IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2007, 11:22
мерри мерри не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране Моля за съвет

Здравейте,моля ви за съвет.На 29 г.съм,165 см,68 кг.Искам да сваля около 5 кг. и да се стегна малко.Имам направено секцио преди 3 мес.,така че не мога да се натоварвам силно в коремната област.Проблемни са ми по скоро гръб,ръце,рамене,бюст.Това ,което правя в момента-намалих до минимум сладко ,тестено,газирано.Бял хляб не ям,само по малко ръжен.Не пуша и не пия.От около месец ходя по 3-4 км всеки ден-бързо ходене, планински район.2-3 пъти седмично тае-бо по 30 мин,но в къщи ,така че не съм сигурна дали изпълнявам всичко правилно.Мисля да тръгна на фитнес поне 3 пъти седмично ,но не знам на какво да наблегна за да не натоварвам много корема ,защото при по-голямо натоварване ме боли разреза.Освен всичко друго работата ми е свързана със седене по 8 ч. на ден.Дайте ми съвет относно хранене и физическо натоварване,моля.Поздрави
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd February 2007, 12:26
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Аз бих те посъветвала да комбинираш аеробно движение с фитнес, например ден фитнес, като наблягаш на проблемните зони, ден аеробика, или в къщи както си го правиш до сега или в залата на някой кростренажор да въртиш около 40-45 мин. трети ден почивка и пак повтаряш ден фитнес, ден аеробика и почиваш събота и неделя! Ако правиш аеробика в къщи 30мин. е добре, но после прави и упражненя за стягане, виж в домашна тренировка, има много упражнения, наблегни на клекове, напади, качвай се и слизай на някой стол и др.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2007, 14:45
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Здравей мерри, и аз съм на 29г. 170-65(все още съм в процес на отслабване).Родих второто си дете нормално преди 1г.и 9м.Когато забременях тежах 57кг. влезнах в родилното-90кг. и излезнах 83кг. Свалих 20кг.за една година,но кантара вече 9м. показва едно и също. Преди две седмици започнах ВМ-НВХ+Л-карнитин и не много интензивна гимнастика(поради силни болки в кръста)при домашни условия и вече съм 3кг.надолу.По принцип с този режим на хранене(ВМ-НВХ)+приема на Л-карнитин+по-интензивни тренировки се отслабва по-бързо и се свалят предимно тлъстинките.Ако те заинтригува моят начин на отслабване в този форум има много информация.Лично аз се възползвах от нея и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th February 2007, 15:44
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране

На първо място е диетичното хранене - повече чисти белтъчини малко въглехидрати и ако е възможно почти без мазнини
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:15.