IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd June 2009, 09:12
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

За да мога да правя множество набирания "сама", ми трябва як бицепс, обаче ако искам да имам хубав бюст, няма как да стане при силови упражнения за мощен бицепс.

И като гледам, че си се захванал с моя "цицепс", първо, явно чуството ти за хумор или никога не го имало, или се е изпарило в поиск на "шаран(к)и", и второ, явно изобщо не се стараеш, независимо какво си писал в отговор на забележката на Модератора.
  #12  
Стар 22nd June 2009, 09:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Аа, шарк, по-скоро ти трябва як гръб :Р И набиранията засягат и гърдите, така че това пак може да повдигне основата им и да изглеждат по-добре. Не, че се хващам за детайлите, но да се изясни
  #13  
Стар 22nd June 2009, 12:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ако силно натоварвам гръдния мускул, противно на това, което пишеш, той няма да ми повдигне и стегне гърдата, а ще я сплеска (то затова и няма културистки с хубави естествени цици, има културистки със - да подчертая НАДМУСКУЛНО поставен силикон - именно за да не слесква мускула импланта).
  #14  
Стар 22nd June 2009, 13:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Няма такова нещо като сплескване Мускулът под мастната тъкан ще се стегне и в повечето случай ще повдигне основата на гърдата, то иначе никоя жена нямаше да прави упражнения за гърди До сплескване, повярвай ми - няма как да се стигне. За културистките смятам, че е преясно на всеки, те не просто нямат хубави цици, те нямат цици, невъзможно е да ги имат при този релеф Затова си слагат силикон.

Говорим единствено за трениране на гръдния мускул, а не за намаляване процента на мазнините, което е причината културистките да нямат цици. Да не говорим, че тяхната мускулна маса по гърдите е 5 пъти повече от твоята, затова няма как да правиш каквито и да е сравнения
  #15  
Стар 22nd June 2009, 13:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И да се изясним - говоря само и единствено за естествени цици. Щом има имплант, не смятам, че е нужно да се дооформя чрез мускула, ако доктора си е свършил работата. Ако ти имаш импланти и го взимаш предвид в постовете - аз няма как да знам, в моите постове става въпрос за гърди без импланти
  #16  
Стар 22nd June 2009, 14:25
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ти, като си работил като инструктор, препоръчвал ли си набирания за жени?

Нека направим разлика - в този форум не сме културистки и не се стараем да бъдем такива. Ти знаеш много добре защо има различни упражнения за мъже и за жени във фитнеса...ама Хранител дали знае? Дотук по нищо не е проличало да знае...

Аз съм правила набирания като тийнейджърка - преди 26-30 години, тогава и другите момичета от класа ми можеха, ама тогава нито една от нас още нямаше цици.

Накратко: ако аз мога да правя набирания, съм толкова орелефена (мускулно), че няма как да са ми останали естествени цици. Това е и за което споря с Хранител - като жена, предпочитам да имам цици, а не плочка-гръден мускул и да мога да правя набирания само за да мога да кажа, че мога да правя набирания...
  #17  
Стар 22nd June 2009, 14:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Че какво общо има релефа с набиранията не мога да разбера Силата и релефа нямат нищо общо и не виждам какво пречи да правиш набирания. Виждал съм жени военни да правят набирания и не са останали без цици Виждал съм и такива от НСА и те си имат цици

Мен не ме интересува дали хората в залата правят набирания Тоест жените. Просто споделям какъв би бил ефекта и коя част се натоварва основно, чисто физически, без никакви теории за тренировки и програми Нито пък има общо с темата какво знае Хранител, въпросът е чисто практически. В залата жените правят упражнения на вертикалния скрипец, като това си е чисто набиране, погледнато откъм техника, просто с по-лека тежест, тъй като нямат толкова сила.

Изобщо дори не виждам за какво спориш, нещо ей така да си има Циците ти нямат нищо общо с набиранията, така че за мен постовете ти са чисто и просто заяждане (не с мен) .
  #18  
Стар 22nd June 2009, 14:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Набиранията нямат връзка с гръдните мускули или връзката е минимална, доколкото се напряга цялото тяло при изпълнението. Тренировките за гърди стягат и повдигат естествените цици, ако има такива. SweetShark, много уважавам мненията ти, но в случая Ivanin има право.
Не виждам връзката между умението на една жена да се набира и красиво оформения гръб. Аз правя опити да се набирам от чисто любопитство, мога да направя 3-4 повторения, но предпочитам да тренирам гърба с други упражнения.
Пък идеята на Хранител с тази тема каква е... хич не мога да схвана
  #19  
Стар 22nd June 2009, 16:17
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Целта на Хранител, казано на английски е to build awareness на името си (да увеличи познаваемостта на името си, т.е. да го научим кой е и какъв е). Преди няколко дни имаше период, в който беше последния писал във всички теми в Женски фитнес, така че като влезеш в рубриката се вижда само неговото име.

Той, че постигна познаваемост, постигна, друг е въпросът доколко положително мнение създаде за себе си и за знанията си като (личен) инструктор.

Иванине, аз като съм на гладиатора, повече от 20 кг тежести не слагам...(а тежа 64 кг, така че ако се набирам все едно вдигам мин. 64 кг), и ти като инструктор по-добре от мен можеш да обясниш зашо не е препоръчително жена да вдига по-големи тежести...
  #20  
Стар 22nd June 2009, 20:46
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
За да мога да правя множество набирания "сама", ми трябва як бицепс, обаче ако искам да имам хубав бюст, няма как да стане при силови упражнения за мощен бицепс.

И като гледам, че си се захванал с моя "цицепс", първо, явно чуството ти за хумор или никога не го имало, или се е изпарило в поиск на "шаран(к)и", и второ, явно изобщо не се стараеш, независимо какво си писал в отговор на забележката на Модератора.
Наговори куп неща, от които няма нужда, да не казвам, че са лишени от реален смисъл. Изобщо не ми пука за гърдите ти.
Старанието не може да се измери с резултата.

Тази тема е редно да бъде изтрита. Няма почва в този форум.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женатанабиранията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:44.