IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th September 2005, 12:42
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Не знам защо трябва да се оправдаваме на някой,че не сме девствени?Едно момиче е девствено докато не спи с момче,не докато не си сложи тампон,даже ако питате мен още по-добре ако тъпата девствена ципа я няма само да пречи на удоволствието от 1я път Не живеем във време или на място,когато и където мъжете не поглеждат момиче,защото вече е "отворена" пък и ако човека до теб те обича достатъчно ще повярва на теб.Ако девствеността е само някаква си ципичка,значи тези дето се раждат без такава никога не са девствени?
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th September 2005, 18:46
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Темата не е за оправданието, а за това, че тампоните не са за девствени момичета (именно защото същата тази ципа пречи да се сложи тампонът на правилното място).

Що се отнася до оправданията - казах го, защото на повечето от момичетата при първия път се случва да няма кръв, за всеобща изненада....Иначе, ако мъжът до теб ти се обиди или ти обърне гръб, защото не си кървила или не си девствена - разкарай го, такъв не те заслужава.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 7th October 2006, 12:21
Nikol_F Nikol_F не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Аз пък познавам момиче което е девствено и пак си ползва тампони без проблеми. Нито си е скъсала девствената ципа, нито я боли. Може би си зависи от самият озрганизъм и от еластичността на ципата.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th October 2006, 13:56
VIPbaby VIPbaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Тампоните са суперХем по удобни,хем по практични.
Няма значение дали си девствена или не,стига да прочетеш и да знаеш как да го поставиш и как да го изкараш.и разбира се да не го държиш повече от 8 часа в теб
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th October 2006, 17:51
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sara
здравейте!попринцип редовно следя темите във форума и покрай тази тема за тампоните реших и аз да пробвам(на 15 години съм)купих си О.B.,но не можах да си сложа тампона...не знам защо така стана...уж съм отпусната,всичко точно,но не ще да влиза умъчих се половин час.накрая си сложих пак превръзка и усещах една лека болка от "борбата"с тампона,но ми мина...при вас случвало ли ви се е нещо такова...
Девствена ли си? Ако да - нормално е. И аз веднъж като бях на 14 някъде и ми беше дошло на морето, пробвах с тампони, но не успях. Защото беше точно след баня, беше съвсем сухо и беше спряло да тече. Девствената ципа си има отвор, през който минава менструалната кръв и тампонът трябва да мине точно през този отвор. Но той не е толкова голям, пък и като е спряло временно да тече, вече е съвсем невъзможно да мине тампон оттам. Тъй че по-добре си карай с превръзките.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th October 2006, 18:09
krizzia krizzia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Ако си девствена,разбира се,ще трябва да използваш тампони 'мини' или 'комфорт' на ОВ има ги с копринено покритие за по-гладко приплъзване.Първия-втория път е нормално да изпитваш дискомфорт при поставянето им,но ще се научиш.Има указания в кутийката им които са доста подробна и интересна информация.Също така са споменати и нежеланите реакции на организма в някои случаи.
И все пак не използвай тампони през цялото време на цикъла си-дай възможност на тялото ти да си почине
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th October 2006, 10:16
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз имама друго предложение не става въпрос за тампони или не...това е друга тема.Аз лично от години вече, ако случайно месечния ми цикъл съвпада с период на ходене на море, просто взимам хапчета за изместване на цикъла много по-удобно е да нямаш цикъл докато си на море и да ти дойде примерно 1 ден след като си си прибрала.Аз лично ти предлагам този вариант. За другата година де 8)
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th October 2006, 10:23
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

А знаеш ли колко е вредно това за организма, това постоянно нарушаване на хормоналния баланс? Такива експерименти не си правете никога, или еднократно,това всеки добър гинеколог ще ви го каже.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th October 2006, 10:24
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

какви са тези хапчета, досега не съм знаела че съществува такъв вариант
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th October 2006, 10:26
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Противозачатъчни или нещо от рода на Примулутнор, демек пак хормони
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Затампоните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:05.