IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 5th October 2012, 11:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Картинката, която описваш най-вероятно няма да те удовлетвори. Какъв е смисъла от едното запълване на празнота ако не изглеждат добре като се съблечеш. Мисли го още щом не искаш да имаш видими белези. За мен не е оправдано да лягаш под ножа ако още няколко години зърната ти ще гледат надолу.

Не виждам и никаква логика в твърдението, че белезите ще те загрозят, а едни криви цици няма.
Отговори с цитат
  #752  
Стар 5th October 2012, 15:20
Tachi Tachi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Права си .Дали трябва пак да ходя или в деня на операцията да говорим пак.Има ли момичета с такива белези ,как изглеждат след време?
Отговори с цитат
  #753  
Стар 5th October 2012, 15:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Nells е с такава операция от момичетата, които познавам аз. В деня на операцията би било късно да обсъждате каквото и да било. Всичко трябва да бъде обсъдено предварително.
Отговори с цитат
  #754  
Стар 5th October 2012, 21:29
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tachi Виж мнението
Права си .Дали трябва пак да ходя или в деня на операцията да говорим пак.Има ли момичета с такива белези ,как изглеждат след време?
не могат ли да ти направят обиране през зърното?!?
Отговори с цитат
  #755  
Стар 6th October 2012, 12:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
не могат ли да ти направят обиране през зърното?!?
Най-вероятно няма да е достатъчно.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 6th October 2012, 21:05
Tachi Tachi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Изгледах доста снимки на такива шевове.Личът доста.Той си изпипва нещата, щеше да настоява повече за повдигане .Как се успокоявам сама а?
Отговори с цитат
  #757  
Стар 6th October 2012, 21:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Стоянов да го е казал това с белезите, не ми се връзва.. аз съм на 28 и на мен не ми отказа повдигане, белким да не ме загрозява... гърдите ми след имплантите и преди повдигането, бяха досто по-грозни от след повдигането, макар и с белези. Аз съм с 2 ръце за повдигане! Няма база за сравнение!
Но може твоята птоза да е по-малка от моята, не знам...
Ако искаш ще ти пратя снимки?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 7th October 2012, 12:16
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеите мацки....Не сам влизала 100 години...
Днес съвсем случайно попаднах на едно предаване..Хирурга ми е бил под носа,цената е същата като в БГ ,но метода е различен...Та
Този хирург от 2005 година работи по този метод. ...Знам ,че го знаете ,но пак ще ви ко кажа накратко...
БЕЗ импланти..Процедурата е две или три в едно...
Изтегля се мазнина,извличат се само регенериращите клетки.
После се прави липострукция от всички зони където има мазнина,зависи от кубика които се желае..Извлечената мазнина се смесва с регенирираяите клетки..Което после се вкарва в гърдата,,между муслула и кожата.Носи се спортен сутиен за 20 дена.Местата където е направена липострукцията се бинтоват.Тази мазнина се кпсулира и атрофира,,запазваики формата..Ако се резорбира ,се повтаря след 1 година всичко..
Питозата я поправи,,Като изряза един кръг/овал ,около ореолата ,като овала беше от долната страна,,повдигна в буквата L отдолу...или каза ако е необходимо в обарната буква Т ...
Това е хирурга ““““
http://www.easybaby.it/gli-esperti-i...er-chiara.html

А иначе,,,,аз имам едни разширени белези,,,с нищо вече не ги мажа ..Продължавам да си спя със сутиена..Имам ама съвсемммммм лека гравитация,,,колкото да изглеждат натурални...И наи хубавото...От 2 месеца си спя по КОРЕМММ ....е гушкам възглавницата по спецялен начин...Ама не ме боли,,и не ми е дисконфортно......
Но ако знаех за тоя хирург,,,нямаше да слагам импланти....с една дума.....
Аиде да ви оставям,,,ама съм наоколо да знаете ))
Отговори с цитат
  #759  
Стар 7th October 2012, 23:06
Tachi Tachi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Nells,искам снимки.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 8th October 2012, 09:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Жуфе, тва с инжектирането на мастни клетки ич не ми харесва. Не съм привърженик и на инжектиране на филър в гърдите.

Намерих едно интервю на И.С. и поствам част от него:

Как стои въпросът с уголемяване на гърдите?
Инжектирането на мазнина със стволови клетки в млечните жлези е все още в експериментален стадий. А и резултатът не е кой знае какъв – гърдите само леко се поизпълват. Методът е добър за изглаждане на гънки и корекция на незадоволителен естетичен резултат.
А при дупето?
Както и при гърдите, най-добрият метод остават имплантите. Въпреки че не обичам много да ги поставям в седалището.
Какви са цените?
Вземането и обогатяването до 50 мл мастна тъкан със стволови клетки е 990 евро. Годишната такса за съхранение е 100. Самото поставяне е 550.
Има ли противопоказания процедурата?
Атрофия на мастната тъкан. При нея няма откъде да се вземе материал. Други противопоказания от общ характер са: диабет, чернодробна недостатъчност, онкологични заболявания.

Последно редактирано от lily.ana : 8th October 2012 на 09:09
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.