IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 14th February 2011, 00:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
аи резултатите на по ниските цени са в пъти по добри дори бих казала перфектни/гледах резултати на Живко Кънев за намаляване на ареолите/
съжалявам,че ще го кажа, но без извинение - явно има още много наивни хора !!!
първо, много неща по снимките могат да се коригират успешно с професионални за обработване програми - това мисля,че е ясно на всички
второ, за хирург, макар и с малка клиантела, но практикуващ от няколко години, не е трудно да подбере по една -две ствестни снимки за съответната процедура - винаги има първоначална анатомия, която дава шанс за добър резултат и на некадърния....!!!
давате парите си за красота, не от нужда !!!!! не бъдете скъпи на триците, а евтини на брашното дето се казва !!! доверете се в ръцете на хирурга, който смятае,че иам умения, а не този,който можете з амонета да си позволите - това е най-голямата тъпотия, която естесвено рабирате че е таква, когато започнете да търсите друг да ви реоперира заради"красивия" резултат !!! ако нямате в монета парите - изчакайте, от неестетични гърди досега умрял няма !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1202  
Стар 18th February 2011, 13:51
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Момичета,както знаете се чудих между Желев /Пловдив/ И Стоянов,видях каква е цената на втория някой може ли да ме ориентира за цената на Желев,знам,че цената не е определяща,но ако не е по силите ми ще поизчакам още някой друг месец ако се наложи,но неискам да отида на консултация и да очаквам че вече наближава моя ден и да ме стопира с някаква сума,затова и искам да съм подготвена,да знам кога въобще да тръгна да се консултирам.
Надявам се да ме разберете и да не ме критикувате!
  #1203  
Стар 19th February 2011, 13:16
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте, момичета. Извинявам се за глупавия въпрос предварително (може и да е коментиран, но не открих), но искам да попитам- при ехография или ренген може ли да се види дали е нагънат импланта и дали е тесен джоба? Вижда ли се КК? Имам съмнения за тесен джоб на десния имплант ( а и може би КК) тъй като вече 8 мес след операцията, дясната ми гърда е леко по-болезнена в основата и понякога леко отича... Както и при стискане се усеща лека разлика в твърдостта. С 500 сс подмускулно съм.
__________________
500 cc
  #1204  
Стар 19th February 2011, 17:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не се видя при мен,а при втората ми мамопластика се установи нагъването и на двата импланта в основата и неравномерен тесен джоб.
Преди още да се реша на втората бях ходила на мамолог,която казва,че всичко било перфектно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1205  
Стар 19th February 2011, 17:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тези неща се разбират само на ЯМР. Не с ехограф и мамолог.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1206  
Стар 19th February 2011, 18:13
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

с ехо,наистина няма как,поради естеството на гела в импланта ,т.е през него преминават лъчите от трансдю'сера и се визуализира като налична материя, има вероятност да се видят краищата на имплантите,но не при всички,ох дано сте ме разбрали ..импланта е течна материя за ехографа и лъчите му се отразяват,може да се измерят границите му ...т.е ориентировъчна информация се получава с това изследване
За да има пълно изобразяване трябва послойна снимка,която се прави чрез различни сканиращи апарати..
  #1207  
Стар 19th February 2011, 18:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Здравейте, момичета. Извинявам се за глупавия въпрос предварително (може и да е коментиран, но не открих), но искам да попитам- при ехография или ренген може ли да се види дали е нагънат импланта и дали е тесен джоба? Вижда ли се КК? Имам съмнения за тесен джоб на десния имплант ( а и може би КК) тъй като вече 8 мес след операцията, дясната ми гърда е леко по-болезнена в основата и понякога леко отича... Както и при стискане се усеща лека разлика в твърдостта. С 500 сс подмускулно съм.
Хирургът ти при преглед може да установи дали е КК. Ако е тесен джоб - едва ли ще ти каже, но това личи даже на обикновена фотографска снимка. А руптура на имплант се установява с обикновена ехографска снимка.
  #1208  
Стар 19th February 2011, 19:53
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите Аз преди около 3 месеца ходих последно на преглед (6 мес след оп) и док каза, че има лека разлика в твърдостта, но било много рано да се говори за кк. А относно тесния джоб...Gwendoline е права- на обикновени фото снимки си личи, да. Дори и в огледалото си личи, че десния (проблемния) имплант е с около 1 см по-ниско...но разликата от долната страна е по-малка- милиметри....(ох, ама как го обясних ).....ясно ми е, че джоба е по-тесен, което явно притиска импланта, но.....какво да правя сега? Ако отида при хирурга ми, ще ми каже предполагам, че не е повод за притеснение.Но аз мисля, че е...Да отивам при друг ли? Някакви съвети?
П.П И определено усещам, че проблемната гърда винаги е малко по-твърда, болезнена и събира течност и леко напрежение. Като я масажирам за 3-4 мин се отпуска и не е така, но...Дали положението може да се оправи по някакъв начин от самосебе си?......мн съм объркана...
__________________
500 cc
  #1209  
Стар 19th February 2011, 20:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

некадърници безброй
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1210  
Стар 19th February 2011, 21:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
десния (проблемния) имплант е с около 1 см по-ниско...но разликата от долната страна е по-малка- милиметри....(ох, ама как го обясних )....... И определено усещам, че проблемната гърда винаги е малко по-твърда, болезнена и събира течност и леко напрежение. Като я масажирам за 3-4 мин се отпуска и не е така, но...
Задължително посети някой хирург, даже да не е твоя, ако не искаш при него, но го направи! При КК симптомите са такива, каквито описваш и при КК също така има висок/нисък стоеж на импланта, така че... не очаквай да мине от себе си
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.