IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2781  
Стар 27th January 2012, 20:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Кохезия означава слепналост, т.е. би означавало плътността на структурата на гела.
Мда, тя думата ми е ясна какво значи.
Въпросът е, конкретно при имплантите кое ги прави по-меки, дали гелът или степента на напълване. Тук много пъти съм чела, че е второто, но не мога да си спомня кой го е казвал и доколко е достоверна информацията. Може просто да е било предположение...

ДеЦиро, напусни темата или не се обаждай където не ти е работа
  #2782  
Стар 27th January 2012, 20:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Черният котак може да се занимава професионално с импланти и сега е моментът да изкопчим някоя страшна истина.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2783  
Стар 27th January 2012, 20:35
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Нелс, в един друг сайт пишеше, че дори подмускулното поставяне носи риска от руптура от по-голямото притискане на мускула върху импланта .
Къде и кой го е написал това? Може ли линк?
Ако беше така нямаше изобщо да се слагат подмускулни импланти.
При тези упражнения, които Ви е казала да правите доц. Тепавичарова, не мислите ли, че именно мускулите притискат импланта и точно това е целта на упражнението?!
  #2784  
Стар 27th January 2012, 20:39
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Мда, тя думата ми е ясна какво значи.
Въпросът е, конкретно при имплантите кое ги прави по-меки, дали гелът или степента на напълване. Тук много пъти съм чела, че е второто, но не мога да си спомня кой го е казвал и доколко е достоверна информацията. Може просто да е било предположение...
Плътността на структурата на гела ги прави по-твърди или по-меки.
  #2785  
Стар 27th January 2012, 20:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Накара ме пак да го потърся
Ето го цитатът: "Submuscular placement has a higher rate of implant failure due to the friction effects of the pectoralis muscle moving against the implant shell."

Ето го и линка: http://www.breast-plastic-surgery.or...t-implant.html

Така че, оказва се, че няма и идеален метод на поставяне на имплантите. Всичко носи рискове, макар и да са по-малко при подмускулното.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2786  
Стар 27th January 2012, 20:50
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Накара ме пак да го потърся
Ето го цитатът: "Submuscular placement has a higher rate of implant failure due to the friction effects of the pectoralis muscle moving against the implant shell."

Ето го и линка: http://www.breast-plastic-surgery.or...t-implant.html

Така че, оказва се, че няма и идеален метод на поставяне на имплантите. Всичко носи рискове, макар и да са по-малко при подмускулното.
Не мога да си представя имплант с кохезивен гел да се спука от притискане на мускул. Може и да е възможно пък..
По тази логика все пак- няма логика вашият хирург да Ви кара да правите упражнение, за да Ви се спука импланта, нали?
  #2787  
Стар 27th January 2012, 21:00
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тя си има резон защо го препоръчва това упраажнение.Свързано е с предотвратяване на КК, но си нямам идея на какъв принцип и как точно действа.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2788  
Стар 27th January 2012, 21:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, аз наистина се обърках.

Тренирам с моя приятелка, и съм я виждала как прави мъртва тяга с 140 кг. Имплантите й са на 6 месеца, подмускулно и изглеждат великолепно. Няма оплаквания и не мисля, че се пукат... Може да си представите натоварването на мускула върху тях.
Стоянов го питах изрично как стои въпроса с тренирането след това, той каза, че няма никакъв проблем, стига да не вдигам 120 от лежанка.. Което ме озадачи, защото не съм сигурна дали имаше предвид, че прекалено тежките тренировки трябва да се избягват.. Защото всичките културистки са с надмускулни импланти, и ми се струва, че може да има някакъв резон...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2789  
Стар 27th January 2012, 21:13
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

На мен това упражнение ми беше много досадно, признавам че съм го правила два пъти по три минути.

Лъке, дай сега прогноза, кога ше мрЪ ?
  #2790  
Стар 27th January 2012, 21:19
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Хора, аз наистина се обърках.
...

Неле, споко ! Аз не съм чувала никога, имплант да се пука от много натоварване на мускула.
Чувала съм, че може би, най-вероятно, възможно е, евентуално и т.н., мускулът да избутва постепенно импланта настрани и разстоянието м/у гърдите да стане по-голямо.
Не съм чула обаче, някой да разкаже, че лично е виждал такъв (д)ефект от фитнеса !

Малко се съмнявам, че това е възможно...ако мускулът избутва импланта, това означава, че джобът се разширява сам настрани, което не ми се вярва
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:12.