IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st August 2007, 00:31
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране нужен ми е съвет

за тези, които не са чели предишните ми мнения тук, ще кажа отново, че съм момиче на 18, висока съм 180, не знам колко тежа, тъй като усещам кога съм напълняла или не : ), и друго не се сещам..
та, да си дойда на думата. въпреки че съм слаба (навярно вече с поднормено тегло, което личи само по раменете и ръцете ми), имам целулит, най-вече по бедрата..
мисля, че се дължи на факта, че не се храня правилно и имам как да кажа, 'неправилно съхранени запаси от мазнини' . от 3-4 месеца насам ям всеки ден по 2,3 ябълки или праскови, пия до 2 литра вода (което знам, че е полезно при борбата с целулита), не ям никакъв хляб, (сандвич не съм яла от половин година сигурно вече), пия и един чай за отслабване, който има много бавен ефект, но аз свикнах да си го пия. само вечер хапвам 'нормално', примерно парче месо на скара с някакъв зеленчук (било то домат, чушка), или яйца на очи с малко сирене, и чат пат супа, а бе каквото има сготвено. не се лишавам от сладко, един път в седмицата си позволям един сладолед или малко шоколад. за съжаление имам и нарушен метаболизъм. по-голямата част от ежедневието си прекарвам пред компа, но все пак държа на дългите разходки или малко аеробика в домашни условия. : )
та, според вас трябва ли да почна да се храня по-здравословно и да правя упражнения, успоредно с които да използвам козметика или нещо друго?
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st August 2007, 08:17
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране Re: нужен ми е съвет

Цитирай:
Първоначално написано от перфекционистката
според вас трябва ли да почна да се храня по-здравословно и да правя упражнения, успоредно с които да използвам козметика или нещо друго?
Моят отговор и съвет е ДА.Това е начина.Имаш голям плюс, че си още много млада.
Никога повече не гладувай, храни се на малки порции, но често/изчисли колко калории са ти нужни за деня и не падай под тях/, спорт, масажи и качествен крем за целулит ще ти помогнат.
Но борбата с целулита/както и диетите/ нямат дълготраен ефект т.е. ако спреш да се поддържаш ще се появи отново, затова спортта и правилното хранене да ти станат начин на живот, а не временно усилие.За съжаление за да бъдем красиви се изискват еждневни и постоянни грижи, а не всеки е готов да бъде стриктен до края на живота си.Не е и нужно.Просто не го приемай като задължение, а като нещо готино, което правиш за себе си и за твоето самочувствие да се чувстваш уверена и красива.
Така че, спри нездравословните диети,храни се правилно, повече движение и ще постигнеш чудеса с тялото си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th September 2007, 00:23
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Мерси за адвайса, Нелина!
Реших да обърна режима си, като почна да обядвам нормално, пък вечер да хапвам нещо по-леко, плюс останалите неща, да видим дали няма да има по-добър ефект!
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th September 2007, 23:33
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

трябва да поработиш и над това да обърнеш съотношението мускули : мазнини в полза на мускулите, така значително ще намалиш целулита и ще оформиш издължени и стегнати бедра
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd September 2007, 21:22
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Ако продължаваш с този режим целулита ти ще стане още по зле.ПО принцип от отслабване се появява целулит...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd September 2007, 21:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Ако продължаваш с този режим целулита ти ще стане още по зле.ПО принцип от отслабване се появява целулит...Според мен за твоята висо4ина трябва да ядеш поне 1700 калории дневно(минимум)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd September 2007, 10:21
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

перфекционистката, ти си едва на 18 години и всички "поражения" по тялото са поправими, но тренирай и се храни така, че да губиш повече мазнини и по-малко мускули, така ще се ускори метаболизма ти, а тялото ти ще изглежда стегнато и ще махнеш целулита от бедрата си.Най- важна е храната, не само като количество/колко калории на ден да вземаш зависи от годините ти,височина ти,кг ти, активността ти на живот и колко дни в седмицата тренираш /, но огромно значение има и каква храна приемаш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd September 2007, 16:43
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
ПО принцип от отслабване се появява целулит...
Просто става по видим .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нуженмисъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.