IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2961  
Стар 8th May 2015, 14:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тите, имах предвид, че в началото не могат да се съберат една до друга, защото тъканите не са отпуснати. За събирането в последствие говоря за нормален сЮтен с банели, но без подплънки (както казва Канари). Тези с пуш ъп ефект са с вградени (удебелени) подплънки и могат да повдигнат естествен бюст, но пластмасови сиси НЕ
е хубу де, сетне нали стават меки, сигурно ще да могат да се повдигнат като се пъхнат в тия сутиени с възглавниците вътре.
Отговори с цитат
  #2962  
Стар 8th May 2015, 18:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ми не става, щото меки меки колко да са меки.... тряа си земеш размер покривало за танк, за да не ти изскачат зърната и хич не са удобни.... начи пуш ъп ефекта е измислен за виснали зизи.... що да се хабим за такъв след като нямаме нужда?
Отговори с цитат
  #2963  
Стар 8th May 2015, 19:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

май е точно така както го казваш, Лиле
трябва да е много мека цицата, че да се види ефекта от тоя тип сутиени.
Отговори с цитат
  #2964  
Стар 8th May 2015, 21:32
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

уаууу, един ден не вляхах в форума и колко много сте изписали!Така аз бях последно на консултация при д-р Зайкова(защото съм от Варна и ми беше на лесно), вчера ходих на консултация при д-р Н. Георгиев и д-р Пеев ! Пеев много обяснява и вниква в това което ти искаш мери три пъти всяка мярка а те бяха около 20 мерки, ляво дясно и прочие , много добро впечатление ми направи,докато Георгиев малко отгоре отгоре , да не кажа доста !Много е прочут и затова исках при него ,има добри отзиви за него и защото много жени са минали през ръцете му ! Цената за мен за такова нещо не е определяща искам хубави качествен силикон и добре свършена работа!Пеев отидох колкото да чуя още едно мнение но....май него избирам , още се чудя но наистина по приказки обяснения с най малките подробности наистина изглежда доста добър специалист ! Ментор или 420 или 475 ,моите гърди просто са след раждане но гърдите ми според и тримата позволяват такъв куб. кажете мнение поне за лекарите или снимки на поставен силикон от някой от тях
Отговори с цитат
  #2965  
Стар 8th May 2015, 21:54
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spetrova Виж мнението
уаууу, един ден не вляхах в форума и колко много сте изписали!Така аз бях последно на консултация при д-р Зайкова(защото съм от Варна и ми беше на лесно), вчера ходих на консултация при д-р Н. Георгиев и д-р Пеев ! Пеев много обяснява и вниква в това което ти искаш мери три пъти всяка мярка а те бяха около 20 мерки, ляво дясно и прочие , много добро впечатление ми направи,докато Георгиев малко отгоре отгоре , да не кажа доста !Много е прочут и затова исках при него ,има добри отзиви за него и защото много жени са минали през ръцете му ! Цената за мен за такова нещо не е определяща искам хубави качествен силикон и добре свършена работа!Пеев отидох колкото да чуя още едно мнение но....май него избирам , още се чудя но наистина по приказки обяснения с най малките подробности наистина изглежда доста добър специалист ! Ментор или 420 или 475 ,моите гърди просто са след раждане но гърдите ми според и тримата позволяват такъв куб. кажете мнение поне за лекарите или снимки на поставен силикон от някой от тях
С две ръце за Пеев сьм!!!И аз като теб бях ходила на консултация при няколлко но в крайна сметка преди две седмици се оперирах при Пеев....за сега гьрдите ми са добре а трябва да станат и още по добре...Вьзстановяването ми мина чудесно.
Отговори с цитат
  #2966  
Стар 8th May 2015, 22:02
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор, отидох при него може дори да се каже ей така , но наистина май искам при него , даже и след близо една -две седмици ми е операцията , бързо се реших !Само ще имам малък проблем с дигането на тежко, имам дъщеря 1г и 2 мес , има кой да ми помогне в началото но до там! и съответно при Пеев или 420 или 475 куб. ментор
Отговори с цитат
  #2967  
Стар 8th May 2015, 22:11
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spetrova Виж мнението
Благодаря за бързия отговор, отидох при него може дори да се каже ей така , но наистина май искам при него , даже и след близо една -две седмици ми е операцията , бързо се реших !Само ще имам малък проблем с дигането на тежко, имам дъщеря 1г и 2 мес , има кой да ми помогне в началото но до там! и съответно при Пеев или 420 или 475 куб. ментор
Имам дете на 1г.6мес.Една седмица го гледа майка ми сега е при мен но избягвам вдигането помагам си с крака да го повдигна за да сменя памперс или нещо друго...но при всички случаи трябва да си осигуриш гледач поне за две седмици иначе ще е трудно
Отговори с цитат
  #2968  
Стар 8th May 2015, 22:23
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

мале не съм само аз значи , хахха да да има определени пози в които не се напряга гръдния мускул а тежестта пада върху гърба краката и ръцете ! Има гледачи наистина които ще ми помагат определено,но едва ли ще бъде 1-2 мес без без дигане на тежко, познавам се и си знам !Но ще се пазя !
Отговори с цитат
  #2969  
Стар 8th May 2015, 22:26
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spetrova Виж мнението
мале не съм само аз значи , хахха да да има определени пози в които не се напряга гръдния мускул а тежестта пада върху гърба краката и ръцете ! Има гледачи наистина които ще ми помагат определено,но едва ли ще бъде 1-2 мес без без дигане на тежко, познавам се и си знам !Но ще се пазя !
395куб.анатомични
Отговори с цитат
  #2970  
Стар 11th May 2015, 10:34
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз пък напоследък все по-смело си шляпам без сутиен. Не на раб, естествено, но започва да ми харесва, а не да ми е странно, както в началото
spetrova, можем да ти пратим снимки, ама като гледам кубиците ти, едвали ще добиеш някаква представа, освен момичетата с повече да се включат. Всъщност като се замисля досега тук май съм виждала само силикон на нулев старт, не ми е попадала снимка на някой с материал. Би ми било интересно да видя как се получава.
С крака си помагала... аз пък тогава моите ги насучих да ги сменям на пода и до ден днешен не щат да се качат на дивана.Щом чуят памперс, се пльоскат на паркета и чакат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:15.