IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th January 2005, 14:18
Роси
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране възстановяване след раждане

Моля пишете на кирилица.Моля за съвет младите майки , които са се въстановили успешно след раждане . При мен проблемът е основно в талията . По време на бременността качих 14 кг. , 9 от които свалих почти веднага след раждането , но останалите 5 продължават да ме мъчат . Тлъстинките са в областта на талията . Моля за съвет .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th January 2005, 15:29
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Казвам се Мария. Аз възстанових теглото си 3 години след раждането, дори сега изглеждам по-добре. Всичко започнах с великденските пости, след това пих в продължение на 3 месеца "Златно чудо" 14 като спазвах всички предписания стриктно и промених начина си на хранене. Сега се хранйа разделно. успоредно с това правя гимнастика - коремни преси и упражнения за краката. Разбрах, че всичко се постига с воля и постоянство. Пожелавам ти успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2005, 22:43
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравей! Опитай с програмата на Синди A new dimension! Тя е точно за млади майки и разбрах,че е много успешна!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2005, 13:05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

След като родих започнах да правя комбинирана гимнастика в Спартак. Преди това ходех и на фитнес, но гимнастиката определено ме натоварваше повече и се отказах от фитнеса. Гимнастиката я комбинирах с антицелулитни процедури в един салон - DERMOSONIC терапия и антицелулитни масажи, които процедури допринесоха много за намаляване на обиколката на проблемните зони - ханш и бедра. Освен това по отношение на храненето не си поставях ограничения. Просто се стараех да не се тъпча непрекъснато с нещо. Между другото по време на бременността бях качила 18 кила. За около 3 месеца успях да възвърна нормалното си тегло - в момента съм 56кг и съм 172см висока.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: възстановяванеследраждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.