IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2007, 20:11
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране Погледни и тук

Няма да казвам още в началото, за какво искам съвет, защото вероятно почти никой няма да си направи труда да ме посъветва по тоя въпрос, но все пак..
Аз съм много висока, е много, 180 см. Преди тежах почти 70 и не ми пукаше как изглеждам, а и бях по-малка на възраст, но спазих японската диета, придружена с предварително ограничение, и отслабнах с 10 кг, така станах 60. Почнах да се храня нормално, само сладкото го заместих с плодове, от които най-вече ябълки, банани и сега портокали и грейпфрут.
Лятото на морето всеки ден ядох по 1,2 дюнера, заместих водата с безалкохолни напитки, че даже и си похапвах изкушенията, които се предлагат там, а именно палачинки, понички и т.н. Като се върнах една седмица след морето в София, имах много жестоки болки в корема, беше ми лошо, повдигаше ми се, нямах апетит и взе, че ме хвана разстройство, но беше за добро, една сутрин, след като изходих, тежах точно 59 кг. Тогава така се изкефих, че забравих, колко ми е лошо, но естествено, много бързо си върнах старите 62 кг.
А пък след нова година, както е обичайно да се случи, качих още 1 кг. и вече съм м/у 63 и 64 кг.
Краката иначе са ми слаби, талията ми е много тънка за ръста и каквото и да обуя, имам въздух около кръста. Ханшът ми е, така поне аз като се гледам в огледалото, широк в анфас, но в профил доста плосък, изобщо не е изпъкнал, но не това ми е проблема, а проклетия корем и досадните паласките.
Коремът като си го свия, си проличава, колко доста трябва да поработя над него, а пък паласките не са ми увиснали, а просто ме дразни това, че изглеждам заради тях като анфора.
От седмица и малко всяка сутрин правя едно упражнение против тях, което е следното - лягам на земята на една страна, и двата крака са изпънати и леко повдигнати във въздуха, и единия го вдигам няколко пъти, докато се усетя напрежение в около талията, после сменям другия крак. Правя и коремни преси, естествено, но не знам дали е твърде рано да се замислям, защо нямат ефект. Почти всеки ден танцувам по 3,4 часа, това ми е хоби, и пак е движение нали.
Почти не ям, сутрин ако ми се пие 3 в 1, си пия. На обяд или хапна една Активия с мюсли или варен геврек с малко обезсолено сирене. Следобед пия по една чаша портокалов сок само с подсладители, и хапна около 30,40 гр. печена царевица. Вечерям само разнообразни супи и ако реша, си пека по 3 филий хляб Бонус. Редувам крем супа, пилешка, топчета, и леща, която предстои да си направя.
Имам и нередовен стомах, което не знам на какво се дължи, поради простата причина, че не се храня нормално..
Каква ми е целта, ами много просто, да съм като солета от врат до пети..

Такава ми е фигурата в момента, моделката е висока колкото мен:
http://www.karolina-kurkova.info/gal...urkova_012.jpg
(сори, нямам мои разголени снимки на компа)
Но аз искам, като седна, да се случва ТОВА : P:
http://www.karolina-kurkova.info/gal...urkova_014.jpg

Според вас, какво трябва спра и какво трябва да почна, липсва ли нещо, пак ли диети?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th February 2007, 23:10
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ами просто седни...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2007, 23:17
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Ами просто седни...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th February 2007, 00:06
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Сядам, но не е това..xD
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th February 2007, 00:24
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от перфекционистката
Сядам, но не е това..xD
Може би не на подходящото място
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th February 2007, 09:39
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Честно да си призная не виждам голяма разлика в двете снимки.Просто въпросната моделка е в различни пози!Пък и какво и е на фигурата на 1-вата снимка...перфектна е! Аз ли нещо не разбрах...какво ли!?
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th February 2007, 10:18
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Какво има за разбиране,просто момичето се хвали с хубава фигура,или е това или и аз не съм разбрала
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th February 2007, 10:41
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Или има предвид, че иска като седне да няма етажчета малко коремче, а да е като на втората снимка.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th February 2007, 11:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз от тия снимки нищо не разбрах, аз не виждам нито паласки, нито корем на първата снимка, ама явно е въпрос на възприятия.
Продължи си с коремните преси, ефекта не може да дойде от днес до утре, разнообрази ги и с други упражнения за корем.
Менюто ти не ми харесва, махни го това 3 в 1 сутрин, пий или чай, или ако ти се пие кафе, пий си нормално кафе СЛЕД като закусиш. Филиите от вечерята по- добре ги яж на закуска.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th February 2007, 12:05
перфекционистката перфекционистката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Е то, тоя хляб дето го ям, няма грам брашно в него, но може би не си го пробвал, или ако си, малко трудно ще се лиша от него вечер, щото наште много ми се карат, особено баща ми, като не ям 'колкото него', но това е друга тема.. xx
За 3 в 1-то, ми аз нормално кафе не мога да пия, плюс това не съм закусвала от години вече, а само обядвам и вечерям, но както и да е..
Етажчето на корема ми е едно, но е големичко..
И не се хваля с хубава фигура, напротив, но все едно, благодаря за вниманието ви, живи и здрави!
__________________
The sweetest perfection
Takes me completely
Touches me sweetly
Reaches so deeply
I know that nothing can stop me!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Погледнитук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:21.