IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2831  
Стар 30th January 2012, 15:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Здравейте!

Чета ви от много време, но се включвам чак сега, защото ми предстои консултация при И.С. Ще ми е първата (при него и не само ). Избрах го след дълго ровене в нета, стиковане на мнения, сравняване на очаквания и резултати, както на мои познати, така и на жени, споделяли снимки и преживявания във форума. Не се двоумя от гл. точка на лекаря, знам какво искам и се надявам съвсем скоро да го получа .
Избрала съм марка и вид на импланта, остава доки да се изкаже за кубиците, проекцията, профила и т.н.
Имам хиляди въпроси, но най-наболелият ми е дали ще мога да се грижа за детето си, което е мъничко, седмица след операцията? (само за толкова съм цанила гледач ). Разбира се, тревожа се за анестезията, за възможните усложнениия...
  #2832  
Стар 30th January 2012, 16:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
дали ще мога да се грижа за детето си, което е мъничко, седмица след операцията? (само за толкова съм цанила гледач ). ..
С мъка ще можеш, то зорът к`во ли не прави, но не е добре за успешното ти и бързо възстановяване.
Особено, ако се налага да вдигаш детенце.
Аз лично, нямах болки и мога да кажа, че при мен всичко мина много леко, и въпреки това 1 месец бях абсолютен гипс във всичко.
  #2833  
Стар 30th January 2012, 16:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз се направих на герой, гледах си го (2-годишен тогава), вдигах го да го слагам в кошарата, да го връзвам в столчето за кола, обаче.... мисля, че не беше много разумно Ако можеш, пази се повече. На мен никой не ми е помагал, но първата седмица дънките не можех да си закопчая сама.
  #2834  
Стар 30th January 2012, 16:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Здравейте!
......
Добре дошла във форума!
И успех!

Аз също съм на мнение, че не е удачно да се товариш след първата седмица. Първите 3 седмици са най-важни - тогава се оформя капсулата около импланта и не е добре да се извършва физ работа.
Аз лично не дънките да си закопчея, ами вилицата да си вдигна ми беше трудно.. Толкова се радвам, че мина...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2835  
Стар 30th January 2012, 16:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Благодаря за съветите, момичета!
Знам, че трябва да се пазя, но наистина няма на кого да разчитам за повече от седмица..
Това, което мисля да правя за да си помогна на макс, е да НЕ вдигам детенце (самО ще се качва на дивана/леглото, за да се гушкаме ), освен в краен случай. Но мисля, че мога да избегна столчето за хранене, следобяд да се приспиваме на спалнята, а вечер таткото и без друго се занимава с къпане, масажи, обличане и местене в детската Не мисля да шофирам веднага след операцията, така, че и столчето за кола отпада...
Оф, много ми е сдух, не знам дали ще се справя, някакви нелепи страхове ме обземат
  #2836  
Стар 30th January 2012, 16:43
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Да не те стряскам, но и гушкането ще е трудно. Не можеш да се извъртиш, да се усукваш, само по гръб ще можеш да лежиш...Първият месец иска много пазене, както казаха и другите.
Няма ли как да ангажирате гледачка за 1 месец? Аз така направих и добре че беше тя...
__________________
Ordnung muss sein!
  #2837  
Стар 30th January 2012, 16:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ще се справиш, разбира се. Просто не се прави на супер уомън, възлагай със задължения хората около теб.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2838  
Стар 30th January 2012, 17:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Моята операция беше в петък, викам си тъкмо - понеделник съм си на работа, никой нищо няма да разбере. Да, ама не - за първи път се наложи да искам болнични от личната . Обче всичко минава и се забравя - ще се справиш!!!
  #2839  
Стар 30th January 2012, 17:42
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alisha Виж мнението
Здравейте,искам да питам има ли някой във форума,който си е правил повдигане на бюста с обиране на кожа без поставяне на импланти?За Piny знам,но тя се е оперирала в чужбина.
virginia, при Тепавичарова.
  #2840  
Стар 30th January 2012, 17:52
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Да, ясно, че всичко минава и се забравя, но въпросът е дали сама няма да си навредя. Лично за себе си не избързвам, искам тази промяна от много отдавна, просто сега, като родила първото си дете, смятам, че моментът е настъпил. При мен няма сложен старт (поне така мисля ), няма птоза, асиметрия, кофти форма, нужда от корекция на ареоли, зърна и пр., не съм плоска (чашка В, е с малко подплънки де), просто ми се ще да увелича бюста си до 'пълно С'.
Иска ми се имплантите да са анатомични, но рискът от завъртане си го има (особено ако се налага да вдигам детенце), и ако са кръгли, мисля, че положението би било по-леко..
А от гледна точка на разреза, преди се колебаех м/у под гърдата и през ареолата, но сега май клоня към първия..Кой от двата е с по-тежък възстановителен период? Аксиларният достъп не го и мисля, там ясно, че е тегавиня..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:39.