IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 19th August 2010, 12:21
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Зозе, пи ли достатъчно вода? Понякога глава боли, ако не си пил вода достатъчно.
За 1 ден на плодове и то разнообразни няма да изпаднем в криза, споко, най-много да отслабнем малко

Момичета, аз не ям 1/2 от обяда на вечеря, нито пък ядях същото като на обяд. Приготвях си от позволените неща, но различни за деня и си хапвах нормално (без натъпкване, но не и един залък само) и нямах проблем.

Усмихнато_ ангелче, оплесках я зверски със сандвичи с кашкавал и салам, вафла, козунак и каквото се сетиш още Яд ме е!

lovebird, права си, но така ми беше досадно и щях да се откажа бързо, дори и така режима работеше.

Ваня, кефиш ме........."Неда, съгласна съм със Зозето за мотивацията. Как оплеска бобовия ден? Ако ти се яде нещо конкретно, просто вземи един ден, седни и се намятай с всичко, което ти се яде. Хубаво се набухай да ти мине и от другия ден си спазвай режима без залитания." .........................и аз така разсъждавам и съм го правила, но проблемът е, че напоследък доста време (около 2 седмици и повече)не бях на режим и тялото ми се е разяло, иска вкусотии и то по много, и не ще да спре и да ме посдлуша

Няма да се откажа, утре ми е плодов ден и ще опитам пак да сложа начало.

Ваня, Зозе, вие имате най-великата мотивация, която би могло да има човек, стискам палци!
Аз имам мотивация, предстоят ми хубави поводи и то след 10-тина дни и искам да се "накипря", ама като че ли си правя напук сама, незная защо така става.Мазохистка ли съм, що ли
Вие, обаче истински ме развеселявате и ми е много забавно да ви чета и да пиша
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 19th August 2010, 13:13
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Разглеждайки, линка , изпратен от Зозето, все повече ми се избистря, че май не трябва да комбинираме едновременно 2 вида от някоя храна, нищо че е от един и същи тип.Напр. на обяд ориз, на вечеря картофи, но не едновременно картофи и ориз. Същото се отнася и за плодовете. Може 2 ябълки наведнъж, но не може ябълка и праскова едновременно. Трябва да е след 2 часа или колкото е посоченото време. Така май пишеше и в обясненията за 90-дневната диета. Аз интуитивно съм го правила, защото готвя поотделно нещата и затова въпреки че съм яла на оббяд едно, а на вечеря друго съм имала ефект. Помислете и вие и кажете как ви се струва, дали е така?
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 19th August 2010, 14:57
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Неда, и на мен ми се избистря все повече основата, на която е разработена 90-дневната диета и има логика ...
Днес обаче като цяло не се чувствам добре, май жегата ме мъчи здраво и ми е едно никакво, чак ми се повръща леко ... не можах да си изям обяда, остатъка си хапнах преди малко, че ми пристърга на стомаха, но на устата ми не и се яде нищо. Няма лошо в това, но ми се спи ужасно ...
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 19th August 2010, 15:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тест за бременност?
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 19th August 2010, 16:07
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Да се включа и аз, "мотивираната" и да ви разкажа как ми изсвири дудука и в 3.30 станах и ядох тиквички с кисело мляко.
После легнах и заспах блаженно и така час и половина и като отворих едни очи... Станах и работих до 8 сутринта, заспах и станах в 12 и сега съм като парцал.

Към 14 хапнах пак тиквички с кисело мляко, домат, сирене и филийка ръжен хляб.

Зозе, много полезна таблица. Аз като съм спазвала диети на разни диетолози всички са ми казвали като ям плод да е един и същ за целия ден. Главоболието може да е и от прочистващия ден, както са ти обяснили колегите, може да е ПМС, ниско атмосферно налягане също. Пийни си нещо да ти мине и горе главата.

Иначе все повече се замислям да си купя храносмилателни ензими по повод лика на Зозето.

Надявам се следващия плодов ден да го карам по-сериозно от към хранене, за да не се излагам като кифладжийка пред хладилника посред нощ.

Неда, не се отказвай! Ти си гърмян заек вече с този режим, имаш опит! Само не се стресирай и не позволявай на чувството за вина да те налазва. Стискам ти палци!

Отговори с цитат
  #1226  
Стар 19th August 2010, 16:07
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Ох, де да беше това .... в цикъл съм и май това е логичното обяснение на неразположението ми като цяло ... довечера може да гризна едно парченце шоколад ако приритам съвсем.
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 19th August 2010, 16:11
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Аз бях така в петъка преди да ми дойде. Бях на зъболекар и направо заспивах на стола. Като ми измери кръвното - 80/60. Ниско, ниско... на изчезване.

Прибери си се след работа и си полегни, почивай си и не се напъвай. Утре ще си кукуряк!
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 19th August 2010, 17:11
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Ваня, аз искам да отслабна, но с диети. Те са временно нещо. Не може цял живот на диета.
Опитвам се да си създам режим на хранене.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 19th August 2010, 17:42
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Добър вечер

Прибрах се, отпуснах се малко и ми размина тиквата
Измислих си менюто за утре - за закуска ябълка или банан. За обяд кашичка от просо със салатка, а за вечеря - нахут със зеленчуци. Мммм чак нямам търпение да дойде утре

Мауз, и аз мразя думата диета ... режима на хранене е хубаво нещо, но за такива като мен, дето имат да се борят с по 30 килограма, не става само с режим. А и мисля, че след 90 дни съвсем ще съм привикнала да се храня по този начин и няма да ми пречи особено. Ако нямаш много килогрми, с които да се бориш, най-елементарното нещо е да се придържаш към основните принципи на здравословното хранене.
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 19th August 2010, 18:34
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Хохоо.. и без това иска бебче! А дано! :P Целувки, момичета!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:34.