IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 1st March 2009, 16:28
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

четох , четох и да ви кажа при мен не помага нито сутрин вода и мед , нито плодове вече , нито млека , а трябва зорко да следя какво ям , иначе за бърз ефект , моментален почти - рициново масло и английска сол , но това е при спешен случай , в никакъв случай да не става навик ....
Отговори с цитат
  #492  
Стар 2nd March 2009, 17:29
Tanity Tanity не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Ако става въпрос за лекарства може би Laxit ще помогне
Отговори с цитат
  #493  
Стар 3rd March 2009, 08:01
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Ох и аз го имам този проблем,вече и шоколадчета комфорт не ми действат,мъка ми е...вече 3 дена
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 3rd March 2009, 10:48
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Аз почнах Хуск-а и нещата се оправиха,ходя си всеки ден,като искам да кажа ,че съм с хроничен запек от как се помня,и ходех по 1 максимум 2 пъти в седмицата по голяма.Пия го вече 20 дни.Първите 7-8 дни страшно се подух и таман мислех да го спирам и почна да действа.чуствам се супер лека и стомаха ми спадна :P
Отговори с цитат
  #495  
Стар 5th March 2009, 22:00
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

Да ви се оплача, май кивито започна да не ми действа . От близо две седмици виждам зор, защото действието на любимия ми плод значително отслабна. Преди едва успявах да стигна до WC, а сега се налага да чакам по 20-30 мин, а и не винаги има резултат, започнах да се напъвам, за да се облекча, от което болките ми се засилиха, а днес сутринта дори прескочих и получих позиви чак след обяд. Май ще се наложи да сменям тактиката. Ще опитам с хладка вода и мед, дано помогне.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 5th March 2009, 23:13
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
Да ви се оплача, май кивито започна да не ми действа . От близо две седмици виждам зор, защото действието на любимия ми плод значително отслабна. Преди едва успявах да стигна до WC, а сега се налага да чакам по 20-30 мин, а и не винаги има резултат, започнах да се напъвам, за да се облекча, от което болките ми се засилиха, а днес сутринта дори прескочих и получих позиви чак след обяд. Май ще се наложи да сменям тактиката. Ще опитам с хладка вода и мед, дано помогне.
Достатъчно меко и зряло киви ли ползваш ?

Горещата вода сутрин също е от полза. Разбира се, гадория е, но прочиства цялостно храносмилателния тракт.

Ако хапваш сутрин киви и вечер салата от зеле, няма как да не подействат

Аз поемам доста целулоза и фибри и никога нямам проблем в това отношение, освен когато спя на чуждо място, както, доколкото разбрах, е при Thomi Трябва да се прибера вкъщи, за да се сети стомахът ми за задълженията си

Сега даже съм си намерила причина за тревога - с мъжа ми ще се нанасяме в ново жилище и ме е страх бързо ли ще се адаптирам

Странен е този феномен ...
Отговори с цитат
  #497  
Стар 8th March 2009, 17:46
Tanity Tanity не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Защо не пробвате айрян една чаша на гладно ще ви разкара да 30 мин при мен стана дано да се получи и при вас УСПЕХ
Отговори с цитат
  #498  
Стар 15th April 2009, 14:22
joryvk joryvk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
За запек помагат и коремните преси.
Здравейте. От спорт и аз наистина понякога усещам ефекта върху стомахчето си. Поспортувам 1 час и хоп! всичко се нарежда. за съжаление е краткострайно и понякога... иначе редовно имам проблеми със стомаха.
опитах с киви , дори го ям необелено! (опитайте, вкусно е, макар малко странно е това мъхче по кивито). ама не винаги ми действа и то. ужас!
Чайове не пия, че последният път от зеления китайски чай такива колики получих, че щях да експлодирам!

Хуска много ми го препоръчваха, но аз лично не усещам ефект от него. Засища ми малко глада? но не ми прави по-редовен стомаха...

пия понякога разхлабителни, но съм чувала, че от тях се получава зависимост и стига да е периодично, а не постоянно - всичко е ок.

баба ми има една супер бабешка рецепта - вие дали сте я пробвали? тя е доста глупава... сапунче в дупето
Отговори с цитат
  #499  
Стар 16th April 2009, 15:01
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

.... да се поправя тук- ПРОТИВ запек помагат коремните преси ... не за
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #500  
Стар 5th May 2009, 00:27
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

И аз имам проблеми с това. Изпусна ли си минутката (а тя идва на 3 дена) отива още няколко дена чакане. От около половин година обаче открих действието на Активията. И колкото и невероятно да Ви звучи, на мен ми действа. Всеки ден по една от онези миниатюрните кофички ( поне тук в Германия са такива) и съм готова Но пък спра ли за определен период, спирам и с WC-то
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.