IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1981  
Стар 21st May 2011, 13:32
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
хипертрофичните цикатрикси, и почти не на келоидните такива
1. хипертрофични = келоидни
2. кремовете, с които се мажем, са за да предотвратят образуването на горните, а не за да премахнат вече образувани такива !!! в темата все пак се говори за третиране на разрези на 1 месец !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1982  
Стар 21st May 2011, 13:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Лъке с тези силно изразени горни полюси ,много ме съмнява да са поставени инплантантите над мускулно...
НАДмускулните импланти са МНОГО ПОВЕЧЕ изразен горен полюс, правещ гледката в повечето случаи доста неестетична и изкуствена ! Именно по този повод е измиселн ПОДмускулния метод - за по-добри естетични резултати, най-вече в областта на горния плюс, където имплантите, покрити от мускул, са с много по-плавен преход като цяло, стига да не е избран някой неподходящ модел !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1983  
Стар 21st May 2011, 16:33
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Интересно ама при менен няма такова нещо Теда. Моите полюсчета никакви ги нема.Спомням си на вторият ден като си видях гърдите нямаха полюсите който на Мисссито ясно си личаха още вечерта след операцията и.Казвам за нея защото само нейните съм виждала наживо. А днес колкото и да ги сравнявам с тези на братовчедка ми,който са подмускулно,нейните са по изпъкнали.Изглежда аз съм единичен случай.
  #1984  
Стар 21st May 2011, 18:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

напротив.....имаш птоза и много налични тъкани - при теб какъвто и да е метода ще се получи такъв резултат- замаскирани от тъканите импланти....
при слаба жена с много малък старт и малко тъкани, които да покрият имплантите, ако са висок профил с голяма проекция, то ръба е очертан и при подмускулното, но ако можеше да се сравно с надмускулно при същата тази жена, то тогава ефектът на очертаност и изкуственост е още по-голям............погледай малко снимки целенасочено по този въпрос и ще видиш,че съм права.......намускулното поставяне дава добър естетичен резултат( за съжаление- доста по-временен в повечето случаи), само при жени с начален бюст от порядъка на празно С.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1985  
Стар 21st May 2011, 18:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

това, което ти обяснявам го знае целия форум и е обсъждано милиони пъти тук - в темите за и против надмускулното поставяне и тем подобни...ако искаш попрочети.....междудругото, незнам дали сте намерили и едни друг стар форум, в който вече не се пише, но една ценна потребителка направи и там има мноооого, много информация не само по тази, но и по други важно теми, предимно свързани с усложненията....линк към форума марулка е дала в другата тема, където едно момиче пита за ботъминга....та и там има какво да се прочете от който е заинтересован да се пообразова на тема мамопластика !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1986  
Стар 24th May 2011, 14:36
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Red face

Ох,незнам ама ....

Искам друго да попитам,въпреки ,че с Лъкито се спречкахме са обръщане и завъртане на инплантантите преди време.За обръщането на кръглите инплантанти видях резултата.При анатомичните имало по голяма вероятност от завъртане,ок,а има ли вероятност от завъртане на кръглите инплантанти.Логично като са кръгли не би следвало да има разлика,но все пак ??? Май въпросът ми е доста .... .
  #1987  
Стар 24th May 2011, 16:12
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

:2022аз да се оплача,много много малки ми станаха гърдите!след спадането на отока сега са почти както си бяха преди...малки,незнам какво да правя((разлика от 5 см има преди и сега!Не слушайте докторите като ви кажат ми тези са идеални,аз бяь избрала 330 кубика той каза 295 и на сега резолтат никакъв!
  #1988  
Стар 24th May 2011, 16:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
:2022аз да се оплача,много много малки ми станаха гърдите!след спадането на отока сега са почти както си бяха преди...малки,незнам какво да правя((разлика от 5 см има преди и сега!Не слушайте докторите като ви кажат ми тези са идеални,аз бяь избрала 330 кубика той каза 295 и на сега резолтат никакъв!
Кога ти беше операцията?
  #1989  
Стар 24th May 2011, 16:30
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

днес ми е 10 ден,и знам че още ще спадат
  #1990  
Стар 24th May 2011, 16:49
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
:2022аз да се оплача,много много малки ми станаха гърдите!след спадането на отока сега са почти както си бяха преди...малки,незнам какво да правя((разлика от 5 см има преди и сега!Не слушайте докторите като ви кажат ми тези са идеални,аз бяь избрала 330 кубика той каза 295 и на сега резолтат никакъв!
Хайде сега и ти като мен,и аз два месеца след това си мислех подобни глупости,но искам да ти кажа,че с течение на времето заемат много естествена форма.......а това,че са ти като преди операцията-НЕ Е възможно.Аз съм вече 4 месец след операцията и мога да ти кажа,че гърдите се отпускат и перфектно започнаха да ми изпълват чашката ииииии освен това като съм с деколте и тясна блузка(потник),повярвай ми реакцията на хората около мен ми говори КРАСНОРЕЧИВО,че ИМА разлика отпреди операцията Така,че ГОРЕ ГЛАВАТА
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.