IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th August 2008, 12:36
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране Приятелката ми стана грандоманка,help .

Не най-добрата ми приятелка,но другата ми приятелка от повече от година се видя в пари от земи и се промени.Говори само за това какво се и купила,къде е ходила,забелязвам че ме оглежда от главата до петите ....Сещате се Но тя не го забелязва и само говори и се хвали как не се била променила . Превзема се много.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th August 2008, 12:38
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Теб какво те притеснява? Тя променила ли е отношението си към теб?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th August 2008, 12:39
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

ми...доста често срещано явление
ей такива със самочувствие,а без покритие-бол
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th August 2008, 12:42
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Теб какво те притеснява? Тя променила ли е отношението си към теб?
Не споделя си,но говори само за себе си...Не и завиждам,аз съм ок финансово,но някак си тя е станала много повърхностна и се е вгледала в себе си . Не знам,но на последък просто не ми се общува толкова често с нея Превзема се,може би не на празно другите ми приятели никога не са я харесвали.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th August 2008, 12:46
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Теб какво те притеснява? Тя променила ли е отношението си към теб?
Не споделя си,но говори само за себе си...Не и завиждам,аз съм ок финансово,но някак си тя е станала много повърхностна и се е вгледала в себе си . Не знам,но на последък просто не ми се общува толкова често с нея
Reni, тя ще продължи да се променя. Явно "златната треска" я е превзела. Но пък, като приятелка, ти трябва много да й говориш и постоянно да й припомняш какъв човек е била, какви са били отношенията ви. Пожелавам ви да съумееете да запазите приятелството! Това, че говори само за "марки" и те гледа "от...до", това ще премине. Сега и за нея е новост!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th August 2008, 13:13
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Дай на глупака пари и му гледай сеира,нали знаете това не напразно е казано. Ако вече не ти е приятно общуването с нея и те натоварва и само си губиш времето с нея,просто елегантно я отбягвай. Тя щом се е променила,връщане назад няма. Златната треска не прощава на тоя който и се е поддал .
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th August 2008, 13:23
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Съветвам те да говориш с нея, да й кажеш за промяната. Ако има малко акъл в главата се, ще си вземе бележка. Ако ли не, ще започне да те отбягва, но нищо няма да загубиш, а ще си извадиш извод какъв човек е.
Не бързай да я зачеркваш, първо поговори с неа, ако си й приятелка.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th August 2008, 13:31
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Според нея всички и завиждали. Какво да и обяснявам,уморих се. На нея това и е живота,кръчмите,дрехите,ко метиката и клюките и детето колко я ядосвало. Ох не знам,може и аз да съм лоша Преди била подтискана,сега вече не е. Не мисля да се карам с нея,тя си знае за себе си. Мисля да разредя вижданията и така.Ако не и изнася неин проблем. Стига толкова обсебване Вижте как се променят хората които изведнъж забогатяват,аз видях трансформацията пред очите си. Има нещо пошло в това и смешно и жалко.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th August 2008, 14:03
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Рени,не си ти лоша. Имам същата приятелка. Докато учехме, и 2те нямахме пари-правехме щуротии, забавлявахме се и не ни пукаше. Живеехме в такъв град, където повечето хора бяха така и такава си беше и средата като цяло.
Но после какво стана-аз отидох в унивеситета,а тя започна като сервитьорка в едно добро заведение и изкарваше много добри пари. Започна да се носи само с маркови дрехи, постоянно само ми говори кое колко струвало и по същия начин ме оглеждаше както казваш ти. Като се видим вместо да ме пита как съм, тя ме оглежда и "това ново ли ти е". И така. С времето направи и други неща, от които разбрах, че не ми е никаква приятелка.
Какво да ти кажа-парите и властта променят, но не всеки. Ако човека си е стойностен, ще си остане такъв и след като ги има-поне така си мисля аз.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th August 2008, 14:08
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Reni_Reni,явно момичето е доста повъхрносно щом се вълнува единственно от изброените неща.Не я игнурирай напълно,разчитаи на нея само за шопинг,забавления......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Приятелкатамистанаграндоманкаhelp
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.