IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5691  
Стар 19th June 2012, 11:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-важно е да бъде съобразен профил (проекция) широчина и височина на импланта. Едните кубици са нищо. Както 290 с неподходяща проекция биха седяли супер изкуствено, така и 450 с правилните параметри може да изглежда максимално естествено (доколкото това е възможно да бъде постигнато с импланти).

Освен височината ти в сантиметри, може ли да дадеш и други мерки като килограми и гръдна/подгръдна обиколка?
  #5692  
Стар 19th June 2012, 14:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Абе 250 на изпразнени от кърмене гърди... са си баш нищо. Тонев не ти трябва (мое мнение).

Аз видях Джуфето, писах и, но искам и тук да кажа - на 5 месеца гърди са си още в процес на активна промяна и улягане. Година трябва да мине, зада се говори за краен резултат. Друг е въпросът, че "дефектите" с лупа ги търсих - аз дето веднага виждам кривините, щото ми е болна тема.
  #5693  
Стар 19th June 2012, 15:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

как си Аник?
  #5694  
Стар 19th June 2012, 17:26
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
По-важно е да бъде съобразен профил (проекция) широчина и височина на импланта. Едните кубици са нищо. Както 290 с неподходяща проекция биха седяли супер изкуствено, така и 450 с правилните параметри може да изглежда максимално естествено (доколкото това е възможно да бъде постигнато с импланти).

Освен височината ти в сантиметри, може ли да дадеш и други мерки като килограми и гръдна/подгръдна обиколка?
Да, много си права.
56кг съм. Гръдната ми е 83см, а под гръдната 76см.
Утре съм при Тепавичарова и ще пиша как е минало.
  #5695  
Стар 19th June 2012, 20:38
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Аник..успокои ме ..Ама.....
В неделя доиде моята приятелка...(За инфото тя беше с С пълна)..Така оклющавела ,че циците и бяха в сутиен които бях дала на дъщеря й..Демек А/Б ...Та мъжа и й вика...ЕЕЕ стига рева,сега като ми дадат пенсията на куп яе ти платя сиските,там където си ги е направила (Джуфето)...Отговор – ААА не ща ...неините са криви и с различна големина.......А ГИ Е ВИДЯЛА САМО ВЕДНЪЖ..ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ..ЗА СЕКУНДИ БУКВАЛНО.....А сега де.....
  #5696  
Стар 19th June 2012, 20:39
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Хауси...и според мен по голям кубик,а и при условие ще е анатомичен...ще е по добре...ще е хармоничен с физиката ти.....
  #5697  
Стар 20th June 2012, 08:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hausi Виж мнението
Да, много си права.
56кг съм. Гръдната ми е 83см, а под гръдната 76см.
Утре съм при Тепавичарова и ще пиша как е минало.
Слаба си за височина 180. Аз съм 177 см висока и между 58-60 кг. подгръдна 75... т.е. сме почти еднакви габарити. Моите импланти са 400 сс и въобще не изглеждат големи.

Чакаме да кажеш какво е споделила баба Пена
  #5698  
Стар 20th June 2012, 10:38
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Току що приключихме с доц. Тепавичарова.

Тя смята, че с моите параметри, подходящия кубик за постигане на напълно естествена и деликатна визия е 280cc анатомични, под мускула. С това от размер А, съм щяла да премина към B. Иначе, можело и малко по-голям за C. Остави на мен да си помисля и да и се обадя за втора среща със сутиенчето за проба.

Жената направо ме очарова. Много конкректна, директна и мила, ама много мила. От всички, с които се консултирах, тя печели симпатиите ми.
Аз си мислех да се оперирам през септември, но тя ме убеди, че и веднага може, без горещините да окажат негативен ефект вържу възстановяването ми. В този ред на мисли, стягам колана и ще мислим дата за началото на юли
  #5699  
Стар 20th June 2012, 11:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тепавичарова е добър избор... само това, че е била много мила ме стъписа... сигурно си е изпила хапчетата

Успех!
  #5700  
Стар 20th June 2012, 11:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Hausi, не си струва да лягаш под ножа за чашка Б...Вярвай ми
Искай си по-големия кубик и по-смело...Да не съжаляваш после, че ти малеят
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.