IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th April 2005, 22:30
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Моля пишете на кирилица.


Eдна година ходих на плуване.Стараех се 3-4 пъти в седмицата по един час да съм в басейна.
Е,не отслабнах.Не отричам,че се чувствах страхотно,но не отслабнах.
Не почувствах и промяна в мускулите,като стягане например.

Някой може ли да обясни,защо се получи така.
Ми то знаеш ли как трябва да плуваш за да отслабнеш??? По 20 олимпийски дължини - тва са 10 километра после, ако имаш време още толкова - при плуването гравитацията е слаба и можеш да си го позволиш...освен това ако не плуваш кат хората а само се плациркаш не може да се натовариш изобщо... Когато тренирах плуване треньора ни караше да ядем поне по 2 шоколада преди тренировка и да се тъпчем с ябълки и какво ли не след това и не съм пълнеела тогава. Щом спрях и почнах да се превръщам в маса от сланинки - та идеята ми е - ако си ходила да плуваш за намокряне и тонус ...няма как да отслабнеш - постегнала си се както казва човека по-горе но тялото ти не се е натоварило. Във водата поне можеш да си позволиш много повече да се изсилиш, повярвай ми не е достатъчно уекичек аматьорски бруст бавно и релаксващо колкото да се каже че си плувал - това си го остави за морето.. Аз нали за тва тичам сега - за да ми спадне дупето, че да ми стои добре банския и да бягам на басейна...
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th April 2005, 22:32
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Orientiraite me kade da vodia deteto si da pluva. Toi e dosta malak, i zatova ne moga da se resha da go ostavia v racete na nepoznat, zatova mi preporachaite ako mojete niakoi.
Predvaritelno blagodaria
Басейна дето е на БСФС - Спартак май - той бил хубав.. За съжаление моя любим басейн на ЦСКА не бачка сега
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th April 2005, 22:35
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Анахрония
Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Orientiraite me kade da vodia deteto si da pluva. Toi e dosta malak, i zatova ne moga da se resha da go ostavia v racete na nepoznat, zatova mi preporachaite ako mojete niakoi.
Predvaritelno blagodaria
Басейна дето е на БСФС - Спартак май - той бил хубав.. За съжаление моя любим басейн на ЦСКА не бачка сега
аа и споко - никой няма да го удави - то басейните за дечковци са толкова плитки че децата едва плуват в тях... Запии го някъде да тренира - ще ти е благодарен, а и ще стане по-здрав.. Не се притеснявай от треньорите - нали им плащаш, просто огледай да е чист басейна....
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th April 2005, 22:37
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране Re: плуване

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от fish
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.

От скоро живея в софия, и искам да ходия на басейн да плувам. Можете ли да ми дадете няква информация за спартак. Кога има свободни часове за плуване, сутрин? вечер? Колко струва на час? Дали трябва да нося шапка, очила?
Съжелявам эа странните въпроси
Шапка задължително трябва да носиш - щото ако не слагаха хората шапки щяха да се пълнят за нула време басейните и съответно филтрите и всичко с космарлаци - очилата ти трябват за да не се налага да гледаш в хлорираната вода, аз по принцип ти препоръчвам очила щото е гадничко после да се мотаеш с кръвясали кат на вампир очи Отивай на Спартак - там е чист басейна...
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th April 2005, 22:41
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
Плуването е ной-добрия, най-красивия спорт, и от него най-добре човек може да си извае тялото. ПЛУВАЙТЕ БЕ ХОРА! Идвайте на басейн Спартак най-добрия в София! Ако някой се интересува от плуване да пита вече 15год съм в тоя невероятен спорт и ще се радвам да му помогна с нещо!
Имам към теб конкретен въпрос - колко е карта за да речем 3,4 пъти в седмицата за Спартак, щото ЦСКА скоро нема да го отворят...??? А той ми е най-близо след мазния пълен със зарази Академик, който никак не ме привлича??? Та въпроса ми е колко пари е картата и още - колко е час в басейна?
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th April 2005, 09:59
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Анахрония
Та въпроса ми е колко пари е картата и още - колко е час в басейна?
Един час в басейна си е колкото навън- 60 минути :P
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th April 2005, 10:40
Аз-Анахрония
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Анахрония
Та въпроса ми е колко пари е картата и още - колко е час в басейна?
Един час в басейна си е колкото навън- 60 минути :P
брееей тая ирония - аз питам колко струват 60 минути??? Че немам време да се разкарвам колкото за проверка, дали ми е оферта - демек ...Бе ясно е какво питам
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th April 2005, 17:54
rusiblue rusiblue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Sofia
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до rusiblue Изпратете съобщение чрез Yahoo до rusiblue
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.

В БСФС на бул. Левски е 3 лв. за един час, басейна е 25 м и работи от около 6.30 до към 19.00 ч.....
__________________
Lead, don't follow!...)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2005, 17:37
Дими
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Виж това си е до човек някои отслабват от плуване,други от фитнес,трети от повече разходки. Аз също НЕ отслабвам от плуване. Просто човек трябва да намери сам за себе си от какъв спорт отслабва и каква диета да пази ,хората са различни и отслабват различно от различни неща...(много РАЗЛИЧНО стана,но е така). Аз миналата година свалих 25 кг ,като започнах пролетта та до края на лятото и като отидох в университета септември колегите неможаха да ме познаят. ПРОБВАЙ ОТ КАКВО СВАЛЯШ ТИ!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th May 2005, 07:44
tequila tequila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 4
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
Плуването е ной-добрия, най-красивия спорт, и от него най-добре човек може да си извае тялото. ПЛУВАЙТЕ БЕ ХОРА! Идвайте на басейн Спартак най-добрия в София! Ако някой се интересува от плуване да пита вече 15год съм в тоя невероятен спорт и ще се радвам да му помогна с нещо!
като каза да питаме ако се интересужаме от плуване, аз питам

предполагам повечето хора сме самоуки плувци (не се брои че някои ти е обясняжал като малук, защото тои също е самоук

и понеже знам че някои неща е по добре да не ги правиш, отколкото да ги правиш грешно, се чудех: права ли съм, 4е наи-ефективно ще е плуването, ако се плува правилно (в противен случаи се изморяваш бързо и преждевременно и не успяваш да натовариш достатъчно мускулатурата) и способни ли са инструкторите в обществените басейни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПЛУВАНЕТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.