IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 29th November 2008, 14:58
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте,някой знае ли конкретно за имплантите McGan на какви цени са при д-р Заякова? Предполагам че ще са най -скъпите 3600 евро ?!
Отговори с цитат
  #492  
Стар 29th November 2008, 18:31
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране Re: pomosht :)

Цитирай:
Първоначално написано от ves_ves77
Zdraveite na vsi4ki, Bqh na konsultaciq pri d-r Zaikova, moje bi do 3 sedmici 6te se operiram. Visoka sam 1 i 70 i tq mi prepora4a 300- 350. izbrah 325, no ne6to mnogo me ma4i- KRAGLI ILI ANATOMI4NI?? Tq mi kaza 4e zavisi ot moq vkus- az prosto iskam da izglejdat normalno- ne kato topki, no ne i kato uvisnala golqma jenska garda!!!! Molq Vi kajete mi vasheto mnenie i opit. Az za sega se sprqh na kragli, no mai pove4eto si slagat anatomi4ni.....
Трябва да разгледаш снимки и да направиш разликата между кръгли и анатомични,за да разбереш кои повече ти допадат.Каквото и да избереш няма как да ти стоят увиснало
Отговори с цитат
  #493  
Стар 29th November 2008, 18:36
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naduha
Здравейте,някой знае ли конкретно за имплантите McGan на какви цени са при д-р Заякова? Предполагам че ще са най -скъпите 3600 евро ?!
Моите импланти са McGan и бяха 3600 евро преди една година .Но дали има някаква промяна в цените може да разбереш при евентуална консултация или от някой който е опериран по -прясно .По телефона не казват цени .
Отговори с цитат
  #494  
Стар 29th November 2008, 22:32
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hrissy
Цитирай:
Първоначално написано от naduha
Здравейте,някой знае ли конкретно за имплантите McGan на какви цени са при д-р Заякова? Предполагам че ще са най -скъпите 3600 евро ?!
Моите импланти са McGan и бяха 3600 евро преди една година .Но дали има някаква промяна в цените може да разбереш при евентуална консултация или от някой който е опериран по -прясно .По телефона не казват цени .
Вече е 3800 евро,инфо от преди два дена.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 29th November 2008, 22:42
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране Re: pomosht :)

Цитирай:
Първоначално написано от ves_ves77
Zdraveite na vsi4ki, Bqh na konsultaciq pri d-r Zaikova, moje bi do 3 sedmici 6te se operiram. Visoka sam 1 i 70 i tq mi prepora4a 300- 350. izbrah 325, no ne6to mnogo me ma4i- KRAGLI ILI ANATOMI4NI?? Tq mi kaza 4e zavisi ot moq vkus- az prosto iskam da izglejdat normalno- ne kato topki, no ne i kato uvisnala golqma jenska garda!!!! Molq Vi kajete mi vasheto mnenie i opit. Az za sega se sprqh na kragli, no mai pove4eto si slagat anatomi4ni.....
Аз бих се спряла на анатомични,кръглите ми изглеждат като два портокала.От една година се каня обаче и все не мога да се реша твърдо,най-ме е страх от следоперативното възстановяване,и как ще ги усещам след операцията.За едно поне съм увуруна на 100%,ако ще ги правя,това ще е само при Др.Заякова.
Да запитам мацките с опит-колко дни ви бяха нужни да се върнене към нормалните си задължения,да се справяте сами в къщи,нямам предвид гледане на дете или тежка домакинска работа,а просто да се обслужвате без проблем,да шофирате без особени болки?
Отговори с цитат
  #496  
Стар 29th November 2008, 23:04
desa_pa4eko desa_pa4eko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

А НИАКОИ ЗНАЕ ЛИ ДОПЬЛНИТЕЛНО КОЛКО СЕ ПЛАШТА?ИМАМ ПРЕДВИД ОСВЕН ИМПЛАНТИТЕ.ПРИТЕСНИАВАМ СЕ ДАЛИ 6ТЕ СЕ СПРА НА 10000лв.ТОЛКОВА ИМАМ.ДАЛИ ДА ТЬРСЯ ОШТЕ.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 30th November 2008, 23:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Macinka_vn
Цитирай:
Първоначално написано от Hrissy
Цитирай:
Първоначално написано от naduha
Здравейте,някой знае ли конкретно за имплантите McGan на какви цени са при д-р Заякова? Предполагам че ще са най -скъпите 3600 евро ?!
Моите импланти са McGan и бяха 3600 евро преди една година .Но дали има някаква промяна в цените може да разбереш при евентуална консултация или от някой който е опериран по -прясно .По телефона не казват цени .
Вече е 3800 евро,инфо от преди два дена.
да, още лятото като бях на консултация бяха толкова...
мацинка, и аз съм като теб. от една година се каня и не се решавам...а ако се реша ще е твърдо при нея... и аз се учдя кръгли ли ,анатомични ли... ианче не бих се чудила, искам кръгли,ама тя така невероятно парви анатомичните,че да ти се прищят)))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #498  
Стар 1st December 2008, 13:17
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
да, още лятото като бях на консултация бяха толкова...
мацинка, и аз съм като теб. от една година се каня и не се решавам...а ако се реша ще е твърдо при нея... и аз се учдя кръгли ли ,анатомични ли... ианче не бих се чудила, искам кръгли,ама тя така невероятно парви анатомичните,че да ти се прищят)))
За правене ги прави и то много добре,вярвам,че и кръглите ги докарва не по-лошо от анатомичните,щом ти харесват кръгли направи си ги такива,защото е най-важно ти да си доволна и да се радваш като се погледнеш в огледалото,а не да се тюхкаш,че не си си направила това,което ти харесва.
Лошото е,че страхът ни е голям,и докато се наканим и наумуваме ,другите си ги направиха и забравиха вече.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 2nd December 2008, 21:39
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

верно е
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #500  
Стар 3rd December 2008, 14:28
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

цената при Заякова е окончателна, като каже прим 3800 Е - това е всичко, с престой, упойка, конторолните прегледи после.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.