IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2091  
Стар 12th June 2011, 13:12
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
Wink

Благодаря ви на всички!!!

Днес съм толкова щастлива За първи ден се чувствам добре, тази нощ спах, после се събудих със съвсем поносими болки, измих си сама косата, отивам на разходка до морето )))))))))))

Какво облекчение само, дано няма повече кошмарни дни! Дори обезболяващи не съм пила днес Имам нещо, което се моля да ми разясните. След операцията дишането ми беше съвсем плитко (както се диша в сауна) и не опитвах да си поема дълбоко въздух, но днес понеже вече взех да се плаша докога ще е така и започнах да опитвам, лека-полека си поех изцяло дълбоко въздух и се успокоих. А сега червата ми къркорят силно и получих леки киселини. Това нещо нормално след операцията ли е? Може би е трябвало да се "раздишам" по-рано?
Имах силна болка при изкашляне и опит за смях, сега сякаш съм по-добре.

А.... и още нещо: колко време продължава внезапното вцепеняване и вкаменяване на гърдите? Или казано с други думи: колко време отнема, докато камъните започват да се превръщат в гърди?

Слънчеви усмивки на всички днес!
  #2092  
Стар 12th June 2011, 13:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От въпроса ти разбирам, че все още не си кихала ... кихането на мен ми беше най-големия проблем. Киселините най-вероятно са от нещо, което си яла. Камъните ще се превърнат в гърди... потърпи още малко, но докато омекнат съвсем ще мине доста време.
  #2093  
Стар 12th June 2011, 13:57
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Росито,
и аз го имах този проблем с дишането. Никой тук не ми повярва.
Много е гадно, но ще премине. Давай смело, и дишай все по-дълбоко. Няма да ти се отворят шевовете от това.
Аз олекотяване на болките и неразположенията усетих едва към 20-ия ден....
__________________
Ordnung muss sein!
  #2094  
Стар 12th June 2011, 17:15
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

и аз първите дни си помислих, че ще получа дихателна недостатъчност, задъхвах се даже и като говоря- но бях опакована здраво. После вече всичко се нормализира- и дишането се оправи и стойката ми се изправи.
  #2095  
Стар 13th June 2011, 14:06
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Момичета, кво ги правите тия щръкнали зърна бе ?
Моите не са кой знае колко големи, ама като се втвърдят си личат яко и през сутиените дори !
Постоянно се притеснявам да не ми се случи в неподходящ момент.
Тия дни си тичкам един следобед и забелязвам, че ме зяпа сичко живо, щото там пълно с майки, деца, кучета, татковци и си викам : "сигурно съм няква мноо готЯна"

Леле, леле, като се видях в огледалото..... с един сив потник и по зърна
А бях с вдлъбващия сутиен за тичане, дето е дебел половин см
Сега като слагам лятните рокли си залепвам лепенки на зърната, но понякога пак личат !
Хиххихи, детето на моята приятелка постоянно влиза с мен в пробните и много съчувствено ми сочи циците с лепенките и вика " има уф"
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2096  
Стар 13th June 2011, 15:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Какво ги правя.....засега нищо, дала съм им свобода, но наистина ме злепоставят на моменти, особено с прилепнали, светли дрехи е непоносимо ти пак тичаш, а мен питаш ли ме как ходя на работа с теа копчета отпред
Пак ще трябва да се купуват дунапренови сутиени, поне за работа
  #2097  
Стар 13th June 2011, 15:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ейй, яки зърна бе!!!
Радвай се, я виж колко народ те е гледал!
Какви лепенки точно слагаш?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2098  
Стар 13th June 2011, 21:36
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Честито Роси, със здраве да си ги носиш
Мммда, и аз като Лили от кихането най се плашех, ама това мина...Нито съм се задъхвала, нито са ми къркорили червата. Гърба също не ме е болял, то си ме болеше всъщност, ама от работата ...
Аз да се похваля, че вече бях на море и се пъчих гордо, хехе, друго си е честно да сложиш бански на едни готини цици
Почнах и с по тежки упражнения, ама не съм се престрашила да правя ъпър боди още, все пак съм само на 6 седмици.
Ааа, и проблема със зърната го имам- два пъти се пуснах по потник без сутиен и беше нещо страшно. Мислех, че съм изключение, ама сега съм по-спокойна като ви чета. Стига бе Мис, чак пък лепенки на зърната, толкова ли е зле
  #2099  
Стар 14th June 2011, 08:53
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте, мацки.
Имам въпрос. Искам да си събера кожата малко, чееее е в повече. Преди 2,5 години се оперирах и януари тази година родих. С 400 сс съм под мускулно с разрез под гърдата. Тогава се запълваше излишната кожа, но сега отново виснаха след раждането и има нужда от корекция. Какви са методите за коригиране при този случай, какво ще ме посъветвате? Операцията ми беше при Д-р Заякова и бях доволна тогава от резултата, но сега не знам при кого да отида.
__________________
400 cc-анатомични-Макган
  #2100  
Стар 14th June 2011, 09:01
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами първо при нея (според мен) - едно че тя те е "правила" и второ - е една от най-добрите!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.