IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th December 2007, 22:43
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Тук може да поспорим....
Незнам защо не я харесваш, щом уж си музикант би трябвало да имаш вкус и усет за музиката, и затова кое е стойностно и кое не....
Дано имаш лош спомен с нея, да не е другото....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th December 2007, 22:56
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Лили Иванова - Сънувах Те
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th December 2007, 23:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

especially for феновете на Лили Лили Иванова И Васко Василев - Осъдени Души
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th December 2007, 07:15
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

МИЛИ, самата песен не ми е проблем, проблем ми е превзетото изпълнение на г-жа Иванова!Последните години взе да се превъзнася повече от нормалното и като й чуя пеенето, особено на тая песен и нещо в мен се обръща....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th December 2007, 12:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Предполагам Reason, че ако ти предложа един списък с наши изпълнители като се почне от Аспарух Лешников и Емил Димитров, през Леа Иванова и Катя Филипова още мноооого от тях ще са ти неприятни на теб, но това говори само за възприятията ти, а не че тези хора не заслужават нашето уважение.
ти не си направих и една хилядна от това, което те, а само плюеш. пак ти казвам- мисли позитивно- темата е за песните, които харесваме
ти като ди джей сигурно си пуснал безброй неприятни песни и изпълнители..
просто си отвори тема и там покажи кое ти харесва на тебе

па колко от по-младите изпълнители се превъзнасят след 1-2 песни не е истина!!
и такива, дето не са изпълнители също
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th December 2007, 12:49
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Лично аз подкрепям Ризон. Без да коментирам песните на Лили Иванова - самата тя ми е много, много нелицеприятна. Точно защото е изключително превзета, надута и превъзнесена.

А ако все пак се върнем на музиката- признавам изключителният и глас, невероятната и кариера... но пак самите песни са ми ужасно противни. Типична евтина естрада.

От старите изпълнители уважавам най-много музиката на Васил Найденов. Не че и той донякъде не е превзет, но песните му са уникални.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th December 2007, 12:57
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Стари български песни

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
П.п. Мария, мерси много за песента, върна ме в едно прекрасно време от преди 10-12 години
понеже аз много обичам нашите песни от едно време (а не видях да има такава песен) мисля, че е хубаво да си имаме едно местенце и за тях!
Льофи, ти си подкрепяй който искаш, но никой от нас не живее с тези изпълнители. мен лично не ме интересува много какви са в личния си живот. няма начин да са идеални, и ние не сме. ма сега трябва ли с туй напред да излизаме!?
Гледала съм някои от западните величия- с възрастта се превърнали на развалини, в живота нехранимайковци и прочие но публиката им ръкопляска- заради творчеството им, а не заради това, че са идеални или безгрешни.
ние затова си нямаме истински, големи звезди- защото сами не си ги уважаваме..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th December 2007, 13:24
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
аз Лилито никак не я харесвам, но тази песен е много хубава !
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th December 2007, 13:26
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Re: Стари български песни

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
ние затова си нямаме истински, големи звезди- защото сами не си ги уважаваме..
Да, като се замисли човек много от нашите таланти ги оценяват навсякъде по света само не и в родната им страна. И аз имах период, в който отричах Лили Иванова, не защото не харесвам песните й, а просто хората на моята възраст не я харесваха, а всеки знае как е в пубертета. Но сега просто не мога да си изкривя душата и да не призная таланта й. Не мисля, че човек, който е гледал концертите й тези дни би могъл да го отрече. Вкъщи се бяхме събрали 3 поколения и се възхищавахме на запазеният й дух на тези години. Много хора я осъждат, че изглежда неподходящо за годините си, но аз мисля, че щом има желанието и възможността да се поддържа и да пее, а и вярна публика, която да я оценява, никога няма да е прекалено възрастна за сцена.
Поздрав: Васил Найденов - След Края На Света
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th December 2007, 13:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

съвсем отделно от дискусията мислех да пусна една подборка от нейни песни, но понеже би станало твърде дълго, защото тя има безброй превъзходни песни все отлагах. по-нататъка ще го направя за удополствие на тези, които харесват песните и (в които дял имат и най-добрите наши композитори като Тончо Русев, поети като Дамян Дамянов, музиканти като Иван Лечев и аранжьори (не им знам имената)).

подобно, имам познати, които хич не харесват Слави Трифонов, но си пеят и танцуват на песните му. все пак си има медиен образ и продукт и мен като слушател ме интересува предимно продукта, който получавам, а сега че човека си имал някакви странности- че кой ги няма!?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вечнозеленибългарскипесни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:51.