IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th January 2010, 00:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е наще моми нали ходят у чужбината
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th January 2010, 00:27
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Е наще моми нали ходят у чужбината
нали го знаеш тоя виц от онея времена =))))

като на немкините им се прийска да правят секс идват в българия на море =)

секви случаи има

не можем да обвахен всички

в общия случай некое селянче се фаща с некои изпаднал германец тука, дето води нормален за нашия стандарт живот, тва е положението =)))

може да се каже, че селянчетата имат нова мода, вече не са толкова актуални силовите застрахователи и реституционните барони, вече искат чужденче, понеже е джентъл =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th January 2010, 00:36
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Все още не мога да разбера защо е масово схващането че българките които се хващат с чужденци търсят някаква изгода. Е аз съм с него заради любов!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th January 2010, 00:44
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Все още не мога да разбера защо е масово схващането че българките които се хващат с чужденци търсят някаква изгода. Е аз съм с него заради любов!
5 века робство , кво да ти кажа =))

а и израза чужденец не знам дали е коректен

нямаме граници с никои от нашите съседи

реално трябва да е все тая, дали си се оженила за пловдивчанин или некои от лондон

вероятно когато стандарта на живот се изравни по-малко хора ще си го мислят това, за бягането с изгода

аз лично съм склонен да вярвам, че има и любов в цялата тази работа

но, ако беше съвсем без изгода можеше да си го вземеш финландеца тука, да му готвиш боб с наденица и да го накараш да се оправя с българската зима =))))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th January 2010, 00:50
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

А беше време, когато пътуването в чужбина беше мисия с повишена сложност. Повече ми харесваше. Хич не харесвам чужденците, откакто една близка мен девойка забягна във Франция и се омъжи там.

Стрейндж, може и да има мъже женещи се за пари, както и жени, за които парите не са водещия мотив, но тези случаи са изключения. Твоя случай не го знам какъв е, но предполагам, че ти си отишла при жабарите, почнала си неква работица, която се е оказала по-доходна от тази на изгората ти и така. Но я да предположим, че същия този италианец, беше дошъл тук на екскурзиика, а ти си живуркаше в китната бг и се бяхте се срещнали тук, тогава каква щеше да е ситуацията? Не знам какво си правила преди да заминеш, но едва ли си работила за кои знае какви кинти, така че си мисля, че в гореописания случай щеше да бъде друго. А защо всъщност замина за Италия? Обичаш приключенията, пътуванията, да ядеш жаби, италианската природа....? За пари беше и по-добри условия на живот, нали?

Джоли, странни приятелки имаш. Дано не се подлъжеш нещо.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th January 2010, 00:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

[quote="Armand"]
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
но, ако беше съвсем без изгода можеше да си го вземеш финландеца тука, да му готвиш боб с наденица и да го накараш да се оправя с българската зима =))))))
Не е мой избор да живея в Финландия. Аз бих била по щастлива ако той дойде да живее с мен в България, говорили сме на тази тема, но единственото което го спира е че има да изплаща заеми за апартамент и кола и не може да си позволи да остане безработен. Иначе аз на драго сърце бих се върнала в родината, даже ще съм много радостна ако се случи, но искам с него!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th January 2010, 00:57
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Begemot
... може и да има мъже женещи се за пари, както и жени, за които парите не са водещия мотив, но тези случаи са изключения.


чаос, радвам се да го чуя, че има хора, които искат да се върнат, дано започнат да го правят =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th January 2010, 00:58
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мечтата ми е да живея в БГ, и при първия удобен момент когато го склоня, бих се върнала... с него.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 6th January 2010, 14:24
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Даааа...положението наистина е сложно.......но когато стандартът на живот стане наистина еднакъв в ЕС поне, то тогава всичко ще си дойде на място......кое е любов, кое е секс за пари...Но за съжаление това няма да стане скоро......и.....ние може би няма да го видим.......
Отговори с цитат
  #50  
Стар 6th January 2010, 21:56
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan_navi
Но за съжаление това няма да стане скоро......и.....ние може би няма да го видим.......
Дано поне настоящите дечица се порадват на хубаво бъдеще
Аз съм на 23г все още имам надежда,че ще си изживея спокойно третата възраст =)))
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачуждестраннитениполовинки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.