IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th February 2007, 13:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

ПробвалА съм го тоя хляб, макар че аз по принцип хляб ям един- два пъти в седмицата, а точно за Бонус мнението ми не е кой знае какво.
А ти всъщност зашо искаш съвети, а същевременно отричаш всеки съвет, който съм ти дала?
Това, че ти пренебрегваш закуската от години не значи, че това е правилно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th February 2007, 16:08
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Апоклистика, защо мнението ти не е хубаво за хляб Тонус? Аз от години само такъв ям, ако сте го обсъждали някаъде вече този въпрос, моля да ме препратиш там pls
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th February 2007, 16:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не помня дали сме го обсъждали някъде, това си е лично мое мнение, някак си този хляб ми допада много повече, има го в България, Милена077 беше писала за него ако не се лъжа.
Не знам що така, но спрях да му имам вяра на този Бонус (може би откакто се появиха разни изгъзици като хляб с л- карнитин).
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th March 2007, 08:53
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

ми казват ти да не ядеш хляб вечерно време, защото простото правило е че въглихидратите се приемат до 16:00 часа и след това забравяш за тях. Вечерта се ядат белтъчини.
А според мен правиш грешка като не закусваш сутрин, по-добре не яж късно вечер, но хапвай нещо сутрин.
И разбира се спортувай повече, всеки ден по-малко. По този начин ще ти се ускори и метаболизма.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Погледнитук
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:44.