IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4491  
Стар 28th March 2012, 12:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моите са доста малки ама точно те ме издадоха че вече съм от силиконовата долина та съм сензацията на града в момента.
  #4492  
Стар 28th March 2012, 12:09
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ако организираме някакъв конкурс за най-щръкнали зърна мисля, че ще съм безспорен победител
Амииии......Да организираме
  #4493  
Стар 28th March 2012, 12:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ако организираме някакъв конкурс за най-щръкнали зърна мисля, че ще съм безспорен победител
Аааа не! И там ще е Луки

Радвам се да те видя тук Ем
  #4494  
Стар 28th March 2012, 12:37
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

И аз, Лил

Май е време пролетно да си ги премерим
  #4495  
Стар 28th March 2012, 12:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз съм за ( * ) ( * ) ади!!! хай да организирВаме и Нелката и да съ увиждаме
  #4496  
Стар 28th March 2012, 13:40
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Я, колко сте изписали на любима за мен тема
В чакалнята при НГ "чух", че не искал МакГан, з'то бил виждал спукан. Той такова нещо не ми каза. Като предимство на Ментор изтъкна това, че се произвежда в Холандия, а МакГан - в Коста Рика. Също и повърхността на МакГан (велкро ефекта), който уж можел да доведе до КК. Това бяха единствените му аргументи. В американските форуми хирурзите предпочитат Ментор заради по-добрата фирмена политика (по моему бонуси, доскаунти и т.н.). Аз мисля, че и тук затова се ориентираха към Ментор (Мила ще каже к'во им предлага )
Аз го написах в предишният си пост, но го изтрих, да не излезе заяждане . По-тъпа маркетингова стратегия да налагаш един продукт, хулейки конкурентния без конкретен съществен довод, не съм виждала
Аз като си знам късмета, може пак да съм изтеглила късата клечка Тъкмо може пък при следващата подмяна да ми ги изравни...или пък да вземе да се спука този път левия, да натежи, та да виснат еднакво...
Anik, имам подозрения защо НГ ти е казал за кк на Макган - защото ако не ги сложи точно, вероятността да не се изравнят след време е по голяма, виж писаното от мен в темата за избор на импланти, цитат от Ильо. Освен това Ильо каза и друго което ми направи впечатление, не че съм му адвокат но прозвуча разумно, според него причината за кк е застой на лимфа и кръв, затова слага дренажи. Говорих с него около час. Даже ми обясни историята с прословутия радио нож на НГ, каза ами аз имам 3, това са просто коагулатори, за да не тече кръв по време на операция, но каза че проблема с кръвта е след излизане от упойка , когато се качва налягането, затова били нужни дренажите
  #4497  
Стар 28th March 2012, 13:50
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране Въпроси към оперираните

Никой ли не знае кой е представител на Макган-Алерган-Натреле за България. Разбрах че преди е бил Ефремов, а сега пак ли е той?
  #4498  
Стар 28th March 2012, 14:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

max_mara, според мен НГ изобщо хабер си няма какво се случва с МакГан... За дренажите ... гадно ми звучат, но знам, че е по--добре с тях.

Единственото хубаво на ПИП историята е, че започнахме пак да се събираме позабравените никове
Да поясня, че adelini сменя анатомични за кръгли и в този случай не е нужно имплантите да са много по-големи.
  #4499  
Стар 28th March 2012, 14:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А каква беше тази кака, която се включи представяйки се за дистрибутор на Ментор???
  #4500  
Стар 28th March 2012, 15:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara Виж мнението
Никой ли не знае кой е представител на Макган-Алерган-Натреле за България. Разбрах че преди е бил Ефремов, а сега пак ли е той?

http://www.surgery.bg/article/implan...-hirurzi/12002


Лил, аз съм по участието, друг да се заеме с организацията
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:27.