IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4061  
Стар 6th March 2010, 12:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

ООоооо, Пинииииии, здрасти! Появила си се, докато пиша. Очистването е хубаво нещо. Преди да прочетеш тоя пост, вече ще си прочела предишния. Виж, аз тия работи "преди месечина, след месечина", или пък "февруари, най-късно март" много-много не ги вземам навътре, малко са ми дрън-дрън - да ме прощават дъновистите. Всеки си има право да си вярва в каквото си ще, аз съм малко томаневерни. Макар че, ако вярваш наистина, внушението е голяма сила и наистина ще си помогнеш - това го признавам. Но на мен не ми върши работа, защото не се поддавам на внушения, дори и автовнушения. Ами питам се, ако се очистиш от шлаки, ще се излекуваш ли от високо кръвно? Нали го отдават на това? Ще взема да пробвам, и ако не сваля кръвното - какво да ви кажа, всички теории за мен си лично падат в канала.
  #4062  
Стар 6th March 2010, 12:10
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Пини, и аз искам такъв кантар. Има ли в БГ? Как действа? Сигурно трябва да си бос, че да ти анализира нещо там по кожата, потта и пр.
  #4063  
Стар 6th March 2010, 12:11
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Драго ми е да те прочета Дундич

Житото става екстра и без да се вари или покълва, т.нар. млечно жито, защото се разпуква и има едно беличко по него. Просто слагаш житото (примерно 1-2 сл в 1 или 2 чаши вода) във вода вечерта и на сутринта е перфектно- трябва да се сдъвче хубаво, но е като дъвка, не е твърдо.
Пини, опитай го така, мисля че е по-добро.
  #4064  
Стар 6th March 2010, 12:13
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Май днес трите ще си обменяме мисли и опит , поне няма да водя монолози
  #4065  
Стар 6th March 2010, 12:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дунди и аз не вярвам в месечини и молитви. Но вярвам че тялото складира някъде шлаките и знам че храните от животински произход, алкохолът и кафето са киселинообразуващи.
Ще пробвам житото накиснато от вечерта във вода, а преди консумация залято с прясно мляко ( правилно ли съм разбрала?)
Само че за целта няма да купувам мляко от магазина, ами от един фермер ( живее на 100м от нас) ще си го купувам прясно, прясно. Четох, че млякото е алкална храна, но след като се пастьоризира ставало киселинна. Освен това при фермера всичко е БИО.
Кантарът измерва на следният принцип:
Пуска ток през единия краката и понеже мазнините, мускулите, кокалите и водата имат различна плътност, оказвата различно съпротивление на тока ( не знам дали добре го обясних, ама карай)
Не е скъп иначе- аз го купих за 29 Евро ( е не и без пари де) на фирма GRUNDIG
  #4066  
Стар 6th March 2010, 15:03
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ама тоя ток усеща ли се? Ако да, аз се отказвам. Имам фобия от това.
  #4067  
Стар 6th March 2010, 15:06
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не, ти не усещаш нищо
  #4068  
Стар 6th March 2010, 15:16
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

В магазин за каква техника да търся кантара?
  #4069  
Стар 6th March 2010, 15:23
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ами аз мя го поръчах по интернет, но смятам че там където има битова техника - от рода на ТЕХНОПОЛИС ще има голям избор на такива кантарчета. Гледай хубаво цените да не се набуташ - струва макс 60лв

аз тази сутрин закусих овесени трици и ядки с половин настъргана ябълка, за обяд ядох жито с мляко. Тъй че ще го броя з апърви ден
  #4070  
Стар 6th March 2010, 15:28
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ама няма повече да ядеш ябълки и ядки, нали? И 1 и 1/2 л мляко - ни повече, ни по-малко.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.