IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th October 2009, 16:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
незнам,идея си нямам кво да правя.Филъри само значи остана като опция
Тук попрочете ли?
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=10728&start=0
Има си и хубавите, и лошите страни като повечето процедурки. Разликата е, че е по-драстична като интервенция (все пак е перманентно решение) и би могло да има последствия Но съм виждала и прекрасни резултати. Имаш време - просто си поразгледай, почети, прегледай и някой чужд сайт - там хората са по-напред с материала и от по-отдавна ползват импланти за устни - също така някои любезно предоставят снимки на прекрасните си резултати, често по тяхно мнение само.
Да,знам я наизуст темата.Предвид това,което каза,за джобовете,,отпускането и тн...не мисля,че ще си сложа импланти в устните.
няма да поозволя на отчянието да ме грабне.
Ще се бода с филъри на няколко месеца.нямам друга опция.Докат не измислят в генното инженерство нещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th October 2009, 16:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
.Предвид това,което каза,за джобовете,,отпускането и тн...не мисля,че ще си сложа импланти в устните.
Няма да се отпуснат, ако не ги махнеш Така че... имаш време, мацо, помисли го.... не се тръгва с презумпцията, че видиш ли ще се наложи да ги махаш...Просто трябва да обмислиш добре и този вариант; какво правиш, устройва ли те и пр....
В никакъв случай не казвам, че методът не го бива, напротив даже - хубавите резлутати са чук... Това че аз не бих рискувала нищо не значи... Понякога ми се иска да не влияех толкова на решенията Просто изказвам мнение, не ми се връзвайте!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th October 2009, 17:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
.Предвид това,което каза,за джобовете,,отпускането и тн...не мисля,че ще си сложа импланти в устните.
Няма да се отпуснат, ако не ги махнеш Така че... имаш време, мацо, помисли го.... не се тръгва с презумпцията, че видиш ли ще се наложи да ги махаш...Просто трябва да обмислиш добре и този вариант; какво правиш, устройва ли те и пр....
В никакъв случай не казвам, че методът не го бива, напротив даже - хубавите резлутати са чук... Това че аз не бих рискувала нищо не значи... Понякога ми се иска да не влияех толкова на решенията Просто изказвам мнение, не ми се връзвайте!
Нее,ти просто поставяш много обективно мнението си,много разум има в това,което пишеш и няма начин да не се вслушам,защото става ли въпрос за външност оглупявам страшно много.А ти си ми идеал за красива външност :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th October 2009, 17:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
А ти си ми идеал за красива външност :P
О, моля те...не говори глупости! Всички, с които съм се виждала, знаят колко нормално си изглеждам - не така дръзка и предизвикателна като на аватарите Обмисляла съм тези импланти доста преди липофилинга и даже имах датичка - още не бяха поставяни в БГ до този момент; може би и това ме отказа донякъде... Но пък виждам,че нещата се получават почти при всички момичета, които съм виждала тук. Няма да се обаждам повече по тази темичка. А ти помисли...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th October 2009, 17:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
А ти си ми идеал за красива външност :P
О, моля те...не говори глупости! Всички, с които съм се виждала, знаят колко нормално си изглеждам - не така дръзка и предизвикателна като на аватарите Обмисляла съм тези импланти доста преди липофилинга и даже имах датичка - още не бяха поставяни в БГ до този момент; може би и това ме отказа донякъде... Но пък виждам,че нещата се получават почти при всички момичета, които съм виждала тук. Няма да се обаждам повече по тази темичка. А ти помисли...
Да,ще мисля 1 месец,докат се резорбира мазнината,то почти не остана нищо от тези 6мл.
Дано стигна до консесус със себе си
Аз също съм те виждала наживо 2 пъти Стоя зад думите си.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th October 2009, 18:32
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

А как стои въпросът със разтягането на устните при усмивка и при свиване на устните , тип цупене ? Имплантът има ли тази еластичност ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th October 2009, 18:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
А как стои въпросът със разтягането на устните при усмивка и при свиване на устните , тип цупене ? Имплантът има ли тази еластичност ?
Имплантът не се разтяга - разтягат се естните, той си стои на мястото; или поне би трябвало Както един обикновен гръден имплант може да се свива почти на две (с някои изключения в профилите и кохезитета) - защо да не може и импланта за устни? Даже тъй като е продълговат - се свива доста по-добре Друг е въпроса, че устните остават твърди на пипане и понякога - ако имплантът не е съобразен с особеностите на устните при говорене може да се получи патешки ефект - да не остават достатъчно гъвкави при бързи движения и говор.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th October 2009, 19:04
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Както го обясняваш - гръдния имплант би се свил на две , но в ръка , предполагам не и в тялото заради капсулата , при устния имплант свиването е по-лесно пак в тип огъване / в ръка / , в устните му трябва тип акордеон . Означава ли това , че не се слагат от край до край , а само в обемната част . Тогава чак толкова няма да влияе . А и все е предвиден моя момент .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th October 2009, 19:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Означава ли това , че не се слагат от край до край , а само в обемната част . Тогава чак толкова няма да влияе . А и все е предвиден моя момент .
Доколкото знам, се спазва някакво леко отстояние - не е открай докрай...
Който има нерви - тук е показано:
http://www.youtube.com/watch?v=d0qLd4oz38w
Отговори с цитат
  #60  
Стар 25th October 2009, 10:37
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте мацки! Не бях писала няколко дни, но се бях скрила в къщи и нямах интернет.Във вторник на 20.10 бях в Пловдив при доктор Тонев и ми сложи Пермалипчетата.5мм. в горната устна и 4мм. в долната.Всичко мина много бързо и безболезнено.Все още си имам малко отоци и като спаднат ще ви пусна снимки.Доволна съм и не съжалявам! Е, устните ми не са много сочни и големи, но пък изглеждат много добре от преди.Целувки на всички!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някойдасиеслагалpermalip
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.