IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd February 2009, 15:40
deskata1984 deskata1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей те, аз се занимавам и тренирам водна аеробика... и гледам да ходя пеша колкото се може повече!!! За мен спорта е много важен
(като начин на живот).А преди тренирах и работех в фитнес, а като малка тренирах баскетбол
__________________
Единственият начин да имаш приятел е да бъдеш такъв!!!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27th February 2009, 01:23
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

КОРЕМНИ ПРЕСИ+КОРЕМНИ ПРЕСИ+ВЕЛОЕРГОМЕТОР+КОРЕМН И ПРЕСИ+МНОГО ХОДЕНЕ ПЕША
НИТО ЕДНО НЕ Е СПОРТ,АМА ...
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #83  
Стар 28th February 2009, 20:20
krisi7yyy krisi7yyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 19
По подразбиране

Еми ходя на фитнес, тичам, от време на време тенис и така
Отговори с цитат
  #84  
Стар 3rd March 2009, 17:27
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Ходя на тае-бо от 4 мес.и съм много доволна от резултатите.Разбира се,трябва да съм по-сериозна и да присъствам всеки път,защото последните няколко пъти ги пропуснах от мързел и ме е яд!Иначе това е едно прекрасно занимание,което съчетава всичко необходимо,за постигане на перфектна фигура без много усилия!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11th May 2009, 15:26
bubka33 bubka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 12
По подразбиране TEnniiiiiiiiiiiis

Преди известно време открих тениса и сега съм се запалила много, няма такъв кеф. Плуването също е страхотен спорт. А за тези, които живеят около паркове и стадиони, тичане и качване на стълби /стадион/ има страхотен ефект. Като по-млада се занимавах и с баскетбол, страхотна игра, ако един ден децата ми проявят интерес задължително ще ги подкрепя!!!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th May 2009, 16:31
Аватара на fluxi
fluxi fluxi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Тренирах мнооого години плуване и понеже прекъснах и не мога да стоя на едно място съм решила да ходя на танци (независико какви) или да си купя едно колело и да го карам в парка.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12th May 2009, 02:06
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Напоследък с колоездене, не професионално, но карам доста, миналата седмица в един парк карах 42 мили(около 65км), утре пак ще ходя и този път ще се пробвам да направя 50 Много приятно занимание, стига да има с кой да го правиш времето минава неусетно.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #88  
Стар 12th May 2009, 08:32
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Така е, няма нито спортна култура, нито хранителна. Физическото възпитание в училище не съществува. Ако всеки ден задължаваха всички ученици да правят поне 20-30 минути определени упражнения сутрин в училище, щеше да има поне 50% по-малко затлъстели деца и толкова по-малко заболявания, свързани с това. Но разбира се, не може да се копира от "лошия" социализъм, това е против правилата...

И естествено децата не са виновни, аз като съм се родил не ми е било на ума колко калории има в шоколадите ; ) Но поне през целия си живот съм изминал десетки хиляди километри с колело, прекарал съм стотици часове във волейболната зала, така че не е имало значение просто.
Сега родителите и най-вече бабите бутат в устите на децата по цял ден сладки неща - "на баби хапни си още" - учат ги да ядат сладко, правят им постоянно баници, сладкиши и тем подобни. Децата няма от кой да се учат, за тях не е грешно да ядат чипсове и вафли (забележи, Рококо ). Затова се надявам поне вие, хората които знаете как стоят нещата, да научите от малки своите деца на правилата за хранене, за да не съжеляват и те, и вие, когато порастнат.
И други фрази ще покажа - "остави го детето, нека си хапва", "сега расте, нека яде спокойно" и постоянното повтаряне от страна на бабите "искаш ли още нещо, какво искаш да ти направя, да ти купя, нещо друго да ти донеса". Все едно угояват прасета честно казано. Има много да се говори по темата ; )

напълно съм съгласна
Отговори с цитат
  #89  
Стар 12th May 2009, 08:34
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Мен винаги бабите, дядовците и изобщо всички стари хора (над 50-60 годинки) са ми казвали, че съм хърбав, че трябва да ям нещо, "абе ти не ядеш ли", защото не разбират какво значи това релеф, за тях трябва да имаш бузи на буци. Още повече, че с дебели дрехи релефа няма как да личи, тогава пък съвсем ме нападат Но ето аз знам за какво става въпрос и че те не са прави, само че колко такива има...
Реално за един нормален нетрениращ човек (мъж) нормалното телесложение е следното - почти без маса по гърдите (освен ако не му е генно-вложено), нормални прави ръце със тегната кожа, нормален чисто плосък корем, без особени плочки, нормални тънки краченца. Такива трябва да са хората, но когато си такъв, баба ти смята, че си болен и се чуди как да ти лепне нещо по шкембето. Когато си 15 годишен, дебеличък, кръгъл и с ръка с диаметър по-голям от моята сега, значи всичко е наред и ти не си болен... Но няма как да се промени мнението на 2 милиона души, те просто ще измрат и се надявам следващите поколения баби и дядовци да имат по-добра култура по тези отношения.
Разбира се това не се отнася за всички, има и доста разбиращи от тези неща възрастни хора, просто на времето това не е бил основният въпрос в живота на човек.


истината и само истината е тва
Отговори с цитат
  #90  
Стар 13th June 2009, 08:24
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
То фитнеса не е спорт, предполагам и малко от вас го практикуват като спорт
Така че давайте спортовете, ако тренирате нещо. Аз практикувам почти всичко
Цитирай:
Първоначално написано от Wikipedia
Спортът се състои от всекидневни занимания, които се изпълняват заради определена цел и в условия, които са по-различни от всекидневните. Хората спортуват заради състезанието само по себе си, заради удоволствието, за да се усъвършенстват, за да развият умения, или някаква смесица от тези. Различните цели са отличителен белег на спорта, както и личните (или отборни) умения или сила.
Следователно прескачането на препятствия пред хиляди хора в закрита зала е спорт, но прескачането на локви по време на излет в планината е просто опит за запазване на обувката суха.
Европейска харта на спорта: спорт е "всяка форма на физическа дейност, която чрез органиирано или неорганизирано участие има за цел изразяването или подобряването на физическата и психическата годност, развиването на социални отношения или постигането на спортни резултати на всички нива" (Европейска харта, 1992, чл.2).
Спортът се разделя на много видове, като те заемат голяма част от времето, парите и интересите на хората.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: койкакъвспортсезанимава
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.