IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd December 2009, 19:48
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Такъв пример е оная тема за големите срамни устни.Прекалено се е загрижила за това как изглежда отдолу.
Това е номер 9 за което ти казваш.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd December 2009, 19:49
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Стефиии,красавицеее!! !!
Рийзъне,душко,е*аси обръщанието-"оная"..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd December 2009, 19:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Значи двете точки се препокриват.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd December 2009, 20:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Точка №4-Жени които карат мъжа да се чувства оргазма им.

Ама съм чувала една приказка че няма жена която да не може да получи оргазъм,а мъж който не умее да я предразположи
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd December 2009, 20:12
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

4.Жени,които карат мъжа да се чувства отговорен за оргазма им.


Значи виж как го обясняват:
Това кара мъжете да се чувстват под напрежение.Да мислят,че не са достатъчно добри ,че са се провалили.
И решението е ,че трябва достатъчно да се обичате,за да кажете на мъжа от какво се нуждаете.Не е негово задължение да се досеща как да ви доведе до оргазъм.Той може обаче да стане любящия партньор в процеса на вашето удовлетворяване.Говорете за това извън спалнята.Споделете си нещата които всеки от вас обича,или не обича в леглото.Ако можете да се докарвате сама до оргазъм,когато маструбирате,но ви е по-трудно когато той ви стимулира,кажете му какви са методите ви.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd December 2009, 20:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
4.Жени,които карат мъжа да се чувства отговорен за оргазма им.


Значи виж как го обясняват:
Това кара мъжете да се чувстват под напрежение.Да мислят,че не са достатъчно добри ,че са се провалили.
Стефи,те ще се чувстват под напрежение ако им се натяква че видиш ли те са пълни некадърници в леглото и не могат да докарат жената до сюблимната точка.

Но пък както каза ти,ако предварително се уточнят желанията,не би трябвало да има проблеми :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd December 2009, 20:20
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Да муци,тези жени ако не стигнат до оргазъм,обвиняват мъжа,както ти казваш,натякват му...
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd December 2009, 20:25
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ключът е както в мъжът, така и във жената. Мъжът може да направи всичко, да познава всеки бутон за удоволствие по тялото и, да я докара до страхотни усещания, емоции и оргазми, но тогава, когато жената е отворена за това.

Има жени, които се отпускат при първа среща с един мъж, други, при които с усилването на любовта, се усилва и стремежа за пълно отдаване, и други, при които чувството за срам дори да говорят за усещанията им не ги напуска до края на живота им. За това вероятно вина имат и мъжете. Някои ще кажат - егаси и курвата, как говори открито.

Като цяло обществото ни е затънало в страшно много предразсъдъци. по една или друга причина не съм се сблъсквал сексуално с жени от третия вид, но познавам такива.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd December 2009, 22:51
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

абе прочетох всичко ,даже и увода.Какво да ви кажа ,и на мен ми се е случвало,но аз често мисля -оргазма не е задължителен..
нито всеки път ,нито конкретно при мен или при нея.той почва от щастлива емоция ,минава през подарък, през комплимент,изкушаване,
Всичко е схема.задължителна.Ритуал понякога.За това случайните партньори никога ефективно не стигат до там.Стигат ама повърхностно,случайно.Не са се напаснали...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th December 2009, 00:18
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor
абе прочетох всичко ,даже и увода.Какво да ви кажа ,и на мен ми се е случвало,но аз често мисля -оргазма не е задължителен..
нито всеки път ,нито конкретно при мен или при нея.той почва от щастлива емоция ,минава през подарък, през комплимент,изкушаване,
Всичко е схема.задължителна.Ритуал понякога.За това случайните партньори никога ефективно не стигат до там.Стигат ама повърхностно,случайно.Не са се напаснали...
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Основнисексуалниотдръпванияпримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:49.