IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2821  
Стар 28th January 2012, 21:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Нелс, по-добре се пази известно време, особено ако си ги харесваш и не предвиждаш някаква корекция. По-добре сега да порпуснеш някои тренировки.
Да, разбира се. Няма да се втурна. Док каза мин месец и половина, и смятам да го послушам. Радвам се, че времето е толкова лошо, че не мога и кола да карам, че това ми е най-голямото изкушение.. Събирам инфо още, мерси за споделения опит!

Цитирай:
Но сериозно съм решила да позаякна в ръцете,защото по време на тениса,направо ми трепериха мускулите на ръцете,беше ужасно.
Днес 17:10 ч.
Блонди, ти преди имплантите повече сила ли имаше в ръцете? Забелязвала ли си? Имам предвид силата след имплантирането ли ти намаля?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2822  
Стар 28th January 2012, 22:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Става въпрос за колпоскопия, не за колоноскопия. Знам, че не е никак смешна темата, но ме развесели..

Викаш си горките мъж е Оф, аз напоследък само за дебело черво слушам и хич не се замислих даже А жените сме си наказни отвсякъде

Моята лява гърда винаги е имала изтръпване отдолу. В началото след операцията нямах никаква чувствителност. Постепенно усещанията се възстановиха, но много често е изтръпнала и малки иглички ме боцкат. Особено ако след дълго носене на сутиен, се пусна без.

Последно редактирано от aniK : 28th January 2012 на 22:38
  #2823  
Стар 28th January 2012, 22:57
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз на Джуфи съм споделяла моите премеждия по темата. Съжелявам, че сега я пропуснах.
Моята биопсия я взеха без никаква упойка, изобщо нищо не усетих, но пък аз попаднах на страхотни сестри. Лично аз ти препоръчвам да отидеш в Royal Free Hospital - Hampstead Heat. http://www.royalfree.nhs.uk/ Там са специализирани в гинекология, и имат 2 апарата за обработка на тези клетки, ако се налага. Според твоя случай ти препоръчват горене или замразяване. Толкова добре ми обясниха, страхотен е персонала. Нямах никакви притеснения, дори след като ми казаха, че трябва да ми правят биопсия, защото ми беше обяснено, че дори положителния резултат на биопсията не значи рак. А просто, че трябва да се обработи мястото. А тази обработка с тези 2 метода дава 98% гаранция, че няма да се развие в рак. Аз лично съжелявам, че си попаднала на хора, които са те оставили в положение да се притесняваш относно резултата. "Биопсия" звучи страшно, но ти знаеш от колко далече им почва превенцията на англичаните.. Стискам палци всичко да е наред! Но дори биопсията ти да не е наред, ще те върнат в норма на 98%! Така че докато чакаш резултата, не се психисвай - радвай се, че си в системата и няма начин да те изпуснат!
Добре,че Ина .Ина ми е видяла поста ,иначе нъцки .за което и БЛАГОДАРЯ ))

Нелке благодаря ти от сърце..ама става въпрос за Италия.Да успокоява ме факта ,че съм в системата и че няма да ме оставят.но.....едно голямо НО.Оставиха ме за февруари биопсия,защото тука са от бавните,планирано с упоика,и прием в болницата за 1 ден......За Royal Free Hospital знам,даже от 2 години имат създадено лекарство срещу рака..големи постижения за рак на гърдата и генекологя, и за рак на простата.И ако не греша тази година изтича периода за тестване и ще го пускат в продажба.Иначе сега може да се закупи и те лекуват само ако си техен пациент.Стигнах и до там,но е късно..за баща ми дават още някои месец..Та от там знам Роиал Хоспитал...Абе квото ми е писано това ще става...

Ина.Ина хематомите си Стоят все така твърди от страни..Синката е избледняла ,станала е жълтеникава .След 1 месец.
А иначе аз съм 34 години танцьорка.Не съм спирала дори и като бях бременна.Върла пушачка..До преди 6 месеца бях...слабо,с дробове на плувец..Сега не пуша от 6 месеца и съм..
Гъз,корем,паласки,баджаци и цицки ..... 8 кл за сваляне....кога ли ?как ли ???
Не се четеше последното )

Последно редактирано от Джуфи : 28th January 2012 на 23:29
  #2824  
Стар 28th January 2012, 23:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

А иначе аз съм 34 години танцьорка.Не съм спирала дори и като бях бременна.Върла пушачка..До преди 6 месеца бях...слабо,с дробове на плувец..Сега не пуша от 6 месеца и съм..Гъз,корем,паласки,бадж чки и цицки ) 8 кл за сваляне....кога ли ?как ли ???
Когато питах какво мога да направя за да превентирам рака на МШ, единственото, което ме посъветваха е ако съм пушач да спра цигарите. Нищо друго нямало значение. Аз мисля, че и правилната диета и спорта помагат, но ако имаш предпоставки за този проблем, си направила най-доброрто решение, като си ги спряла. Аз съм ги спирала 4 пъти! Най-дълго за 4 години. Да, от начало неминуемо качваш килограми, до 8-10 месеца теглото се нормализира. Неприятен е проблема с теглото, но от друга страна има много други изключително приятни странични ефекти на непушенето.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2825  
Стар 29th January 2012, 11:53
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Нелс,оппределено имах много повече сила Сега при някакви спер смешни натоварвания,като например да седиш подпряна на ръце и изпъната назад/това е ог йогата/ и не знам дали се разбира какво имам предвид,ръцете почват да ми треперят,нещо ,което преди никога не ми се е слчвало Но пък и е възможно от пазенето салед операцията да са ми залиняли мсклулите и от там да идва това,за тениса няма да го коментирам защото тами си е слов спорт от към ръце ,но да ти кажа година след операцията нещата са осезаемо по-добре..............
  #2826  
Стар 29th January 2012, 13:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Нелс,оппределено имах много повече сила Сега при някакви спер смешни натоварвания,като например да седиш подпряна на ръце и изпъната назад/това е ог йогата/ и не знам дали се разбира какво имам предвид,ръцете почват да ми треперят,нещо ,което преди никога не ми се е слчвало Но пък и е възможно от пазенето салед операцията да са ми залиняли мсклулите и от там да идва това,за тениса няма да го коментирам защото тами си е слов спорт от към ръце ,но да ти кажа година след операцията нещата са осезаемо по-добре..............
Колкото и да е лека тази операция си е операция и организма страда. Аз преди ходех на народни танци, сега започнах пак е едва движа и се задъхвам силно - никаква сила.
  #2827  
Стар 29th January 2012, 14:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Ина.Ина хематомите си Стоят все така твърди от страни..Синката е избледняла ,станала е жълтеникава .След 1 месец.
А иначе аз съм 34 години танцьорка.Не съм спирала дори и като бях бременна.Върла пушачка..До преди 6 месеца бях...слабо,с дробове на плувец..Сега не пуша от 6 месеца и съм..
Гъз,корем,паласки,баджаци и цицки ..... 8 кл за сваляне....кога ли ?как ли ???
Не се четеше последното )
Джуфи, за твърдите и избледнели синки се обади на док, обясни му подробно. А най-добре е да те види някой доктор на място, друго е като се види.
Ами ти пушенето от раз ли го отказа - не ползваше ли нещо с никотин? Като започнеш да танцуваш сигурно ще си върнеш формата лека-полека. А една диета няма да ти навреди, ама да е здравословна, т.е. от всичко по-малко. Че сега както си след операция (и стрес отвсякъде) и ако лишиш организма си от някои важни в-ва и съвсем ще ти се намали имунитета.
Благодаря на Нелс, че се включи с нейния опит по темата.
  #2828  
Стар 30th January 2012, 00:34
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Джуфи, за твърдите и избледнели синки се обади на док, обясни му подробно. А най-добре е да те види някой доктор на място, друго е като се види.
Ами ти пушенето от раз ли го отказа - не ползваше ли нещо с никотин? Като започнеш да танцуваш сигурно ще си върнеш формата лека-полека. А една диета няма да ти навреди, ама да е здравословна, т.е. от всичко по-малко. Че сега както си след операция (и стрес отвсякъде) и ако лишиш организма си от някои важни в-ва и съвсем ще ти се намали имунитета.
Благодаря на Нелс, че се включи с нейния опит по темата.
Маркова ,аз съм точно хореограф и танцьор на бг народни танци,,е вече и танци на народите )...Никога не съм спирала да танцувам Инке ,дори и преди и след интервентото.
Маркова моито задъхване беше в първите дни,,и вървях и танцувах на почивки.Сега за танцуването съм на 6 в темпо....)

Ина маи маи,,дирекно тука ще ида на лекар за твърдите хематоми..Имаш право..мерсаж голям
Обаче снощи ,като мерих едни сутиени,много ме заболя разреза и твурдоста на хематомите,Направо си ме режеше..,След 1 месец не ми се струва много нормално нали???

Последно редактирано от Джуфи : 30th January 2012 на 12:48
  #2829  
Стар 30th January 2012, 14:07
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте,искам да питам има ли някой във форума,който си е правил повдигане на бюста с обиране на кожа без поставяне на импланти?За Piny знам,но тя се е оперирала в чужбина.
  #2830  
Стар 30th January 2012, 14:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Джуфи, и на мен ми се струва много време 1 месец след операцията да имаш хематоми ... Отивай да те вдят и пиши после
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.