IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 4th June 2008, 22:39
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

На мен с мляко ми става малко прекалено, но пък обичам да си разтапям парченца шоколад вътре
охх, спирам
Отговори с цитат
  #302  
Стар 4th June 2008, 23:16
Аватара на The black pearl
The black pearl The black pearl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Цитирай:
Първоначално написано от The black pearl
.....Как ядете през два, три часа интервал? Имате ли апетит?
.....не ме блазни сладкото, даже изобщо не докосвам сладко, изобщо захар, тестените изделия също, е от време на време си позволявам хляб "Бонус" или франзелка от пълнозърнесто брашно. Всичко, което ям е варено или печено.....
От време на време пия капучино или бяло фрапе без захар, газирани безалкохолни напитки изключително рядко, или ако си позволя то ще е диетична кола. Алкохол, само на дискотека, по 100гр. водка зелена ябълка, ядки също не консумирам, а трябва.
Ами аз не мога да кажа как ям- едно към гьотери
За разлика от теб аз умирам за сладко, но в последно време не знам дали наистина ми се яде или просто мисълта, че не мога да ям, ме предизвиква.. Всички около мен ядат сладко и го отдавам и на това..А и пият сумати вредни неща, а средата е много важна.. Пък да я сменя само заради храненето не става.. Затворен кръг .. А за щастие алкохол не мога да пия ( в смисъл плюс е за диетата..)
Между другото аз бях отвикнала да ям хляб, но покрай режима на Огнян Симеонов се научих и ми стана много вкусен даже За Бонус говоря..
Ето ми го менюто

12:30 400мл топла вода
някъде около 14ч салата от 200гр домати и 82гр краставица; 90гр карначе, 102гр ябълка, три ореха
около 17ч 1 кофичка кисело мляко и 2 ореха
някъде около 19ч малко ориз, едно топено сирене, орехи и не помня какво още, а да, Cola и ред сълзи, ред сополи..

Утре мисля да изключа стреса от менюто и да елиминирам всички "смазващи-доброто-настроение" елементи..

chokoladka ще ми кажеш ли рецептата за тази яхнийка(яхнийка-магийка) от коприва и тиквички..)
Хубаво е да се спазват часове, но понякога не може, особено ако си на работа, но аз работя зад бюро, спокойно ми е, и си спазвам часовете стриктно.
Не, не знам кои беше написал, че яде през два, три часа, и ми се стори прекалено кратък интервала, но всеки си знае как му е най - добре.
Според мен е точно защото не бива да ядеш сладко, забраненото е най - сладко. Оф, ако знаеш какъв кошмар ми беше на мен в началото, първите два, три месеца (може би са били и повече, вече не помня) адска вътрешна борба, и аз умирах за сладко, даже на няколко пъти бях на косъм от изкушението, но устоях, иска се голяма воля.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 4th June 2008, 23:31
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

feik, използвай я максимално тази възможност. банално е, но наистина идва вмребе, когато дори и в почивните дни ще ставаш в 7 сутрин, ако ли не и по-рано (говоря за времето след поява на деца ).
Закусвам с някаква зърнена закуска, дето я избрах по това, че е с най-малко каларии.
------

Аз си хапвам повече от времето, когато не съм била на "диета".

Сутринта закусвах същата пълнозърнеста закуска със сушени плодове и мляко (пълномаслено).
Ядох насила, буквално ми се гадеше от вида на храна, но се насилих.
Май не съм писала, но откакто спазвам този режим, започвам с чаша вода деня.
двойно със захар и сметана
варено яйце и половин краставица (от големите)
обяд останало пилешко от вчера, два домата и малко сирене
айрян за слетобедна
подправена със сол и олио доматена салата с пълномаслено сирене водка
Вода 9 чаши (по 250 мл) - днес отново ми беше гадна водата.

физическа активност
1 час бързо ходене
20 мин тичане
30 мин ми разтрисаха сланините и мозъка, уж се топели мазнини

клепане с кремове за целуит и обиколки (втория предстои след малко)
40 мин масаж на проблемни зони.

-----------

Не мога да повярвам, но не съм се изкушила със сладко или хляб.
Е, яде ми се, не мога да излъжа че не ми се приисква, но
обикновено в този период на месеца, съм готова да убия ако не изям примерно една кутия с еклери дневно, или пък голяма кутия сладолед.
Аз съм си обещала като направя един месец решим, да си хапна каквото ми се яде сладко
Отговори с цитат
  #304  
Стар 5th June 2008, 08:50
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Здравейте момичета кокичета!!
Много се радвам, че сте толкова активни!!! Забелязвам, че като цяло сте стриктни. Е, нормално е да има и забежки, но ще свикнем с времето, както каза The black pearl:
Цитирай:
Оф, ако знаеш какъв кошмар ми беше на мен в началото, първите два, три месеца (може би са били и повече, вече не помня) адска вътрешна борба, и аз умирах за сладко, даже на няколко пъти бях на косъм от изкушението, но устоях
Всичко е въпрос на навик.
Позволявам си да дам един приятелски съвет на spg298: вместо сметана, слагай в кафето прясно мляко, по възможност обезмаслено. Подслаждай го с кафява захар или мед, ако не можеш да го пиеш горчиво.
SummerBaby=), от къде ти дойде на ума, че ядеш най-много? Аз ям най-много, просто не пиша количествата. Зеленчуците са наистина много, примерно за обяд изяждам почти половин килограм краставици...
Менюто ми за днес е както обикновено, но за вечеря ще си направя миш-маш, без никаква мазнина. Но........ любимият ми има Рожден ден и вече изядох 3 бонбона.. Не знам дали ще искам да устоя на изкушенията днес...
Успешен и АНТИ ИЗКУШАВАЩ ден на всички!
Отговори с цитат
  #305  
Стар 5th June 2008, 09:34
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Много съм доволна, свалих си клипче с тае-бо (за сега не го правя цялото, но и това ще стане) и вече втори ден си подскачам вкъщи , а и правя вече упражнения за коремните мускули .. най-много искам от там да свалям, а досега все пренебрегвах тази част, не зная на какво съм се надявала... сега си правя коремни преси и разни повдигания на краката, усуквания и тн и съм много щастлива, чувствам макар и малка промяна
Аз се чудя вие като казвате, че 2-3 часа са малък интервал между храненията ..ами аз едва до 2 часа издържам , но моето си е малко странно. Ставам в 7 и хапвам 3 пъти преди да изляза ..в училище не ям нищо (не е хубаво, но просто не знам какво, а и не огладнявам след толкова хапване в ранните часове) и вечерта пак ям 1 или 2 пъти, но гледам да не е след 9 и не много големи количества. Може да не е съвсем равномерно, но засега ме устройва напълно.

Днес менюто -
2 филийки "Бонус" с домати и омлет без мазнина
2 бисквитки - с фибри са, уж диетични, но утре ще мина и без тях
кисело мляко 2% с ягоди и череши - естествено добавени от мен ..божествено е!
за по-късно не съм го излислила още

margarita_ilieva, при такъв хубав повод не си струва да се притесняваш за няколко бонбона, ще наваксаш със спорт например..
feik, записвам си всичко и отделните количества не са големи, но като имам 5-6 хранения дневно ми изглежда страшно много
spg298, чудя се като започваш деня със сладко кафе не те ли гони цял ден ужасен апетит? Или само при мен така става от сладкото сутрин

Успешен ден на всички
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 5th June 2008, 10:39
Want2StayWithYou Want2StayWithYou не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Baрна
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Здравейте момичета кокичета!! Менюто ми за днес е както обикновено, но за вечеря ще си направя миш-маш, без никаква мазнина. Но........ любимият ми има Рожден ден и вече изядох 3 бонбона.. Не знам дали ще искам да устоя на изкушенията днес...
Успешен и АНТИ ИЗКУШАВАЩ ден на всички!
Сериознооооо?
И моят също!!
Днес не ми се хапва нищо... боли ме корема от вчера вечерта. Изядох насила 1 филия Бонус и едно кафе.
Отговори с цитат
  #307  
Стар 5th June 2008, 10:42
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Want2StayWithYou
Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Здравейте момичета кокичета!! Менюто ми за днес е както обикновено, но за вечеря ще си направя миш-маш, без никаква мазнина. Но........ любимият ми има Рожден ден и вече изядох 3 бонбона.. Не знам дали ще искам да устоя на изкушенията днес...
Успешен и АНТИ ИЗКУШАВАЩ ден на всички!
Сериознооооо?
И моят също!!
Днес не ми се хапва нищо... боли ме корема от вчера вечерта. Изядох насила 1 филия Бонус и едно кафе.
Ами да ти е жив и здрав и много любов и на двама ви!
Отговори с цитат
  #308  
Стар 5th June 2008, 10:43
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

значи почнах хубаво силно кафенце
кофичка кисело мляко
пил. бутче и краставица
давайте идеи кво да хапна в даскало после
май май пак ще съм на мляко...
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #309  
Стар 5th June 2008, 10:44
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

just_a_girl, кисело млекце с някакъв плод, примерно..
Отговори с цитат
  #310  
Стар 5th June 2008, 10:46
Want2StayWithYou Want2StayWithYou не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Baрна
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Цитирай:
Първоначално написано от Want2StayWithYou
Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Здравейте момичета кокичета!! Менюто ми за днес е както обикновено, но за вечеря ще си направя миш-маш, без никаква мазнина. Но........ любимият ми има Рожден ден и вече изядох 3 бонбона.. Не знам дали ще искам да устоя на изкушенията днес...
Успешен и АНТИ ИЗКУШАВАЩ ден на всички!
Сериознооооо?
И моят също!!
Днес не ми се хапва нищо... боли ме корема от вчера вечерта. Изядох насила 1 филия Бонус и едно кафе.
Ами да ти е жив и здрав и много любов и на двама ви!
Много благодаря, и за вас също! + Ударна доза любов и много по -голяма доза секс!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:22.