IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 4th May 2010, 18:29
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

Е защо така? Ти колко време кара на салати?
Отговори с цитат
  #822  
Стар 4th May 2010, 18:37
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

Дундьо, в момента съм 59-60, а 4-5 години устисках на 56-7 кила. Качих няколко тази зима и смятам, че бързо ще ги сваля, предвид факта, че са скорошни и организма не ми е свикнал с тях още. А преди 5-6 години бях близо 80 кила... Много трудно се задържат килограмите след голямо отслабване, а който е бивш дебелак, трябва много да внимава. Старая се много и все си меря хапките. Някои неща са ми като обица на ухото- никакъв хляб, никакво пържено... то си става навик. Естествено, увличам се по сладкото и все гледам да има баланс. Тичам постоянно, за да задържа теглото. Вечната диета, ама така е, такъв ми е гена...
Отговори с цитат
  #823  
Стар 4th May 2010, 22:05
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Дундьо - не знам какво да кажа, като ти виждам подписа. Та ти си минала почти половината. Би трябвало да има някаква награда за такава воля. Искрено ти се възхищавам.
Отговори с цитат
  #824  
Стар 5th May 2010, 11:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мерси, Лара. Чак сега почвам да мисля, че вече разбирам какво правя. На диета съм от края на юни. Понеже всичко е индивидуално, в началото тръгваш по нечии стъпки, сляпо се придържаш към определена диета, за да си сигурен, че правиш нещата както трябва. Ако не се получи, знаеш, че причината не е у теб. Номерът е да търсиш причините защо с нещо не се получава, а с друго - става.. Защо нещо спира да ти действа, как да му противодействаш. Форумните дружки много помагат. Често се получава нещо като брейнсторм, когато търсим обяснение на нещата. Но аз смятам, че човек трябва да чете. Нали съм си от старата генерация, четенето ми е в кръвта. Няма рецепта. Но от многото информация, като я наложиш към себе си, виждаш кое е валидно в твоя случай и кое - не. Вече съм убедена, че трябва да стигнеш до момента, в който можеш сам да определиш най-добрия режим за себе си. Не мога да кажа, че съм го постигнала, но наближава моментът. Колкото до това, че съм на кажи-речи половината път - въпрос на гледна точка. Аз не съм песимист, но съм скептик по рождение. И друг път съм писала, че няма място за успокоение. Колежките ми виждат колко кила ми липсват. Но хората, които срещам всеки ден в работата, на улицата, по институциите и пр. виждат само 27-те ми излишни кила.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 5th May 2010, 11:45
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дундьо, а ти не се ли гордееш със себе си? Важното е ти да си доволна, а не какво си мислят колежките или хората по улиците. Много е хубаво. че си си дала почивка от диетите сега. Наслади се на това, което си постигнала до сега

Отговори с цитат
  #826  
Стар 5th May 2010, 13:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами, честно казано, не се гордея много. Имаше един такъв момент в началото, когато килограмите се топяха "ударно". После хоризонтът почна да се отдалечава. Всеки иска нещата да се случат бързо, дори да не е лесно. Ама не става. Но най-главното ми съжаление и това, с което не се гордея, е, че много години нищо не предприех за килограмите. Сега, каквото и да направя, загубеното време не се връща. А това е на практика по-голямата част от активния ми живот. Едно е да си хубава зряла жена, съвсем друго - добре запазена бабка.
Отговори с цитат
  #827  
Стар 5th May 2010, 22:33
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Дунди, сигурно ти е писнало от подобни мнения, но ще го кажа въпреки това. Дали е възможно всъщност вече да изглеждаш добре, но в ума ти да са тези оставащи за сваляне килограми. Е, то прозвуча като за анорексичките, но предполагам, че ме разбираш.
Ако се вманиачим да изглеждаме както преди 5, 10 или... години, дали и сега ще ни отива? Винаги се сещам за италианските артистки, които са пищни и с вдигната глава. Ама че имат целулит - кой го вижда под готината рокля. Нали мъжете гледат в дупетата и циците, опънати в секси дрешката. Излъчването е важно.
Ох, колко е лесно да го говоря. Ако можеше и себе си да убедя... Но принципно е така.
Отговори с цитат
  #828  
Стар 6th May 2010, 17:13
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

и аз мисля че дундьо вече изглежда добре,ама тя се крие...
момичета,може ли някой да пусне тема за разделното хранене?
май ще го правя...
Отговори с цитат
  #829  
Стар 6th May 2010, 17:30
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
и аз мисля че дундьо вече изглежда добре,ама тя се крие...
момичета,може ли някой да пусне тема за разделното хранене?
май ще го правя...
Ми чи пускай си де ,
да не са ти се схванали пръстите
Дано,с тебИ имаме телепатична връзка-и аз се замислям за разделно

Май има някъде такава тема
Отговори с цитат
  #830  
Стар 6th May 2010, 17:46
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

пускайте - ще ви чета с интерес
Дани аз много мислих по твоя въпрос и вече съм склонна да мисля че щом тренираш толкова усилено ти си направила мускули ( това е много хубаво), но те тежат- затова не виждаш промяна на кантара, но дрехите ce усещат че са ти по-лабавички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:27.