IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2841  
Стар 30th January 2012, 19:11
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
. При мен няма сложен старт (поне така мисля ), няма птоза, асиметрия, кофти форма, нужда от корекция на ареоли, зърна и пр., не съм плоска (чашка В, е с малко подплънки де), ..
Лелее, завиждам ти ! Аз при такова положение, никога не бих си сложила импланти Ти си знаеш, но имай предвид, че изкуственото си е изкуствено !
  #2842  
Стар 30th January 2012, 19:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз не бих при този старт. Ама Мис, може би така си мислим ние със сложните стартове.. Знае ли човек какво би искал ако имаше, това, което няма?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2843  
Стар 30th January 2012, 20:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Лелее, завиждам ти ! Аз при такова положение, никога не бих си сложила импланти Ти си знаеш, но имай предвид, че изкуственото си е изкуствено !
Щом си имаш хубави гърди, и то след раждане не се пипай. Операция си е и си иска своето си. Трябва да се пазиш, трябва да внимаваш има болка и голям дискомфорт. Има си рискове, от които никой не е застрахован.
  #2844  
Стар 30th January 2012, 21:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Щом си имаш хубави гърди, и то след раждане не се пипай. Операция си е и си иска своето си. Трябва да се пазиш, трябва да внимаваш има болка и голям дискомфорт. Има си рискове, от които никой не е застрахован.
Не са съвсем както бяха преди. Кърмих малко, 5 месеца. Качих 13 кг. по време на бременността, свалих ги почти веднага след раждането. Като спрях да кърмя, гърдите станаха някак си по-празни, да не кажа и по-малки..Но винаги са ми били комплекс, и винаги съм ползвала подплънки, от които ми се повръща вече, толкова е задължаващо.
Вярно е на 1000 %, че всеки иска това, което няма. Аз цял живот съм считала, че съм с малък бюст, не съм плоска - факт, но съм висока и един красив, средно голям бюст само би завършил цялостната картинка
Предполагам всички вие сте имали своите страхове преди операцията, нормално е. Нормално е и аз да имам, не един при това. Но само като си представя, че съм напът за сбъдна една толкова остаряла мечта, и ми става едно такова по-леко на душата После пак се сдухвам от черни мисли и така. Няма да си намеря място докато не чуя мнението на доки.

Последно редактирано от Бижу : 30th January 2012 на 21:58
  #2845  
Стар 30th January 2012, 22:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Не са съвсем както бяха преди. Кърмих малко, 5 месеца. Качих 13 кг. по време на бременността, свалих ги почти веднага след раждането. Като спрях да кърмя, гърдите станаха някак си по-празни, да не кажа и по-малки..Но винаги са ми били комплекс, и винаги съм ползвала подплънки, от които ми се повръща вече, толкова е задължаващо.
Вярно е на 1000 %, че всеки иска това, което няма. Аз цял живот съм считала, че съм с малък бюст, не съм плоска - факт, но съм висока и един красив, средно голям бюст само би завършил цялостната картинка
Предполагам всички вие сте имали своите страхове преди операцията, нормално е. Нормално е и аз да имам, не един при това. Но само като си представя, че съм напът за сбъдна една толкова остаряла мечта, и ми става едно такова по-леко на душата После пак се сдухвам от черни мисли и така. Няма да си намеря място докато не чуя мнението на доки.
Моите бяха здрави абсолютно, но плоски като на дъска и чашка А едва пълнех. Огромен комплекс ми бяха и да имах гърди беше моята мечта. Така че ако имаш комплекс те разбирам. Депресирах се от дискомфорта след операцията, но сега толкова им се радвам и се моля на господ да ми ги пази да са живи и здрави и да не ги изгубя. По принцип аз бях при Стоянов. Признавам си честно че с проекциите не бях много наясно, просто обясних на доктора какво точно искам и той ме разбра перфектно и наистина ги направи точно каквито ги искам. Бяха хубави още на петия ден след като ги видях за първи път като ми смениха превръзката. Така че Стоянов се справя много добре с гърди в добро начално състояние. Но все пак съм още прясна на два месеца, дано да остана доволна и след шестия.
  #2846  
Стар 30th January 2012, 22:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Това за звъртането на анатомичните е мит! Хич не го мисли!!! Нека док да каже, но аз ще се пръсна, че не си сложих анатомични, особено при моя нулев старт. Стоянов ми предложи 275 анатомчини като оптимум за моя гръден кош и начален старт, а аз реших, че са малко и се метнах на 365 кръгли при НГ. Бях си наумила - за по-млако от 350 няма да се режа...
И при мен гърдите бяха комплекс от години и операцията беше смао една химера докато един ден не реших и вече нищо не можеше да ме спре. По принцип си падам по рахитични жени-плоски и слаби, тип Мис 60 и понякога си мисля дали не се състарих с тези гърди, но друго си е да ти е пълна пазвата
  #2847  
Стар 30th January 2012, 22:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
понякога си мисля дали не се състарих с тези гърди, но друго си е да ти е пълна пазвата
И аз си го мисля понякога това... Плоска като че ли приличах повече на момиче, сега вече... Но лятото на плажа друга песен ще пея..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2848  
Стар 30th January 2012, 23:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз си го мисля понякога това... Плоска като че ли приличах повече на момиче, сега вече... Но лятото на плажа друга песен ще пея..
Ооо, говорете ми за море и плаж
Ако всичко е наред, дай Боже, тва лято ще се пека с гордост. Предполагам
Спряла съм се на анатомични, защото съм слаба, ребрата ми се виждат отгоре и кръгли мисля, че ще ми стоят като 'закачени'. Не знам де, док ще каже. Тва са си само мои размисли и страсти.
Колкото до завъртането преди образуването на капсула, т.е. до 3 седмици, в едно интервю по темата Енчев каза точно това, че било в реда на нещата. И натърти как е по-кофти за анатомичния имплант. Оттам и се замислих
А според вас, колко кубика минимум да отстоявам? Както казах и в преден пост, не съм пълно В (с подплънки го докарвам), а гоня пълно С.
  #2849  
Стар 30th January 2012, 23:57
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
А според вас, колко кубика минимум да отстоявам? Както казах и в преден пост, не съм пълно В (с подплънки го докарвам), а гоня пълно С.
Нищо не отстоявай, за да не стане после белята. Колкото и каквито прецени хирургът, че са подходящи- толкова.

Лично аз това със завъртането, което обясняваш не го разбрах- кое му е нормалното? Но и не се ръководя по мнението на д-р Енчев. Всъщност това е последното мнение, в което някога бих се вслушала.
  #2850  
Стар 31st January 2012, 00:00
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Това за звъртането на анатомичните е мит! Хич не го мисли!!! Нека док да каже, но аз ще се пръсна, че не си сложих анатомични, особено при моя нулев старт. Стоянов ми предложи 275 анатомчини като оптимум за моя гръден кош и начален старт, а аз реших, че са малко и се метнах на 365 кръгли при НГ. Бях си наумила - за по-млако от 350 няма да се режа...
Да, не знам кой го е измислил и го тиражира това със завъртането. Аз съм от няколко години с анатомични импланти, слагани при д-р Стоянов, и нищо не ми се е завъртало, най-малко пък имплантите Сигурно, ако си надмускулно има действителна опастност, но за подмускулни импланти много трудно биха се завъртяли.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.