IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 20th May 2010, 08:11
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

хойй народе :Д

Аз не съм новорегистрирана, но съм тотално неактивна. Проблема при мен е, че имам доста мускули, но имам и доста излишна маса над мускулите. Искам да почна един вид да си чистя мазнините и да продължа да си оформям мускулите. Винаги съм си била по-едра и така или иначе няма да стана изключително слаба, а и не искам. Предпочитам да имам повече мускули. Спортувам почти всеки ден - бягане, фитнес /който спрях последните 3-4 месеца, но искам да започна пак/, коремни преси, лицеви упори и прочие.
Искам малко по-стриктна диета, която да не ме оставя без сили защото тези, които съм пробвала тотално ме съсипват при първия опит да изляза да потичам. Също би било добре ако ми дадете малко насоки как точно да подходя във фитнеса. Зимата тренирах редовно 3 месеца, но просто усещах как само трупам мускули и ставам по-едра, но не свалям излишните мазнини.
Ам момиче съм между другото. Висока съм към 178-9. Не съм се теглила скоро, но преди около 8-9 месеца бях 78-80. Най-много да съм свалила 2-3 килограма.
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #272  
Стар 23rd May 2010, 11:19
a80 a80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез MSN до a80
По подразбиране

3дравеите и от мен регисртрирах се преди 3 дни и обе-тавам да сьм активна от 3 дни спа3вам дюкян и 3а сь=аление имам само -1кг някои 3нае ли каква е при4ината да е толкова бавно свалянето.
успех на вси4ки и до скоро
Отговори с цитат
  #273  
Стар 7th July 2010, 18:33
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране и аз съм нова

и искам да отслабна.
Когато бях бременна и в девети месец преди много, много 19 и 22години бях с 15кг по-лека, а сегаааа
Отговори с цитат
  #274  
Стар 7th July 2010, 18:34
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране

и аз съм нова за клуба
Отговори с цитат
  #275  
Стар 29th July 2010, 10:31
Аватара на Artemida_06
Artemida_06 Artemida_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Me new too Отдавна чета форума и много ми харесва, та реших и аз да се присъединя.
__________________
Аз не живея, аз горя! П. К. Яворов
Отговори с цитат
  #276  
Стар 29th July 2010, 10:59
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

добре дошла!
Отговори с цитат
  #277  
Стар 29th July 2010, 14:27
Аватара на White_Swallow
White_Swallow White_Swallow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте! Казвам се Росина и съм на 17 години. С диетите имам вземане - даване от 2 години. На 15 бях пълничка (55кг на 158см) отслабнах, преминах анорексия, после с "лечението" пак върнах 55кг и миналата годинина към края вече бях отново отслабнала. Оттогава си стоя на едни кг 41-42кг на чъст 161-162см. Спортувам доста и гледам да се храня здравословно и уж ми се получава Но мисля че може да е по-добре. Отдавна чета форума, но сега се регистрирах, надявам се да се впиша
__________________
All of of the starts have faded away...
Отговори с цитат
  #278  
Стар 29th July 2010, 17:33
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от White_Swallow
Здравейте! Казвам се Росина и съм на 17 години. С диетите имам вземане - даване от 2 години. На 15 бях пълничка (55кг на 158см) отслабнах, преминах анорексия, после с "лечението" пак върнах 55кг и миналата годинина към края вече бях отново отслабнала. Оттогава си стоя на едни кг 41-42кг на чъст 161-162см. Спортувам доста и гледам да се храня здравословно и уж ми се получава Но мисля че може да е по-добре. Отдавна чета форума, но сега се регистрирах, надявам се да се впиша
здравей! радвам се, че си успяла да се измъкнеш от болестта- аз също имах много тежка анорексия и знам колко е трудно. ще е хубаво ако редовно пишеш тук и споделяш как се храниш, както и други интересни неща. добре дошла и успех!
Отговори с цитат
  #279  
Стар 29th July 2010, 17:49
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Добре дошла и от мен. Ставаме три с тези трудности. Интересно ще ми е да чета и твоите менюта, защото тези на Miss_Murderer много ми допадат.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 29th July 2010, 17:53
Аватара на White_Swallow
White_Swallow White_Swallow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 16
По подразбиране

С удоволствие ще споделям менютата си с вас Хубаво е че можем да обменим опит и да намерим най-опртималния режим за собственото си тяло. Иначе менютата в коя тема ги пишете? Предполагам в "кухнята на здравословно хранещите се" ?
__________________
All of of the starts have faded away...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:23.