IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th March 2013, 18:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

тогава го послушай!аз съм с малък гр кош.но при теб явно има място...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 16th March 2013, 18:08
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

мисля си , че има правилна преценка , но от др. страна ме притестяват кубиците , като се има впретвид , че съм била до сега плоска ...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 16th March 2013, 18:15
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

а защо не капковидни?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th March 2013, 18:21
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

аз пожелах кръгли и той се съгласи
Отговори с цитат
  #55  
Стар 16th March 2013, 18:31
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

tyning, наистина Стоянов май е станал цицоман.
И аз на 20.03 ще слагам при него Натрел, кръгли, 450 сс висок профил, а съм доста слабичка и подгръдната ми е 75.
В първия момент и аз се уплаших от кубиците, но се надявам, че има добра преценка и ще ми стоя добре.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 16th March 2013, 18:38
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

simona честно казано и аз разчитам на неговата преценка , защото ми се напъни главата с инфо от нета и от приятелки , вече ми става зле като чуя за силикон ))
силно се надявам да няма професионално изкривяване и всичко да е ок
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th March 2013, 18:46
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Знам какво ти е . В момента съм в същото положение.
Операцията ми е след 4 дни и вече нямам търпение да свърши всичко и да спра да се притеснявам как ще изглеждам и дали няма да са прекалено големи гърдите ми.
Трябваше да ме видите като тръгнах да си купувам спортният сутиен на Триумф. Направо изпаднах в депресия.
Ходих в няколко магазина, докато си намеря 75 Е и продавачките опулваха ей такива очи като им кажа, че е за мен. На едното място дори продавачката си позволи да се обърне към мен с думите "Вие знаете ли колко силикон е това ?"
Стана ми неприятно, че на всички трябваше да се обяснявам, как не съм си избрала аз размера и не смятам, че са по-компетентни от доктора ми и че всъщност след това ще нося чашка Д, а не Е....
Отговори с цитат
  #58  
Стар 16th March 2013, 18:57
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

милата ... имах подобни на твоите проблеми , много се надявам тези наши притеснения да са напразни и лятото да ходим по плажа с гордо вдигнати глави ...
и моите сутиени са Д и Е .. ще разказваш първа ... на мен сега ми предстоят изследванията надявам се и там да съм ок
Отговори с цитат
  #59  
Стар 16th March 2013, 19:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
милата ... имах подобни на твоите проблеми , много се надявам тези наши притеснения да са напразни и лятото да ходим по плажа с гордо вдигнати глави ...
Със сигурност ще ходите на плажа с високо вдигнати глави! Или поне ще вдигате глави след вас!

Я се стегнете! Повечето момичета тук се чудят как да изврънкат хирурга си за още малко кубик, на вас на тепсия ви е дошло!
Повярвайте ми - не познавам жена, която да е изпищяла, че й са големи гърдите. А познавам момиче високо 160 см, 48 кг, с 750 кубика!!! И нито на мен, нито на нея и се виждат прекалено много.

Има друг тип жени, обаче, които не се чувстват удобно, когато хората им зяпат в пазвата или коментират формите им. Ако сте т тях, може би трябва да се ориентирате към 300, но пък честно да ви кажа, ако някой се смушава от секси визия, тогава за какъв чеп изобщо се оперира?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 16th March 2013, 19:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
tyning, наистина Стоянов май е станал цицоман.
И аз на 20.03 ще слагам при него Натрел, кръгли, 450 сс висок профил, а съм доста слабичка и подгръдната ми е 75.
В първия момент и аз се уплаших от кубиците, но се надявам, че има добра преценка и ще ми стоя добре.
Аз съм с 450 сс, подгръдна 77см. На аватара съм аз. И честно ти казвам, ако пак ми се наложи да лягам под ножа, бих сложила 600 ако док се съгласи! Въобще не са много! А така бързо се свиква с размера.... Не се притеснявай изобщо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.