IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 21st September 2010, 15:56
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Офф, да се пооплача.. от седмица живея с приятеля ми и вече почнаха боевете в кухнята. Имаме адски различия относно храната и кое е вкусно, и кое не. Аз се стремя да се храня разделно, а и не ям месо, а той пък - точно обратното..на поразия, каквото му дойде. Вярно, той е кулинарът от двама ни, той приготвя нещата по така и като идват гости..ама хич не се съобразява с мен, малко от малко. Накрая винаги има сърдити..и всеки си яде неговото.
Та, по този повод..много се възхищавам на всички дами тука, които успяват спазват някакъв хранителен режим, въпреки че живеят с половинките си и/или имат деца. Или май на вторите трябва да се възхищавам повече за търпението, което проявяват

PS Вече знам какво и е било на майка ми с едно злоядо тинейджърче, да му готви отделно
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 21st September 2010, 22:31
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Shandi, познато ми е... Вкъщи се тачат вафли, кексове, сладки, филии бял хляб с маргарин и "салам"... За закуска се хапват пържени филии със сладко, а аз си дъвча триците
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 21st September 2010, 22:36
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Shandi, Напълно те разбирам. Преди години, когато мъжът ми ядеше безразборно, съм готвила едно за мен, друго за него и трето за детето. Сега вече сме на една вълна с мъж ми, въпреки че пак има неща дето ги готвя само за него, а на себе си нещо друго. Пожелавам ти половинката ти да достигне до положение в което да започне да се гриже за здравето си, а това е пряко свързано с това какво яде.
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 22nd September 2010, 12:54
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

mammaMia!, мерси, и аз се надявам малко по малко. То той е като черна дупка..поглъща адски много, но не се знае къде отива. Ако не друго, поне спортува Откакто сме заедно спря да яде FastFood, ама тея пусти дюнери...аз само като гледам хигиената на продавачите каква е и ми се повдига, пък камо ли да го ям.
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 22nd September 2010, 15:06
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да добавя и моят домашен проблем. Мъжо яде само 5-6 неща - ха се опитайте да майсторите матджички от едни и същи продукти години наред. Не желае да чуе за режим в храненето. Аз също готвя за него и за мен, поотделно. Добре че децата са голями и живеят отделно
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 23rd September 2010, 08:06
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Аз имам същия проблем.Само,че при мен детенце яде 5-6 неща,мъжо не иска и да чуе за "моите храни".Така,че ми се налага да готвя за детенце,за мъжо и за мен по отделно.Направо лудвам в тази кухня понякога
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 23rd September 2010, 08:11
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте!

От 5-6 дни съм на диетата на Папе и досега съм отслабнала с почти 2 кг

Пини, благодаря ти, че писа за тази диета

Имам още 14 кг докато достигна здравословно тегло за моята височина, но с тези темпове съм сигурна, че до малко след Нова Година ще успея!
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 23rd September 2010, 14:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Радвам се че имаш успех - и ти гарантирам че ако не я спреш диетата, до Нова година ще си свалила 10кг
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 27th September 2010, 17:47
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Аз имам същия проблем.Само,че при мен детенце яде 5-6 неща,мъжо не иска и да чуе за "моите храни".Така,че ми се налага да готвя за детенце,за мъжо и за мен по отделно.Направо лудвам в тази кухня понякога
добре дошла в отбора!
а аз имам и едно 18г същество,което е бодибилдер,откачено на тема фитнес,и успешно ме допобърква с вечното си мрънкане че у нас НЕМА какво да се яде.
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 27th September 2010, 18:01
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Пини,ама Дундарина кк само ни отсвири,а....никаква я няма.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.