IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2791  
Стар 27th January 2012, 21:21
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мискей,стига лиготии

Нелка, мъртвата тяга не напряга гърдите, а гърба и дупето. Така че това упражнение не е проблем. Виж..тежките силови упражнения за гърди не знам до колко са безопасни. За какво ти е, след като симаш вече гърди, женски?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2792  
Стар 27th January 2012, 21:32
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

http://www.youtube.com/watch?v=SXZ3FHqR8Po
Това видео на д-р Стоянов е относно руптурата. Поне се вижда, че гела на имплантите на Алерган не изтича. Предполагам, че вече повечето сте го гледали
  #2793  
Стар 27th January 2012, 21:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Мискей,стига лиготии

Нелка, мъртвата тяга не напряга гърдите, а гърба и дупето. Така че това упражнение не е проблем. Виж..тежките силови упражнения за гърди не знам до колко са безопасни. За какво ти е, след като симаш вече гърди, женски?
A! Не напряга?!
Всяко едно упражнение за горна част на тяло, пряко или непряко натоварва пекторалите в разична степен. Пазарските чанти като си носиш, натоварваш гърдите..

Предполагам (и се надявам) единствената причина културистките да слагат надмускулно, е не че им се пукат имплантите, а че им намаля силата когато тренират тежко гърди.. Дано съм права.

Мис, има логика гръдния мускул да го измества импланта, това е първата жена от тази гилдия, която виждам с подмускулни и съм потресена как ги е избутал мускула..
http://www.dailymotion.com/video/x8s...d-implants_fun
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2794  
Стар 27th January 2012, 21:52
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Нели, що мислиш, че и го е избутал мускула, може там да са и сложени ? И накъде, го избутва, като си има джоб ? По-вероятно е ужасяващото нещо (в случая се води мускул) да притиска импланта, но да го мести не вярвам.

Това, наистина ли е жена, гледах без звук и не и/му чух гласа, но е потресаваща гледка за мен :гадене:
  #2795  
Стар 27th January 2012, 21:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Nels, ето кои мускули напряга мъртвата тяга: http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%E...0_20070111127/

Не се намесват гърдите, а само предмишница. Най-много гръб и бедрения мускул.

препоръчвам ти да не се опитваш да тренираш или заприличваш като тези културистки.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2796  
Стар 27th January 2012, 22:35
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Тотално бъгнах.....но вече не ми пука...Нали вчера трябваше да ми правят колкоскопия,Е направиха я..Искаха и биопсия на место,но припаднах от болката,и ме оставиха за февруари.Планирана с упоика..Имам нещо,само да се види злокачествен или доброкачествен...Баси не мога да се порадвам на циците ми...
Аз от тея дето не се оплакват вече ,но пък питат...

Нормално ли е месец след операцията ,да имам още ТВЪРДИ синки( по избледнели ) но ги имам???


http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=16

в този линк ще намерите...вси4ко за памет,структура на силиконовия гел,и т.н.

http://www.jdmedicals.com/UserFiles/...MPS%20Foam.pdf

Последно редактирано от Джуфи : 27th January 2012 на 22:44
  #2797  
Стар 27th January 2012, 22:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Оффф
Мъртвата тяга натоварва прекрасно цялто тяло и почти всички главни мускулни групи, освен големия гръден мускул.. Но когато аз правя тяга, на следващия ден имам мускулна треска около мишниците и надолу високо отстрани на гръдния кош, където учебниците по анатомия рисуват малкия гръден мускул. Ето това:


Не допускам да го изпълнявам грешно. Заради теб, Лъки, се разрових в нета (случва ми се за 2 път днес!!) и разбрах, че е нормално да се натоварва този дял.

Цитирай:
The pecs are not a major focus in the deadlift. However, they may be briefly engaged during the initial movement of the exercise and can be deeply damaged if the deadlift is not performed with proper form and function.

Read more: http://www.livestrong.com/article/52...#ixzz1khUn3hAR
Цитирай:
If the pectoral muscles are engaged during the deadlift, it is only briefly during the up-phase of the exercise, where the lifter brings the weight up to the starting position.

Read more: http://www.livestrong.com/article/52...#ixzz1khUyVHck
Мъртвата тяга я дадох за пример за големите тежести, с които приятелката ми тренира, въпреки имплантите. Не съм я виждала да прави лег, подозирам, че може умишлено да го избягва.. Но постоянно я разпитвах как ги чувства и тя постоянно повтяряше, че няма никакъв проблем.

Моя, персонален проблем е, че както в момента ги чувствам имплантите и както я чувствам тягата, съм почти на 98% убедена, че ще ги натоварвам при нейното изпълнение. И аз не говоря от името на Уикипедия или бодибилдинг сайт, а от личния опит на човек, който я практикува от 5 години. Дано не съм права.
След месец, ако греша, тържествено ти обещавам Лъки, че ще ти призная!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2798  
Стар 27th January 2012, 22:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не можеш ли да го игнорираш това упражнение и наместо това да правиш клекове с тежести? По-добре е да си пазиш гърдите - натоваравай ги с по-леки упражнения ("по-дамски"), а всичко останало си го прави силово..
Аз отдавна отказах мъртвата тяга и не мисля, че съм загубила нещо.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2799  
Стар 27th January 2012, 23:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не мога да я откажа, защото ми е любимо упражнение..
Клекове правя. Но не искам да изолирам горна част на тяло и да се концентрирам върху долна.. Просто в този момент, когато не мога да си вдигна ръцете над главата, не ми се вярва, че ще дойде ден, в който ще си работя пак с тежести...
До сега чета чужди форуми - жените твърдят, че подмускулното поставяне не е попречило на тренировъчния им режим. Но говоря на изуст - истината ще лъсна, когато вляза в зала..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2800  
Стар 27th January 2012, 23:12
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ще може, успокой се .Аз на 10-ти месец вече чувствам, че и това упражнение ще го мога. Но то не е точно за горна част, както вече дискутирахме.

Важното е да не вдигаш от лежанка, че да не падне лоста върху теб... А и наистина не ти трябва.
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.