IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3071  
Стар 12th February 2010, 09:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ами аз първо исках само на чай да го изкрам деня- но не успях - към следобяд си направих пилешкото филе и сварих две яйца (ядох само белтъците И НИТО ГРАМ СОЛ) След 18ч00 не съм яла нито пила. Но до тогава съм изпила поне 3л чай.
Дафне , пробвай един ден така дали ще изкараш - със сигурност ще изхвърлиш водата която задържаш.
  #3072  
Стар 12th February 2010, 09:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

daniski: Мисля, че за една седмица ще усетиш как ще реагира тялото ти
Щом си решила от 1ви Март.. добре Успех!

Просто организма привиква. Трябва да му направиш не единична бомба ами плодова седмица както казваше едно момиче, което свали 4кг. тогава.
Аз съм разказвала за нея. 3 месеца не е свалила нищо във втора, а за една седмица на плодове - 4кг.

Успех на всички!
  #3073  
Стар 12th February 2010, 09:17
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Мда,...ще трябва да се пробва нещо, ама от понеделник натам, че за събота и неделя не гарантирам
  #3074  
Стар 12th February 2010, 09:23
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тази събота и неделя ще ходим на гости на свекъра ми у жена му. Дано не се освинвам много.
Когато не теб ти идват гости, ти решаваш какво ще сготвиш и дали ще ядеш от него. Но като си на гости и почнеш да си ровиш из чинията като ученичка в 10и клас излежда доста тъпо.
  #3075  
Стар 12th February 2010, 09:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Леле, къде ме отворихте на боб със зеле! Чета и преглъщам. Дундичко успешно си изкара плодовия ден без прегрешения и мишкуване нощес. Днес съм на белтъчен - като махнем сутрешния плод, то си е дюкански ден. Обаче утре... Завииждайте, мацки! Дундьо е на бобовден. И какво ще си сготви според вас? Боб с кисело зеле. И при това няма да има угризения, защото всичко си му е по регламент. Дундьо сега е дюканка в отпуск, йе-йе! Дотук си бях почти стриктна, ама не съвсем, защото не можех да свикна. Обаче тази сутрин кантото показа 82, сиреч -1. Вече мислех, че съм прокълната никога да не мръдна под 83. Аз по принцип сутрин тежа повече от следобяд. Но засега няма да мърдам линийката. Знам от опит, че сега организмът ми ще се бори на живот и смърт да си върне 83 и ще събира вода на поразия. Но накрая ще загуби битката. Ще докладвам
По случай дюканския ден съм си приготвила омлет от 3 яйца с кашкавал и сирене+трици. Ще го опапам с айран и парче разкошен свински пушен врат на "Бай Цвятко". Салата от ряпа с цвекло и малко лютеница в добавка.
  #3076  
Стар 12th February 2010, 09:58
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Леле, къде ме отворихте на боб със зеле! Чета и преглъщам. Дундичко успешно си изкара плодовия ден без прегрешения и мишкуване нощес. Днес съм на белтъчен - като махнем сутрешния плод, то си е дюкански ден. Обаче утре... Завииждайте, мацки! Дундьо е на бобовден. И какво ще си сготви според вас? Боб с кисело зеле. И при това няма да има угризения, защото всичко си му е по регламент. Дундьо сега е дюканка в отпуск, йе-йе! Дотук си бях почти стриктна, ама не съвсем, защото не можех да свикна. Обаче тази сутрин кантото показа 82, сиреч -1. Вече мислех, че съм прокълната никога да не мръдна под 83. Аз по принцип сутрин тежа повече от следобяд. Но засега няма да мърдам линийката. Знам от опит, че сега организмът ми ще се бори на живот и смърт да си върне 83 и ще събира вода на поразия. Но накрая ще загуби битката. Ще докладвам
По случай дюканския ден съм си приготвила омлет от 3 яйца с кашкавал и сирене+трици. Ще го опапам с айран и парче разкошен свински пушен врат на "Бай Цвятко". Салата от ряпа с цвекло и малко лютеница в добавка.

Дундо,
слюноотделянето ми се активира заради теб
Ще дойда да ти помогна за хапването
Честито минусче!
Най-накрая-светлина ...на кантарЯ
  #3077  
Стар 12th February 2010, 10:00
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Да се похваля, имам минус от 1200гр. Вече съм 65.800, а дори не съм ходила до WC днес и бях пила голяма чаша кафе
  #3078  
Стар 12th February 2010, 10:05
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Да се похваля, имам минус от 1200гр. Вече съм 65.800, а дори не съм ходила до WC днес и бях пила голяма чаша кафе


Голем кеф,май при всички падат минуси ,
провлачих минус...,дет се вика
  #3079  
Стар 12th February 2010, 10:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дунди, честито минусче!

Мда бобчето със зеле беше много вкусно, на нали се сещате че в къщи сама си го ядох - мъжа ми и дъщеря ми категорично отказаха. Само дето както Лейдито казва- киселото зеле е много солено и затова на другия ден си един килограм отгоре. Иначе като калории не е много - нито боба, нито зелето

  #3080  
Стар 12th February 2010, 10:14
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Динди, ама зелето не е ли към днешния ти ден/белтъчен/
Не че искам да те разочаровам ама кат чета, зелето е към първия ден на диетата
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:07.