работа във фитнеса,но за тренировки ще трябва да почакам поне месец.Сега само ще гледам.
Ти как си?Болките поотминаха ли?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22nd March 2013, 09:50
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Valenta, радвам се, че вече се чувстваш по-добре.
Аз си имам още доста болки.Особено сутрин е някакъв кошмар просто ....
Няма ли да минават тия болки вече. Кажете какво мога да пия ? Болкоуспокояващо нещо ? От клиниката ми изписаха само течен аналгин, но той не ми помага изобщо и вечер по 1 нимезил. Друго мога ли да пия ?
Чувствам се като инвалид в момента

В понеделник 25.03 съм на първа превръзка, в четвъртък 28,03 - втора и следващия понеделник на сваляне на конците - 1.04. В момента имам лепенки и на мишниците, там бяха дренажите и док каза, да не ги махам до първата превръзка.
Иначе съм рязана под гърдата.
Още незнам къде в Пловдив ще правя превръзките, но ще го организирам
Отговори с цитат
  #117  
Стар 22nd March 2013, 10:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

На мен ми изписаха течен аналгин и фламексин. Пиех само фламексина-сутрин и вечер.На мен ми действаше перфектно.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 22nd March 2013, 10:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Аз си имам още доста болки.Особено сутрин е някакъв кошмар просто ....
Няма ли да минават тия болки вече.
Симона, аз 3 седмици не можех да стана сама от леглото сутрин. Буквално. Хората мислеха, че преувеличавам.
Майка ми ме вдигаше в седнало положение и тогава заминаваше на работа. Ако ли не щях да откарам цял ден лежайки.
Може би това е единствената естетична продцедура, която те прави зависим и имащ нужда от гледане..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 22nd March 2013, 11:09
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Valenta, радвам се, че вече се чувстваш по-добре.
Аз си имам още доста болки.Особено сутрин е някакъв кошмар просто ....
Няма ли да минават тия болки вече. Кажете какво мога да пия ? Болкоуспокояващо нещо ? От клиниката ми изписаха само течен аналгин, но той не ми помага изобщо и вечер по 1 нимезил. Друго мога ли да пия ?
Чувствам се като инвалид в момента
Това го бях забравила! Сутрин, като ме вдигнеше от леглото съпружеското тяло и имах чувството, че 10 000 игли ми се забиват едновременно в гърдите Много неприятно наистина!
Симона, аз да ти кажа съм пила само един Аулин като се прибрах от клиниката. После не ме е боляло толкова, че да пия обезболяващи. При теб нетърпима ли е болката? Ако е нетърпимо, ходи личния лекар да ти изпише Трамал или Трамадол. Това е доста силно обезболяващо и се продава само със зелена рецепта /или беше жълта?!? не помня вече/ Аз се бях запасила предварително с него преди операцията, защото ме беше страх, че ще вия от болка! Ако се търпи, пии само Аулин през 6ч.

Нелс и аз бях пълна трагедия с това ставане! С милата ми майка 20 дена играхме на примък-отмък. Беше ме страх да се подпра на ръцете и да се изправя просто.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 22nd March 2013, 12:32
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
Red face

Оф , Симона, и аз се чувствам като някакъв инвалид, направо ме хващат нервите вече. Със ставането се оправям горе долу , но намирането на удобна поза, особено за сън ми е някакъв кошмар. Не е точно болка , или поне не силна, но едно такова стягане в горната част и от към мишниците... оф, дано да минава по-скоро. Забравих да питам от кога е безопасно да се опитвам да спя на страни, това спане по гръб ме убива. Докато бяхме няколко дни в хотела под клиниката си бях намерила едно удобно диванче и спях почти непробудно през ноща, но от снощи сме в къщи и беше някакъв кошмар. Цяла нощ обикалях къщата в търсене на удобно място за спане и така и не се наспах като хората. Затова и тази сутрин бях още по схваната.
Иначе за болката ми изписаха от клиниката Солпадеин, по едно сутрин и обед ако имам нужда и вечер преди лягане по една таблетка диклак. Вчера през деня беше горе долу добре и не пих нищо , снощи също реших да не пия диклака и през ноща определено съжалих. Момичета знам, че сто пъти е задаван този въпрос, и че е индивидуално, но кога да очаквам да изчезне това напрежение и стягане.
Иначе вчера ми беше първата превръзка и ги видях за първи път. Определено имаше Уао ефект.Правих я в клиниката, но втората ще я правя сигурно в Плевен , че не ми се пътува пак. Иначе конците ще отида да ми ги махнат. Втората ми е за понеделник, а конците за четвъртък.
Снощи успях да се изкъпя като хората , макар и за бързо. Като махнах сутиена и ме обвзе такъв страх , имах чувството, че ще паднат. Е, не паднаха, обаче бързах да го сложа обратно. Определено дясната ми е доста по-напрегната от лявата.Довечера ако мога ще ги снимам, въпреки , че още не са много за показване.
Освен спането най ме мъчи това стягане, като ми стане малко студено, направо настръхвам. А то е доста често,има няма през 1-2 часа. Нормално ли е?

И така наоплаках се, обаче ще се търпи , няма начин. Гледам да си налагам да мисля , че с всеки ден ще става все по-добре.
Леле, написах цял ферман.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.