IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2811  
Стар 28th January 2012, 14:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Нели, Демили го е казала много точно !

Много си прясна и затова така ти се струва.
Аз не преминах през депресия и самосъжаление, че съм си сложила импланти, но имах точно това неприятно чувство, което описваш ти. Мислех, че един вид съм си ограничила нормалния живот и вечно ще трябва да се съобразявам.

Всъщност единственото което 1 г. след операцията не правя е да лягам или да спя по корем. Просто не ми е любима и необходима поза, иначе и това сигурно щях да постигна с малко усилия и тренировки

Бързаш, бъди по-търпелива !
  #2812  
Стар 28th January 2012, 14:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
.....
Цитирай:
Бързаш, бъди по-търпелива !
Ейй, благодаря! Точно това исках да чуя! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2813  
Стар 28th January 2012, 14:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Обаче нека оставим фитнеса на страна. Главното ми притеснение е, че от тук нататък ще ми се налага да се пазя извънредно, което никак не ми се нрави. Не защото ми е много сложно, а защото съм голяма паника и постоянно ще се притеснвам "това направих ли го правилно? да не повредих нещо, това тука сега защо го чувствам странно, нещо ме маболва/отскача/прищипва/придърпва/пр.." Мислих, че веднъж възстановил се, си физически същия човек, който си бил преди това? Ама тези неща си мислих, че съм ги изяснила преди операцията, а сега излиза, че едва ли не и по корем не можем да спим, белким ги спукаме.. Не казвам, че бих се отказала ако бех наясно, повечето от вас знаят, че имах реална нужда от корекция, но ми се иска да си знам лимитите, преди да съм ги прекрачила сама по схемата проба/грешка..
Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ейй, благодаря! Точно това исках да чуя! )
И аз имам постоянно същите притеснения и аз благодаря.
  #2814  
Стар 28th January 2012, 17:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А с това проблемно лежане по корем лятото как ще си печем дупетата. Ще трябва да търсим дюшеци с дупки за цици
  #2815  
Стар 28th January 2012, 18:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Тотално бъгнах.....но вече не ми пука...Нали вчера трябваше да ми правят колкоскопия,Е направиха я..Искаха и биопсия на место,но припаднах от болката,и ме оставиха за февруари.Планирана с упоика..Имам нещо,само да се види злокачествен или доброкачествен...Баси не мога да се порадвам на циците ми...
Аз от тея дето не се оплакват вече ,но пък питат...

Нормално ли е месец след операцията ,да имам още ТВЪРДИ синки( по избледнели ) но ги имам???
Хеи, Джуфи, кога ще ти излязат резултатите? Като излязат пиши пак. Ти къде беше - в САЩ ли? Доколкото помня с някой си писахте, че там много държат на профилактиката, така че успокой се колкото можеш. Колкото по-рано се хване нещо, толкова са по-добри изгледите. Пък и щом са те оставили за февруари, значи не си спешна. За синките не знам, ама твърди ли са наистина?
Хей, останалите, как можахте да не обърнете никакво внимание на Джуфи? И аз държа на тялото си, ама вие с тоз фитнес, та фитнес ... ааа!
  #2816  
Стар 28th January 2012, 18:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Хеи, Джуфи, кога ще ти излязат резултатите? Като излязат пиши пак. Ти къде беше - в САЩ ли? Доколкото помня с някой си писахте, че там много държат на профилактиката, така че успокой се колкото можеш. Колкото по-рано се хване нещо, толкова са по-добри изгледите. Пък и щом са те оставили за февруари, значи не си спешна. За синките не знам, ама твърди ли са наистина?
Хей, останалите, как можахте да не обърнете никакво внимание на Джуфи? И аз държа на тялото си, ама вие с тоз фитнес, та фитнес ... ааа!
Нямам представа дали е нормално. Аз не съм имала никакви синини и въобще гърдите ми още като ги видях за първи път след първата превръзка изглеждаха идеално, нямаха отоци, бяха идеално оформени. Първите няколко дена още след като се събудих лявата беше по голяма от дясната, но за няколко дена се уеднаквиха. При мен след като мина месец проблемите с силния дискомфорт, болки в гърба, дишането всичко отшумя. Сега, както вече споменах, дясната гърда ме прибоцква някакси отвътре от време на време, но съм все още прясна и било нормално.
  #2817  
Стар 28th January 2012, 19:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Подкрепям изказването на Демили - операция през 2007, корекцията ми е от 2008, родих през 2010, даже кърмих. Сега тренирам всичко без гърди и не много тежко гръб. Приятел билдър ми е казвал - за какво ти е да тренираш гърди, нали си направи (т.е. това, което целим с тренировките точно за жлезата, по принцип е постигнато с мамопластиката).
Наистина от един момент нататък стават като свои и спираш да се терзаеш, НО:
- за корекцията - имплантите ми бяха ниско, ареолите като "чучнати" отгоре. Може джобовете да са били направени така, защото и двете гърди бяха по този начин, но е варяно и това, че още веднага запчонах да вдигам 2-годишният си тогава син. Не се пазих много и откъм тренировки - как ще пропускам, нищо няма да ми стане, нали всички (вкл.док) казават, че няма проблем да се тренира.
Е, не можех да се понасям, през 5 минути се гледах в огледалото, чаках да се наместят... Та 1 година по-късно док ги поправи - съгласи се с мен, че не изглеждат добре. След това трябваше да нося суутиен непрекъснато (това при НГ, който по принцип проповядва НЕносенето, но тази корекция го изизсква). Доста се попазих. Почти 9 месеца не тренирах горна част на тялото.
Нелс, по-добре се пази известно време, особено ако си ги харесваш и не предвиждаш някаква корекция. По-добре сега да порпуснеш някои тренировки.

Ох, да, Джуфи...толкова рядко и толкова трудно влизат в този форум, че съм като в небрано лозе, забравям 100 неща. Този проблем напоследък ми е много наболял - мъж ми, най-добрият ми приятел минаха през тези неприятности Стискам силно палци резултатите да са ОК и всичко д абъде забравено скоро!!!!
  #2818  
Стар 28th January 2012, 21:01
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Нелс,сама ще усетиш кога ти е дошло времето.Аз като ги сложих изпаднах в депресия,мойта беше като тази на Макова,постоянен страх и в същото време ужас ,че вече няма да мога а правя нищо.На 3ят месец отидох на басейн/плувкиня съм-бивша /на 4-5 замахване имах чуството,че циците ми ще изхвърчат,мускула така се стегна и се появи едно усещане ,че ще избута импланта,такъв рев му ударих имах чуството ,че вече никога няма да плувам,след още някои друг месец на около 6ят отидохме на Веинград и се топнах в басейна ,без да се усетя почнах да плувам кроу почуствах лек дискомфорт и толкова ,от тогава плувам всяка седмица без проблем Лятото отидох на тенис/на около 6я месец/ и направо нямах сила да ударя топката,ръцете ми се умуроха жестоко,получих болки в едната гърда/както обикновено ,все в едната/ и се отказах.Сега преди седмица ме викнаха да попълня бройка ,че играхме по двойки и сама се учудих колко добре ми беше после пак ме боля едната гърда-дясната ,но все пак тениса си е супер натоварване ,така че........явно нещата едно по едно се нареждат.Първоначално ходих на масажи с една възгавинаца под корема така че гърдита да са ми почти във въздуха после минах на кърпа но все още не смя да легна директно на корем,пробвала съм и ми е гадно усещането,напрово ги усещам на ребратаедно ръбещо усещане......... .За всичко си има време Сега си купех и гирички,много смешни от 1кг. и вкъщи само ме бъзикат Но сериозно съм решила да позаякна в ръцете,защото по време на тениса,направо ми трепериха мускулите на ръцете,беше ужасно.
  #2819  
Стар 28th January 2012, 21:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Този проблем напоследък ми е много наболял - мъж ми, най-добрият ми приятел минаха през тези неприятности
Става въпрос за колпоскопия, не за колоноскопия. Знам, че не е никак смешна темата, но ме развесели..
Аз на Джуфи съм споделяла моите премеждия по темата. Съжелявам, че сега я пропуснах.
Моята биопсия я взеха без никаква упойка, изобщо нищо не усетих, но пък аз попаднах на страхотни сестри. Лично аз ти препоръчвам да отидеш в Royal Free Hospital - Hampstead Heat. http://www.royalfree.nhs.uk/ Там са специализирани в гинекология, и имат 2 апарата за обработка на тези клетки, ако се налага. Според твоя случай ти препоръчват горене или замразяване. Толкова добре ми обясниха, страхотен е персонала. Нямах никакви притеснения, дори след като ми казаха, че трябва да ми правят биопсия, защото ми беше обяснено, че дори положителния резултат на биопсията не значи рак. А просто, че трябва да се обработи мястото. А тази обработка с тези 2 метода дава 98% гаранция, че няма да се развие в рак.
Аз лично съжелявам, че си попаднала на хора, които са те оставили в положение да се притесняваш относно резултата. "Биопсия" звучи страшно, но ти знаеш от колко далече им почва превенцията на англичаните.. Стискам палци всичко да е наред! Но дори биопсията ти да не е наред, ще те върнат в норма на 98%! Така че докато чакаш резултата, не се психисвай - радвай се, че си в системата и няма начин да те изпуснат!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2820  
Стар 28th January 2012, 21:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мда, Блонди много ти благодаря и на теб, сега вече наистина се чувствам спокойна че и моята дясна гърда се ме подсеща че има нещо чуждо в нея. Значи си е напълно нормално.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.