IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd October 2007, 14:19
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране Полип на матката

здравейте момичета,
пускам нова тема защото не видях някъде да е обсъждан въпросът който ме интересува.днес ходих на лекар и се оказа че нямам и следа от кисти вече, което и аз си усещах сама по редица признаци, но все пак трябваше да съм сигурна. само уточнявам че през пролетта ми откриха кистички на левия яйчник за пореден път и вместо противозачатъчни аз реших да пия пчелен прашец , който очевидно ми помогна да се отърва от тия упорити кисти на тоя етап.това съм го споделяла в друга тема - както и да е.
всичко ми е наред с изключение на това че лекарката ми има съмнение че имам малък полип.казвам съмнение защото съм пред менструация и според нея може да е от това.каза да не се притеснявам на този етап и да си следя цикъла в близките месеци и ако забележа че е по-обилен да бягам на преглед пак.като ми каза обаче че полипа се маха с кюртаж и ми се изправи косата. как да не се притеснявам???миналия месец ми се появи някакво кафеникаво зацапване което продължи около седмица, но след цикъла ми не се е появявало повече.а доколкото разбрах това си е симптом за полип.само да уточня че лекарката ми одобри това че пия пчелен прашец и ми изписа още някакви билкови таблетки - Фемикур Н. много ще съм ви благодарна ако по-запознатите от вас споделят опита си с мен.мерси на всички предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th October 2007, 10:17
Vikoula Vikoula не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 10
По подразбиране

здрасти, не се притеснявай за полипа, ако остане.Маха се за нула време. Майка ми имаше и отиде и и го изчистиха.

Би ли споделила, как пиеш пчелния прашец?
тенкс предварително
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th October 2007, 11:09
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vikoula
здрасти, не се притеснявай за полипа, ако остане.Маха се за нула време. Майка ми имаше и отиде и и го изчистиха.
ами къде отиде и как го изчистиха. дай повече подробности.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th October 2007, 11:14
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

пие се всяка сутрин на гладно - 1/2 кафена лъжичка прашец в 1/2 чаша вода.аз го накисвам от вечерта защото трудно се разтваря.ако ти е гадно така може да се сложи ималко мед за сладост.така се пие 15 дни и после 15 дни се прави почивка. съхранява се в хладилник прашеца.
иначе за полипа лекарката ми каза че се маха с кюртаж.може и да е проста процедура ама аз хич не сам очарована от тая идея
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th October 2007, 11:46
Vikoula Vikoula не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 10
По подразбиране

благодаря за указанията за прашеца.

Разбирам те, че не си очарована, ама като я гледах нея, вообще не беше впечатлена.

Отиде в Шейново с направление за хоспитализация от гинеколожката.Оперира я някакъв доктор, но не си спомням името му, мога да я питам. Беше го питала предварително дали ще я поеме, защото и бяха казали, че е добър и той я пое.Процедурата беше сутринта и слудобед вече я бяха изписали.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th November 2007, 20:43
anastasia anastasia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 4
По подразбиране Здравейте

На 30 години съм и наскоро докторът ми каза че по яйчниците ми има малки кистички, които трябва да изчистя оперативно , иначе ще изкървявам всяка менструация(затова отидох и на лекар)
заради тези кистички се получават и налепи по матката
прочетох за този пчелен прашец и съм заинтригувана
откъде да си го купя- в аптеките продава ли се
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th November 2007, 11:38
Vikoula Vikoula не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 10
По подразбиране Не, не по аптеките

На пазара, където продават мед и пчелни продукти или в магазин за пчелни продукти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th November 2007, 12:07
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз си го купих от аптека Лечител.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th November 2007, 15:26
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Съжалявам за офтопика, но бихте ли ми казали, дали този пчелен прашец повлиява и състоянието на кожата? Имам предвид излизането на пъпки и т.н. ... Защото знам, че често при проблеми с яйчниците - кисти, полепи, страда и кожата на лицето. Следователно би трябвало да се повлиява добре... Още веднъж се извинявам за малкото отклонение от темата!!!
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th November 2007, 15:39
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Insatiable86
Съжалявам за офтопика, но бихте ли ми казали, дали този пчелен прашец повлиява и състоянието на кожата? Имам предвид излизането на пъпки и т.н. ... Защото знам, че често при проблеми с яйчниците - кисти, полепи, страда и кожата на лицето. Следователно би трябвало да се повлиява добре... Още веднъж се извинявам за малкото отклонение от темата!!!
не е отклонение от темата според меннаистина пъките са признак за наличието на проблем с яйчниците(не винаги това е причината естествено)пчелния прашец при мен помогна и за изчистването на пъпките и като цяло мисля че кожата ми е станала по-хубава.казват че пчелния прашец регулирал и теглото, но за това не съм съвсем сигурна.в крайна сметка обаче май всичко това е следствие от премахването на кистите по яйчниците, а не толкова на самия пчелен прашец.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Полипнаматката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:12.