IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 9th June 2008, 09:05
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Ами, feik, почвай от днес наново.
Добре, ако не държиш храна у вас, няма да има какво да ядеш. Варианта е да си купуваш толкова, колкото ще изядеш за деня, НЕ ПОВЕЧЕ.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 9th June 2008, 09:23
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте и аз имах малко прегрешения през уикенда ама това беше, защото ходя на курсове по френски рано сутрин, а след това винаги изкача някоя среща, пазаруване, обикаляне. Честно казано бях толкова съсипана неделя следобед, че се мушнах в леглото и излапах 1 шоколад... /беше поне черен ама то голяма разлика като е целия.../.

margarita_ilieva БРАВО стигна до заветните 45 кг вече си готова за море

feik спокойно понякога просто се случва важното е да не ти стане навик

Така менюто за днес:
1. 1 Банан
2. 4 бадема
3. 2 пълнозърнести бисквити
4. ориз със зеленчуци
5. някоя друга ябълка
6. салата със сирене
7. плодове[/b]
Отговори с цитат
  #343  
Стар 9th June 2008, 10:05
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Поздравления, margarita_ilieva, ти си нашата гордост и стимул

Цитирай:
Първоначално написано от feik
не знам вече какво да правя, като се махна от тук го нямам тоя проблем,
feik, миличка, това на мен поне ми звучи като самонавиване, как така само там имаш проблем пък иначе не .. изкушенията са си изкушения, но волята ти навсякъде си е еднаква, ако можеш иначе, можеш и там .Успокой се, разсей се с нещо, за да не мислиш за храна, и продължавай смело напред по режима, всеки има и издънки

claudia, ти по принцип ли не ядеш месо или просто в днешното меню липсва?

just_a_girl, добро утро и на теб.. много интересно ми стана - нормалното кисело мляко ли си го пиеш със сламка? Не е ли много гъсто?

Аз ще получа някой медал за инат в скоро време. Колкото повече не виждам никакви резултати, толкова по-упорито се мъча да постигна нещо ...Явно някъде бъркам, не зная, обаче нищо не свалям. Има някаква разлика, но толкова минимална, че аз едва си я забелязвам. Както и да е, не се отказвам, ходих вчера на фитнес, правя си вкъщи упражнения за корем всеки ден и си спазвам режима (въпреки, че явно не е сред най-ефикасните) Все пак съм убедена, че с постоянство рано или късно ще постигна желаната форма ...и все пак - дано е по-скоро
Да се похваля, че спретнах една "торта" - съдържа бисквити, ягоди, банани, кисело мляко и мюсли. За сега съм я оставила да се стегне, по-късно ще я пробвам, но само толкова. Постарала съм се да е диетична, но това не е повод да се преяжда с нея. Хаха, колко примерна звуча днес, чак не мога да повярвам, че съм аз

Иначе понеже не съм много редовна в постването на менютата си, ще ви дам едно примерно и съм напълно отворена към градивни критики
-закуска към 7-8ч. -> 1-2 яйца, печени без мазнина, домати, филе, филийка или две "Бонус"
-2ра закуска, към 10 -> 1 кофичка пълномаслено кисело мляко с плодове (ягоди, череши или нектарини)
-евентуално по някое време чаша прясно мляко
-обяд - към 12 или по-рано - месо (пилешко или някакъв вид филе, шунка, най-общо - каквото има), домати, краставици, ядки(не задължително), зехтин
- голяяяяяма дупка между 12 и 19 - на училище не ям нищо ...Дали пък точно това не ми спъва отслабването?
- вечеря - същата като обяда, евентуално също кисело мляко с плодове, но не голямо количество
Спортът ми е фитнес 2-3 пъти седмично и от скоро упражнения за
коремните мускули вкъщи.
Водата ми е голям проблем, старая се да пия повечко, но не съм свикнала и ми е трудно.
Ще се радвам да чуя всякакви препоръки и съвети относно режима ми

Лек ден на всички
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #344  
Стар 9th June 2008, 13:11
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SummerBaby=)
Поздравления, margarita_ilieva, ти си нашата гордост и стимул
Благодаря, ще видим дали и как ще ги задържа.
Цитирай:
Първоначално написано от SummerBaby=)
-закуска към 7-8ч. -> 1-2 яйца, печени без мазнина, домати, филе, филийка или две "Бонус"
-2ра закуска, към 10 -> 1 кофичка пълномаслено кисело мляко с плодове (ягоди, череши или нектарини)
-евентуално по някое време чаша прясно мляко
-обяд - към 12 или по-рано - месо (пилешко или някакъв вид филе, шунка, най-общо - каквото има), домати, краставици, ядки(не задължително), зехтин
- голяяяяяма дупка между 12 и 19 - на училище не ям нищо ...Дали пък точно това не ми спъва отслабването? scratch
- вечеря - същата като обяда, евентуално също кисело мляко с плодове, но не голямо количество
Спортът ми е фитнес 2-3 пъти седмично и от скоро упражнения за
коремните мускули вкъщи.
Ето какво бих направила аз: закуската бих разделила на 2, т.е. или яйцето (варено), или филето, заедно с филийката или домата
- киселото мляко бих го заменила с 0.1%. Опитай култура, никак не е блудкаво, напротив. Същото се отнася и за прясното(в случай, че пиеш пълномаслено).
- опитай също да си носиш нещичко за следобед. Така няма да се изкушиш да си купиш висококалорична храна.
Отговори с цитат
  #345  
Стар 9th June 2008, 13:41
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Ами, feik, почвай от днес наново.
Добре, ако не държиш храна у вас, няма да има какво да ядеш. Варианта е да си купуваш толкова, колкото ще изядеш за деня, НЕ ПОВЕЧЕ.
Варианта е да изгоня всички ядящи хора, няма друг вариант !
Уф
Отговори с цитат
  #346  
Стар 9th June 2008, 20:45
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

SummerBaby=) дамм кисело мляко на баба със зеления етикет... любимото ми и го разджуркваш ii си го пия тъй хйхаххйха супер мн му се кефя :Д

ся кажете ми кво е туй.. от сичо др мога се откажа и да не ям ама на плодове не моааа да устоя
ейс я се прибрах и гледам еднио сочни череши и ако не изядох поне половин кг ч може и повече... ама ко да напрая... поне бяха суупер вкуснийцхки хйхгах
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #347  
Стар 9th June 2008, 21:21
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

just_a_girl, в твой плюс е, че на плодовете не можеш да устоиш.. На мен ми се червенеят едни череши на масата, обаче в нито един от листите нямам череши и се чудех дали някой, който спазва режима на Огнян Симеонов, има в менюто си череши и колко грама са те, а и другите неща от колонката?
Аз днес се справям много добре. Сутринта хапнах малко шишче, диня и орехи, на обяд пак същото, следобяд филийка с кашкавал, малко шишче и орехи, а сега на вечеря си бях направила тиквички, но не можах да ги изям.. нито да си сложа протеини, само кисело мляко, но то ми беше от другия лист.. Сигурно съм развалила работата, но предпочетох да не се тъпча.
Дано денят да е бил успешен и за всички онези, които са нямали възможност да пишат
Отговори с цитат
  #348  
Стар 9th June 2008, 23:01
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

закуска - 2 препечени филийки с масло и чубрица, нес кафе 3 в 1
обяд - манджичка - коприва, лапад, тиквички, гъби, 1 картоф + 1 задушено пилешко бутче
следобедна закуска - малко бяло пилешко месо, половин краставица..то това ми беше и вечерята, защото много ме боля коремът и след това хапнах само няколко череши.

в момента съм страшно гладна, което показва, че въобще не съм се хранила правилно днес, трябваше да вечерям нещо леко, но нямах апетит. но нищо, утре ще съм по-внимателна
Отговори с цитат
  #349  
Стар 9th June 2008, 23:58
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
закуска - 2 препечени филийки с масло и чубрица, нес кафе 3 в 1
обяд - манджичка - коприва, лапад, тиквички, гъби, 1 картоф + 1 задушено пилешко бутче
следобедна закуска - малко бяло пилешко месо, половин краставица..то това ми беше и вечерята, защото много ме боля коремът и след това хапнах само няколко череши.

в момента съм страшно гладна, което показва, че въобще не съм се хранила правилно днес, трябваше да вечерям нещо леко, но нямах апетит. но нищо, утре ще съм по-внимателна
Толкова изкушителна закуска
Аз бих разпределила на еднакви части храната, за да не се получава че за закуска приемам едно количество, а за вечеря то е три пъти по-малко и ето ставане до хладилника нощем, или изяждане на шоколад.

Аз втори ден пия кафе без сметана и с много малко захар. Хич не ми харесва такаи май ще спра да пия кафе. Не мога да изпия единична доза за цял ден!
С водата обаче ставаме дружки , наливам се като жаба и вече не броя чашите, защото още преди обяд съм минала литър и половина.
Не ми е вкусна, но щом трябва ....
До края на тази седмица мисля да съм номер надолу от старта .

Тази сутрин не закусих, на обяд хапнах малко пилешко (бяло месо), за вечеря риба със зелена салата и десерт диня.
В МЦ съм и затова съм ограничила всякакво физ. натоварване до минимум.
Отговори с цитат
  #350  
Стар 10th June 2008, 07:31
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

margarita_ilieva, благодаря за съветите,
- тази сутрин ограничих закуската до 1 филийка бонус и малко пуешка шунка
- млякото на Верея ми харесваше 0,1%, но ще стигна и до там. В началото хапвах от 4,5%, сега съм на 2% вече - все пак е напредък.

Иначе вчера "тортата" ми стана божествена, изядох доста, но пък целия ден почти нищо друго не съм яла и не мисля, че е такава трагедия.
Не зная до колко ви се вписва в режимите, но беше тооооолкова вкусна, че не мога да не я споделя:
Ето я и нея

Само с уточнението, че я правих без никаква захар и все пак си беше много сладка, ама то бисквити, плодове ... нито калориите нито въглехидратите й са за пренебрегване, но е наистина много свежа и пролетна
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.